kafesaki by grga [kz750e '81.]

Vrag odnija i prišu...

:starac:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Eeeee


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
odite vrit, mislila sam da je ipak nekaj složeno kad su postovi tu  :evil:
 
Jel’to neki funclub u osnivanju??


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Jesi taj stol za motore radio sam ?Sa Kawom pomalo ,za  te motore ponekad je najbolje napraviti pauzu I zbognideja abi financija
 
grafit said:
Jesi taj stol za motore radio sam ?Sa Kawom pomalo ,za  te motore ponekad je najbolje napraviti pauzu I zbognideja abi financija

Jesam, ima negdje tema na forumu, lift za motocikle tako nekako se zvala..Sad je taman prošla mala pauza od 5god, ideje su ishlapile već a i financije na druge projekte :mrgreen:
 
obzirom da je nama trebalo sedam još si u toleranciji , al nemoj kasnit  :mrgreen:
 
Tako mi je drago da se neko sjetio ove teme,jest da projekat nije zavrsen..,ali gledanje majstorluka na djelu,i vrhunska preciznost izrade svakog detalja...,  (y)    aj valjda ce i taj konacan proizvod izaci na vidjelo,..jednom!!  :)
 
Pozdrav,
Bit ce nastavak sigurno, ali ne zna se kada:mrgreen: dijelovi na polici još uvijek zapakirani čekaju odmatanje...
Baš kada pomislim da ću krenut s tim uleti nešto neplanirano:eek:
Odradio sam u međuvremenu par nekih cross/enduro projekata pa sam se na blato i makadam malo navukao...ali ništa strašno što se neda popraviti:p
Dok se još da nać po šupama, nabavio sam i dvije baze za neke buduće dane...a za to se tek ne zna kada će doć na red...:mrgreen:

gpz750.jpg


gpz1100.jpg
 
Last edited: