Kako je barba krenuo u OFFtopic

barba

Well-known member
Sad mi je žao što nisam bio tamo sa ekipom iz Ši.Nisam znao za njihove namjere,inače bi i do tebe došao kad već ti prolaziš Dalmacijom a ne javljaš se.
 
strasilo said:
pa ove godine nisam bio puno u dalmaciji .. :)
   
Ni ja na tvojoj strani.Zadnji put prije 15 godina po Yamahu FZR sa poliranom ramom.         
Možda se popravim u prolječe. (y)
 
barba said:
   
Ni ja na tvojoj strani.Zadnji put prije 15 godina po Yamahu FZR sa poliranom ramom.         
Možda se popravim u prolječe. (y)

Nije u temi ali da nije imala Fišerove trodjelne felge, komplet škorpiona (okruglog) i kit karburata??
Crveno Bjela iz Slavonskog Broda??
 
YAMAHA R-M1 said:
Nije u temi ali da nije imala Fišerove trodjelne felge, komplet škorpiona (okruglog) i kit karburata??
Crveno Bjela iz Slavonskog Broda??
Trebao si odma pitat: "Da nije bila moja?" :mrgreen:
 
YAMAHA R-M1 said:
Nije u temi ali da nije imala Fišerove trodjelne felge, komplet škorpiona (okruglog) i kit karburata??
Crveno Bjela iz Slavonskog Broda??
           
Da bila je ta . Kad sam je otišao provat ,za mog prijatelja,prisutni dečki su to ovako komentirali. 

Šta ste doveli ovog starog  da prova motor.  :LOL:Kad sam se vratio nije bilo više takvih komentara. :LOL: :LOL:         
Uglavnom ,između nas u Ši je pala oklada, na vrijeme ,koliko če dugo trajati taj motor.Ne zbog motora nego zbog dečka što ga je kupio_Opklada je bila ,petnaest dana ,i stvarno motor nije trajao višeo d tog.Završio u jednom lijevom zavoju svoje postojanje.Dečko i cura samo ogrebotine,doduše on koliki je da padne na gromilu kamenja sigurno bi gore prošla gromila. :LOL: 
Mislim da imam i sliku  tog motora i RC 30 Honde.Kad nađem stavljam je na Stari motori temu.   
Nemojte obrisat,neču više. :0648:
 
barba said:
           
Da bila je ta . Kad sam je otišao provat ,za mog prijatelja,prisutni dečki su to ovako komentirali. 

Šta ste doveli ovog starog  da prova motor.  :LOL:Kad sam se vratio nije bilo više takvih komentara. :LOL: :LOL:         
Uglavnom ,između nas u Ši je pala oklada, na vrijeme ,koliko če dugo trajati taj motor.Ne zbog motora nego zbog dečka što ga je kupio_Opklada je bila ,petnaest dana ,i stvarno motor nije trajao višeo d tog.Završio u jednom lijevom zavoju svoje postojanje.Dečko i cura samo ogrebotine,doduše on koliki je da padne na gromilu kamenja sigurno bi gore prošla gromila. :LOL: 
Mislim da imam i sliku  tog motora i RC 30 Honde.Kad nađem stavljam je na Stari motori temu.   
Nemojte obrisat,neču više. :0648:

- je OFF, al' je  8) (y)
 
barba said:
           
Da bila je ta . Kad sam je otišao provat ,za mog prijatelja,prisutni dečki su to ovako komentirali. 

Šta ste doveli ovog starog  da prova motor.  :LOL:Kad sam se vratio nije bilo više takvih komentara. :LOL: :LOL:         
Uglavnom ,između nas u Ši je pala oklada, na vrijeme ,koliko če dugo trajati taj motor.Ne zbog motora nego zbog dečka što ga je kupio_Opklada je bila ,petnaest dana ,i stvarno motor nije trajao višeo d tog.Završio u jednom lijevom zavoju svoje postojanje.Dečko i cura samo ogrebotine,doduše on koliki je da padne na gromilu kamenja sigurno bi gore prošla gromila. :LOL: 
Mislim da imam i sliku  tog motora i RC 30 Honde.Kad nađem stavljam je na Stari motori temu.   
Nemojte obrisat,neču više. :0648:



stari se sjeća ratnih vremena  :mrgreen:
 
barba said:
           
Da bila je ta . Kad sam je otišao provat ,za mog prijatelja,prisutni dečki su to ovako komentirali. 

Šta ste doveli ovog starog  da prova motor.  :LOL:Kad sam se vratio nije bilo više takvih komentara. :LOL: :LOL:         
Uglavnom ,između nas u Ši je pala oklada, na vrijeme ,koliko če dugo trajati taj motor.Ne zbog motora nego zbog dečka što ga je kupio_Opklada je bila ,petnaest dana ,i stvarno motor nije trajao višeo d tog.Završio u jednom lijevom zavoju svoje postojanje.Dečko i cura samo ogrebotine,doduše on koliki je da padne na gromilu kamenja sigurno bi gore prošla gromila. :LOL: 
Mislim da imam i sliku  tog motora i RC 30 Honde.Kad nađem stavljam je na Stari motori temu.   
Nemojte obrisat,neču više. :0648:
:naklon: :naklon: :naklon:
 
barba said:
             
Mislim da imam i sliku  tog motora i RC 30 Honde.Kad nađem stavljam je na Stari motori temu.   
Nemojte obrisat,neču više. :0648:
Imam i ja jednu, iako je malo losija obzirom cime je tada slikana... :wink:
Necemo vise offat temu. :mrgreen:
 
zakon slika,, to je tamo kod suda, sad je tamo rajfazen banka,, a jeste mladiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
mr.mee said:
zakon slika,, to je tamo kod suda, sad je tamo rajfazen banka,, a jeste mladiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Da, ispred bivse "Auto-Hrvatske", 30.05. 1995. (nekadasnji dan drzavnosti :mrgreen:) pred polazak na festu na Borovik (DJ). Zao mi je samo pa jos nismo svi na okupu i ne vide se svi motori, (imao sam tada XL 500), ali dobar dio voznog parka su bili ETZ-i... :mrgreen:
Tolko smo poceli srat da nam je Papillon otvorio i temu za to... :LOL:
 
Gato said:
Da, ispred bivse "Auto-Hrvatske", 30.05. 1995. (nekadasnji dan drzavnosti :mrgreen:) pred polazak na festu na Borovik (DJ). Zao mi je samo pa jos nismo svi na okupu i ne vide se svi motori, (imao sam tada XL 500), ali dobar dio voznog parka su bili ETZ-i... :mrgreen:
Tolko smo poceli srat da nam je Papillon otvorio i temu za to... :LOL:

da, da,, tamo je bila auto hrvatska prije,, ah ta sretna, stara vremena  :mrgreen: (y),, bome zavidna ergela je bila,, daj još koju tu staru sliku  (y)
:LOL: (y)
 
mr.mee said:
da, da,, tamo je bila auto hrvatska prije,, ah ta sretna, stara vremena  :mrgreen: (y),, bome zavidna ergela je bila,, daj još koju tu staru sliku  (y)
:LOL: (y)
Jel ova dovoljno stara? :LOL:
 
  (y) Gato

  - stavi još koju sliku iz tih vremena ako hoćeš, jer vidim album je tu  8)

    ( iako tada nije bilo digitalaca )




  ... dobar ti taj "skener"  :LOL:
 
Gato said:
Jel ova dovoljno stara? :LOL:


Nemoj brate stariju od ove bit će u pozadini T-rexova i ostalih domačih životinja  :LOL:
 
DADO+ said:
  (y) Gato

  - stavi još koju sliku iz tih vremena ako hoćeš, jer vidim album je tu  8)

    ( iako tada nije bilo digitalaca )




  ... dobar ti taj "skener"  :LOL:
Jebiga, da je bilo digitalaca onda, bilo bi i slika. Ovako, em su rijetke, em su lose kvalitete... :mrgreen:
Sto se skenera tice- snadji se druze. :LOL:
 
Rajić said:
Nemoj brate stariju od ove bit će u pozadini T-rexova i ostalih domačih životinja  :LOL:
Nemoj tako :jesus:. Da si reko da ce se iz pozadine pojavit Isusov magarac, jos nekako... :LOL:
Ove s T-rexom i ostalom zivinom ima Barba. :LOL: