Kak ocistit kozne rukavice?

Sheva

New member
inace ih operem u mlakoj vodi i sa četkicom lagano, ali imam problem sa dlanovima rukavica, skupilo se prljavštine od starih ručki koje su se cufale i raspadale a to sa vodom ne ide nikak dole, probao sam i sa nekim maramicama vlaznim za kozu, one nesto malo skinu al se i dalje crno djubre ne da maknut  :?
ima ko kakvu preporuku, iskustva?
probao sam trazit malo na forumu sta ima napisano al sve je vise manje za skidanje muha i mazanje kremicama, a ovo se bas zavuklo i jos je siva koza pa se vidi pun k...
 
Ima za kupiti u Deichmann-u višenamjensko sredstvo za čiščenje kože,sintetike i tekstila. Čini mi se nekih 30 kn. Bočica 125 ml i spužvica u kompletu.Nisam čistil rukavice ali sve kaj sam čistil s time je  (y) Pa probaj ni preskupo.
 
probaj nekoj zenskoj maznut mlijeko za skidanje sminke i na vatu,

mozda upali
 
Može i obično mlijeko ( z'bregov i sl.).
 
sid said:
probaj nekoj zenskoj maznut mlijeko za skidanje sminke i na vatu,

mozda upali

ak je nešto masno, može fakat upalit...samo da je za suhu kožu...natapkaj s time i ostavi 10-15 min i lagano skini, prođi sa sapunicom i trebalo bi biti ok..

ovo kaj je vlado napisao je fakat odlično, poslije u kućanstvu dobro dođe za razne fleke (y)
 
Ma gruni to u vešmašinu na 40 sa nekim starim vešom nek odradi cijeli ciklus pa da vidiš kako musa dere jarca   (y)  isprobano više puta   :wink:  kasnije samo dok se neosuše skroz namaži sa nekim sredstvom za kožu da se neskore i biće ko bog   (y)
 
KING RR said:
Ma gruni to u vešmašinu na 40 sa nekim starim vešom nek odradi cijeli ciklus pa da vidiš kako musa dere jarca  (y)  isprobano više puta  :wink:  kasnije samo dok se neosuše skroz namaži sa nekim sredstvom za kožu da se neskore i biće ko bog  (y)

to mi je skroz skroz zadnja opcija, nekak me strah toga jer su rukavice bile cca 100€
sve to stoji da kozi na 40 stupnjave nemre bit nista al mi nije svejedno
 
kupio sam neke vlazne maramice za kucanstvo i uspio skinut crne fleke sa sive koze  (y)
ali sam primjetio da skidam i sivu boju sa koze  :shock:
pa sam skino sve i imam skroz crne rukavice  :D
tak i tak mi je to sivo na dlanovima bilo malo gay, ahhaha
 
Sheva said:
to mi je skroz skroz zadnja opcija, nekak me strah toga jer su rukavice bile cca 100€
sve to stoji da kozi na 40 stupnjave nemre bit nista al mi nije svejedno

Ja ubacim kožni kombinezon plaćen 750 eura u vešmašinu, a tebi frka rukavice za 100 eura  :shock: sorry al    :lolcry:
 
KING RR said:
Ma gruni to u vešmašinu na 40 sa nekim starim vešom nek odradi cijeli ciklus pa da vidiš kako musa dere jarca   (y)  isprobano više puta   :wink:  kasnije samo dok se neosuše skroz namaži sa nekim sredstvom za kožu da se neskore i biće ko bog   (y)

jel ti to rucke na kawi pustale  :shock: :jesus: :LOL:
 
loudpipes said:
jel ti to rucke na kawi pustale  :shock: :jesus: :LOL:

A to je stara vijest - na Kawi rucke pustaju samo tako. Srecom, ne i mashina  :mrgreen:
 
3alfa3 said:
A to je stara vijest - na Kawi rucke pustaju samo tako. Srecom, ne i mashina  :mrgreen:

cekaj,cekaj,dvije su opcije-stavili su rucke i nisu provjerili kvalitetu jer ih boli Q za kupce
ili su stavili rucke,znali za slabu kvalitetu,ali ih pustili jer ih boli Q za kupce.... :mrgreen:

sad mi jos reci da ne stavljaju opletena crijeva... :shock:
 
loudpipes said:
jel ti to rucke na kawi pustale  :shock: :jesus: :LOL:

kakvoj kawi?
to u zivotu nisam imo, pustale mi na transalpu starom

KING RR said:
Ja ubacim kožni kombinezon plaćen 750 eura u vešmašinu, a tebi frka rukavice za 100 eura  :shock: sorry al    :lolcry:

jbg, trenutno mi besparica zesca pa mi frka za sve
 
loudpipes said:
jel ti to rucke na kawi pustale  :shock: :jesus: :LOL:

O čem ti pričaš  :misli:  šta nisi čuo da se odjeća prlja kad ju svakodnevno nosiš, znaš ono, čišćenje, pranje   :jesus:

Btw : svaka kawa je za taj tvoj kinder surprise dRRlog u najmanju ruku spejs šatl  :jesus:  uostalom znam da je to tebi strano al kawa služi za vozanje   :shock:   ne hodanje po servisima  :jesus:    :prsti:
 
KING RR said:
O čem ti pričaš  :misli:  šta nisi čuo da se odjeća prlja kad ju svakodnevno nosiš, znaš ono, čišćenje, pranje   :jesus:

Btw : svaka kawa je za taj tvoj kinder surprise dRRlog u najmanju ruku spejs šatl  :jesus:  uostalom znam da je to tebi strano al kawa služi za vozanje   :shock:   ne hodanje po servisima  :jesus:    :prsti:

- ponositijeg vlasnika Kawe nisam još upoznao  :mrgreen:

BTW
a i da pratim temu, ja svoje rukavice nečistim uopće :neznam:  :? čemu to ?  :LOL: ali ajde ...
 
KING RR said:
O čem ti pričaš  :misli:  šta nisi čuo da se odjeća prlja kad ju svakodnevno nosiš, znaš ono, čišćenje, pranje   :jesus:

Btw : svaka kawa je za taj tvoj kinder surprise dRRlog u najmanju ruku spejs šatl  :jesus:  uostalom znam da je to tebi strano al kawa služi za vozanje   :shock:   ne hodanje po servisima  :jesus:    :prsti:
ne izvlaci se,decko ne prica o klasicnom prljanju nego o pustanju rucki
u jbt,dobro si me podsjetio,moram na servis na 12 000...a morao sam i na 1 000  :jesus:
 
DADO+ said:
- ponositijeg vlasnika Kawe nisam još upoznao  :mrgreen:

BTW
a i da pratim temu, ja svoje rukavice nečistim uopće :neznam:  :? čemu to ?  :LOL: ali ajde ...

to ovi krajputasi sto se bace svako tolko u shanac moraju oprat blato  :LOL:
 
Sheva said:
kakvoj kawi?
to u zivotu nisam imo, pustale mi na transalpu starom


jbg, trenutno mi besparica zesca pa mi frka za sve
:LOL: :LOL: