Kakav sam vozač ?

Dakle , kakvog vidite sebe kao vozača ?


  • Total voters
    347

markookram

Well-known member
Dakle , kakvog vidite sebe kao vozača ?
Jednostavno , iskreno .  :mrgreen:
 
dovoljno dobar da sa tek cca 1000km na motoru ostavljam iza sebe puno iskusnije ili pratim puno iskusnije :mrgreen:
 
ja ni ne vozim :jesus:
 
Svakoga dana u svakom pogledu sve više i više napredujem.
Ili:
Nikada dovoljno dobar a da nebi mogao bit još bolji.
 
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: nikad ne vozi brze nego sto tvoj andeo cuvar moze letjeti :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
..na cesti ?
rekao bi iznad prosjeka po brzini, mada vozim ustvari sporo ali znam dignut tempo po zavojima dosta brzo, preticanja ,recimo prema moru ne odrađujem kao ekipa iz urbanijih sredina vidi se da su često u toj situaciji i da im je to rutina
..ovo iznad prosjeka zato jer ima stvarno veliki dio ekipe koja vozi sporije, pa i takve motore koji su sami po sebi sporiji, ali sam sretao i likove koje sam pratio uz puno muke , pa i odustajao . . (zg table, ekipa vfr crveni i vtr-f, stara riječka..)
..ii na kraju , pomalo me strah, pa sam pobjegao u šumu . .
off road ? mislio sam da nisam loš, dok nisam vidio bolje, uuf , tu treba još učit
 
sad da napisem nesto i ozbiljno :mrgreen:

tek sam presao sa skutera na motor,nisam ga registrirao dok nisam sve sredio da se mogu sigurno vozit,sa skuterom sam opako letio,znaju neki forumasi,sa motor vozim manje agresivno i ne riskiram,povezem se brzo,ali i pazim,motor je vrag i jednostavno mi nece prastat greske kao na skuteru,eto hvala bogu pa sam toga svjestan
 
malaga said:
sad da napisem nesto i ozbiljno :mrgreen:

tek sam presao sa skutera na motor,nisam ga registrirao dok nisam sve sredio da se mogu sigurno vozit,sa skuterom sam opako letio,znaju neki forumasi,sa motor vozim manje agresivno i ne riskiram,povezem se brzo,ali i pazim,motor je vrag i jednostavno mi nece prastat greske kao na skuteru,eto hvala bogu pa sam toga svjestan

lijepo napisano  (y)
 
jako loš .pazim na druge umjesto na sebe :palacdolje:
 
dobar, ali uvjek treba težiti boljem i truditi se biti bolji
 
Prosječan.

Volio bih da nisam imao pauzu od 6 godina i da je mater ćaći dala da me poduči prije 11. godine......

Odkad sam otkrio off road i enduro potpuno sam izgubio interes za cestu. Uživam kad me po cesti pretječu motori, skuteri i auti.......

Također, odkad sam počeo voziti off road mislim da sam kao vozač napredovao za 50% i svakom tko želi postati bolji vozač preporučam off road. Ne mislim samo na hard.....već svega po malo......prašinarenje, hard, extreme hard, soft, super soft.........sve samo da nije cesta......

Pista me nije nikad naročito privlačila.



BTW Okrame....jel se kaže vožač ili šofer...?

:mrgreen:
 
a jbg. kod mene sve tvrdo  :LOL:

evo ispravio sam , sad se kaže vozač  :cool: :mrgreen:
 
Mene nakon 17 godina ceste i R-ova sve više privlači off road. Kad sam nedavno prvi put  skrenuo na makadam s motorom (naravno ne sa R-om) skužio sam da nemam pojma o vožnji  :misli:
 
Buduci me sekira voziti se sa ikim osim sa samim sobom, neobicno tesko mi je reci kakav sam u usporedbi s drugima.

Ali dam se kladiti da ce biti onih za koje sam los i spor, i onih za koje sam nazalost prebrz.

:neznam:
 
Ne vjerujem svojoj procjeni, više vjerujem dugima  :mrgreen:

... nešta u stilu "jel više vjeruješ meni ili svojim očima?"...  :LOL: