Kako mozemo dobiti jos jacu medijsku potporu za akcije!

vlucic

Active member
Dragi moji,

nas par je nesto po PP raspravljalo pa smo malo iskristalizirali pricu, a vama je dajemo na prijedlog i komentiranje.

Inicijalno pitanje je kako dobiti medijsku potporu za prevenciju u prometu odnosno kako natjerati medije da o tome pisu/govore, pogotovo ako je rijec o elektronskom mediju.

Moze se recimo:

* javljati u kontakt emisije i postavljati pitanja na temu motorista i sta se radi da se smanji broj nastradalih
* oni koji slusaju Radio 101 se mogu javiti u Parlament Show i postaviti takvo ili slicno pitanje
* itd.

Sve se ovo dogadja od prvih ljepsih dana odnosno kada i ostali, a ne samo ovi s obale ( :wink: ), mogu sjesti na motor i izaci na cestu.

Kako vam se cini kao ideja?
 
a mogli bi otvoriti novi podforum kako ne bi svuda svako malo ostavljali postove, te na jednom mjestu mogli vidjeti sto se trenutno dogadja
 
BirD said:
a mogli bi otvoriti novi podforum kako ne bi svuda svako malo ostavljali postove, te na jednom mjestu mogli vidjeti sto se trenutno dogadja

definitivno :|
 
Bas razmisljam o timingu kad bi stavio novu temu AKCIJE OVOG PROLJECA, ali cekam jos srijedu da popricamo sa potencijalnim sponzorom, da dobijem jos jednu informaciju od Lions Kluba Tuskanac te da mi se javi RTL, te da se Rijecani nesto dogovore.

A onda kad otvorim novu temu, onda pucam samo tamo a ne na 10 stranica...

Dajte mi jos par dana...

Pliz!

:confused2: