kafesaki by grga [kz750e '81.]

takav motor se ne slaže u žurbi i nesmije previše opterećivat kućni budžet  8)
...ima on i drugi motor  :wink:
 
poco loco said:
takav motor se ne slaže u žurbi i nesmije previše opterećivat kućni budžet  8)
...ima on i drugi motor  :wink:

Koji je isto rastepen u miljon dijelova....  :mrgreen:
 
    ...kada nešto nadraste predmet uporabne vrijednosti i postane autorski uradak, vrijeme onome koji ga je stvorio ne znači ništa. Grga će to dovršiti samo u slučaju ako u tom dovršavanju nađe zadovoljstva za sebe, ne za nas. Do tada čekajmo  :wink: :mrgreen:
 
OldBoy said:
    ...kada nešto nadraste predmet uporabne vrijednosti i postane autorski uradak, vrijeme onome koji ga je stvorio ne znači ništa. Grga će to dovršiti samo u slučaju ako u tom dovršavanju nađe zadovoljstva za sebe, ne za nas. Do tada čekajmo  :wink: :mrgreen:.

Ruka bi ti otpala da si i mene tak utješil dok
me jazafci pokušavaju isprovocirat ;) :mrgreen:
 
    ...evo, nek makazica veli kaj misli o tebi i grgi u istoj rečenici. Jollya je već izvređal  :mrgreen:
 
OldBoy said:
    ...evo, nek makazica veli kaj misli o tebi i grgi u istoj rečenici. Jollya je već izvređal :mrgreen:

:shock:

Ma di, nisam to videl  :misli:
 
OldBoy said:
    ...mislim da ga je spomenul u temi od Yamahe XT.

Nemrem nać  :(
 
makazica said:
Rekao sam da je Jollyevo prisustvo u grginoj temi isto uvreda svoje vrste.... :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL:

Nisi fora, Jolly o tebi uvijek lijepo govori ;)
 
toliko sam se zaokupio čitanjem da nisam ni skužia da sam strusija 4 pive  :LOL: neman riječi...jebeni perfekcionist  :naklon: :naklon: samo me jedno zanima di je zapelo  :sad: jedva čekan da ga vidim u vožnji  (y) (y)
 
..ne brinite vidjet ćete finalni proizvod :mrgreen: prioriteti su se malo izmjenili ali ni u jednom trenu kafesaki nije bio za otpis :jesus:
 
Dvije godine su prošle  :misli:
 
Pletikosa34 said:
A šta su dvije godine u vječnosti  :mrgreen:
PA iz iskustva pišem , nakon dvije godine stajanja pola ovih djelova bude zbog stajanja neupotrebljivo za neku ozbiljniju vožnju , frge , gumeni djelovi i dr ,
 
crna71 said:
PA iz iskustva pišem , nakon dvije godine stajanja pola ovih djelova bude zbog stajanja neupotrebljivo za neku ozbiljniju vožnju , frge , gumeni djelovi i dr ,
Ne trkeljaj. Šta je dvi godine prema tvojim oldtajmerima :mrgreen: