kako najbolje postaviti vreće za spavanje na motor?

trinity

New member
Imam Yamahu, FZS 1000, 2005.god., Tank torba i Givi Maxia, sve to će biti puno za put do Jadrana ali na kraju godišnjem idem i za Čavoglave na livadu...trebam dodatno ponijeti šator i dvije vreće za spavanje, kako ih najbolje učvrstiti, tank i kofer će biti puni kao čep, znači nešto okolo.

Šator sam mislio odmah prije kofera, ženi iza leđa, poprijeko, a vreće za spavanje sa svake strane po jednu zavezati za ručice što drže nosač za GIVI, da li ima netko možda bolji prijedlog, na motoru smo dvoje.
 
Posudi bocne platnene bisge! Ili vrece srolaj, pa ispod sica neku gurtnu ili dvije, a vrece za gurtne!

sent from dainese htc dhd using taptalk2
 
Sve u vodonepropusnu vreću, pa na kofer i fiksiraš mrežom ili paucima.

Možeš izvaditi štapove šatora iz ove kombinacije i samo njih staviti između žene i kofera.
 
Tema sa pitanjem je idealna za popodnevni odmor  :no:
 
Super Jura said:
Sve u vodonepropusnu vreću, pa na kofer i fiksiraš mrežom ili paucima.

Možeš izvaditi štapove šatora iz ove kombinacije i samo njih staviti između žene i kofera.

upravo tako.
meni su vreće, podlošci i šator uvijek u vodonepropusnoj torbi, i montirani na topcase pomoću paukova i mreže. (još je prednost što uvijek možeš ispod mreže nagurati sitnice kojih uvijek imaš viška... (npr. bočica vode koju kupiš na pumpi...)
loša strana toga je što motor postane puno teži za manevriranje na mjestu, ali i na to se navikneš...
 
Zar nije bolje da su postrani motora, ovak su vece sanse da odleti sa topcasea! Ja sa suvozacem nemogu nista stavit ispred kofera, smeta, kum na xx-u veze stange od satora ispod topcasea!

sent from dainese htc dhd using taptalk2
 
papillon said:
Tema sa pitanjem je idealna za popodnevni odmor  :no:

:LOL: :LOL: :LOL:

e jesi razmažen :mrgreen:
trinity said:
Imam Yamahu, FZS 1000, 2005.god., Tank torba i Givi Maxia, sve to će biti puno za put do Jadrana ali na kraju godišnjem idem i za Čavoglave na livadu...trebam dodatno ponijeti šator i dvije vreće za spavanje, kako ih najbolje učvrstiti, tank i kofer će biti puni kao čep, znači nešto okolo.

Šator sam mislio odmah prije kofera, ženi iza leđa, poprijeko, a vreće za spavanje sa svake strane po jednu zavezati za ručice što drže nosač za GIVI, da li ima netko možda bolji prijedlog, na motoru smo dvoje.

treba ti za jedan dan,vreće i šator :misli:
pravac PEVEC i sve to kupiš za cca 100 kn :mrgreen:
pa ostaviš na livadi :LOL:
 
ZLO said:
:LOL: :LOL: :LOL:

e jesi razmažen :mrgreen:
treba ti za jedan dan,vreće i šator :misli:
pravac PEVEC i sve to kupiš za cca 100 kn :mrgreen:
pa ostaviš na livadi :LOL:

ili recimo neki hotel ili motel..za sve ostalo tu je mastercard :mrgreen:
 
gastajbarter said:
ili recimo neki hotel ili motel..za sve ostalo tu je mastercard :mrgreen:

ide u čavoglave, a ne u akapulko :mrgreen:


ZLO ti je dala najbolji savjet (y)
 
gastajbarter said:
ili recimo neki hotel ili motel..za sve ostalo tu je mastercard :mrgreen:

upravo :mrgreen:
neki dan se čeh jedan spizdio ispred nas,(valjda) mu je puknuo španer sa kojim je vreća bila vezana,vreća pala između kola i motora i kolo zblokalo...dobro je prošao,ravan dio ceste bio,uspio usporiti,slomio samo ruku i natuko se 8)
a i prije toga sam bila od prekrcavanja motora,koliko stane u "tovarni" prostor(kofer-e/bisage/tank torbu) stane :mrgreen:
pa nismo na na Filipinima ili Tajlandu :LOL:
 
zadnji put sam spavo u satoru tamo negdje 96-97..i nimalo ne patim za tim dozivljajima :mrgreen:..svaka cast ako neko uziva u tome..resicari i satorasi :LOL:..nemam nista protiv al nije to za moje stare kosti :jesus:
 
gastajbarter said:
zadnji put sam spavo u satoru tamo negdje 96-97..i nimalo ne patim za tim dozivljajima :mrgreen:..svaka cast ako neko uziva u tome..resicari i satorasi :LOL:..nemam nista protiv al nije to za moje stare kosti :jesus:

Ali ako nemas druge opcije,bolje i sator nego ispod vedrog neba.  :D
 
elektricar86 said:
Ali ako nemas druge opcije,bolje i sator nego ispod vedrog neba.  :D

mislim da jedino jos kad se penju na Himelaje moraju spavat u satorima jerbo nema nigdje sobe za iznajmit :LOL:..za sve ostale destinacije sve se moze nac na internetu i rezervirat vec od kuce

e sad drugo je ako neko voli kampirat ili misli ustedit koju paru za crne dane..uglavnom ja sam se naglo odviko od toga :mrgreen: i nimalo mi ne nedostaje recimo turiranje pored satora u 4 ujutro, kisa i vjetar u po noci, kamenica koja ubi po bubrezima svu noc,ustajenje i bauljanje po mraku i gledaj gdje ces piskiriski :mrgreen: :mrgreen:
 
gastajbarter said:
mislim da jedino jos kad se penju na Himelaje moraju spavat u satorima jerbo nema nigdje sobe za iznajmit :LOL:..za sve ostale destinacije sve se moze nac na internetu i rezervirat vec od kuce

e sad drugo je ako neko voli kampirat ili misli ustedit koju paru za crne dane..uglavnom ja sam se naglo odviko od toga :mrgreen: i nimalo mi ne nedostaje recimo turiranje pored satora u 4 ujutro, kisa i vjetar u po noci, kamenica koja ubi po bubrezima svu noc,ustajenje i bauljanje po mraku i gledaj gdje ces piskiriski :mrgreen: :mrgreen:

A ma,ja se jos uvjek ne budim po noci za piskiriski,tako da je meni sator ok.  :mrgreen:  (zajebavam se)  :D


 
DAINESE said:
Zar nije bolje da su postrani motora, ovak su vece sanse da odleti sa topcasea! Ja sa suvozacem nemogu nista stavit ispred kofera, smeta, kum na xx-u veze stange od satora ispod topcasea!

sent from dainese htc dhd using taptalk2

Nikad mi ništa nije odletilo sa topcasea.
Sa strane sam pokušao zavezati samo jednom i sve se raspalo prije nego sam krenuo  :LOL:

... i slažem se sa gastarbajterom: čvrsti krov i meki krevet su zakon  (y)
 
ZLO said:
i ti bi se tribao oblenčiti :LOL: :LOL:
..nema ljepše nego kad digneš šator sve fino pripremiš a na kraju zaspeš kraj šatora na travi.. :LOL:..