kako najbolje postaviti vreće za spavanje na motor?

Savle said:
..nema ljepše nego kad digneš šator sve fino pripremiš a na kraju zaspeš kraj šatora na travi.. :LOL:..

:mrgreen:
ja uredno uspijem samo do pola ući u šator, a noge vani  :mrgreen:
 
trinity said:
Imam Yamahu, FZS 1000, 2005.god., Tank torba i Givi Maxia, sve to će biti puno za put do Jadrana ali na kraju godišnjem idem i za Čavoglave na livadu...trebam dodatno ponijeti šator i dvije vreće za spavanje, kako ih najbolje učvrstiti, tank i kofer će biti puni kao čep, znači nešto okolo.

Šator sam mislio odmah prije kofera, ženi iza leđa, poprijeko, a vreće za spavanje sa svake strane po jednu zavezati za ručice što drže nosač za GIVI, da li ima netko možda bolji prijedlog, na motoru smo dvoje.
..trpaj u ruksak..najsigurnije i nema povezivanja..osim ako ne nosiš nešto u njima onda zaboravi vreće ponesi samo deku..uvijek nosim sa sobom šatorsko krilo ako mi se ne da previše zajebavat pa se ogrnem samo s njim..
 
Savle said:
..trpaj u ruksak..najsigurnije i nema povezivanja..osim ako ne nosiš nešto u njima onda zaboravi vreće ponesi samo deku..uvijek nosim sa sobom šatorsko krilo ako mi se ne da previše zajebavat pa se ogrnem samo s njim..

ide sa ženom, ipak je potreban minimum komfora  :mrgreen:
 
Super Jura said:
ide sa ženom, ipak je potreban minimum komfora  :mrgreen:
..ah da..žene..veliki luftić..i mir u kući(šatoru) :LOL:..
 
Ma malo sam snimio situaciju, šator mi stane odmah do kofera-popreko, vreće idu sa svake strane po jedna za nosače od Givija, nisam ni ja za spavanje po livadama, odnosno nisam nikada ali poslije mora idem sa ekipom samo na jedan dan u Čavoglave na manifestaciju, a valjda će mo izdraž jednu noć, pa preko Velebita za Slavoniju...  živjeli vi men sto godina i kad pilu kompletiram dobijete sliku i rezime po završetku godišnjeg.

:021: (y)
 
Ja sam prošle godine na Banditu svezao  hrpu stvari, sa ženom obišao Jadran...ak sve skup dobro učvrstiš, ne bu to nikam zbrisalo... (y)
Na središnji kofer šator, madrac na napuhavanje, pumpa, cerada, kasnije još dvije jakne...a tak smo se fino peljali... :LOL: :mrgreen:
 
Ja razmisljam gdje da stavim dvije vrece za spavanje a ti kolega vozis cjeli dnevni boravak....
 
trinity said:
Ja razmisljam gdje da stavim dvije vrece za spavanje a ti kolega vozis cjeli dnevni boravak....

:rofl: :rofl:
Priznajem, svako malo sam pogledavao kak ne bi neki dio "dobio krila"

ISKUSTVO ti govori, ako imaš pauka, dva metra užadi ili one elastične zatezače sa kukicama na krajevima da  sve to zategneš,da bez pardona možeš to staviti na kofer , ne bu to nikam!  (y)

Trik je samo u tome da sa užadi dodatno učvrstiš kofer za motor, da je dodatno učvrščen...ekipa griješi kada natovari stvari na kofer a kofer se drži "samo" na ploči nosača... (y)

Dakle, ako se radi samo o dvije vreće...staviš ih na kofer, učvrstiš paukom a kofer i vreće povežeš sa krajem motora, evo još jedne slike... :mrgreen: :mrgreen:
 
SPARTANIUS-ZG said:
:rofl: :rofl:
Priznajem, svako malo sam pogledavao kak ne bi neki dio "dobio krila"

ISKUSTVO ti govori, ako imaš pauka, dva metra užadi ili one elastične zatezače sa kukicama na krajevima da  sve to zategneš,da bez pardona možeš to staviti na kofer , ne bu to nikam!  (y)

Trik je samo u tome da sa užadi dodatno učvrstiš kofer za motor, da je dodatno učvrščen...ekipa griješi kada natovari stvari na kofer a kofer se drži "samo" na ploči nosača... (y)

Dakle, ako se radi samo o dvije vreće...staviš ih na kofer, učvrstiš paukom a kofer i vreće povežeš sa krajem motora, evo još jedne slike... :mrgreen: :mrgreen:

još nisam čuo da je odletio kofer sa pločom, a i to se riješi tako da se sa 2 mreže učvrsti prtljaga na koferu i preko kofera se zakači direktno na nosač  :wink:
 
Super Jura said:
još nisam čuo da je odletio kofer sa pločom, a i to se riješi tako da se sa 2 mreže učvrsti prtljaga na koferu i preko kofera se zakači direktno na nosač  :wink:

Nisam rekao sa pločom... (y)  Pa, naravno!    - za drugi dio teksta  -  to sam i napisao... (y)

Kofer ode sam...ak ne paziš... :mrgreen: (y)
 
SPARTANIUS-ZG said:
Ja sam prošle godine na Banditu svezao  hrpu stvari, sa ženom obišao Jadran...ak sve skup dobro učvrstiš, ne bu to nikam zbrisalo... (y)
Na središnji kofer šator, madrac na napuhavanje, pumpa, cerada, kasnije još dvije jakne...a tak smo se fino peljali... :LOL: :mrgreen:

bome si ga dobrano napakovo  (y) (y)

najbolji je ovaj jastučić  :D (y)
 
kubik said:
A vidi što ti je klupski napakirao po motoru. Čovjek si "napravio bisage"  :mrgreen: (y)

znao sam da u njemu leži duh šatorašenja i resičarenja  :LOL: :LOL:

al šta ćemu toliko vreća spavanje  :misli: :mrgreen:
 
mr.mee said:
znao sam da u njemu leži duh šatorašenja i resičarenja  :LOL: :LOL:

al šta ćemu toliko vreća spavanje  :misli: :mrgreen:

Poneo stvari za sebe i za curu, pa kasnije ona nije mogla doći jer je bilo komplikacija sa kartom od autobusa. A nek ti ispriča.
Uglavnom, vozio je stvari i za sebe i za curu  (y)

Al što je složio vreće kao bisage to se ne mogu načuditi kako samo sjetio  (y) Mislim da ću i ja primjeniti sličan recept uskoro  :mrgreen:
 
kubik said:
Poneo stvari za sebe i za curu, pa kasnije ona nije mogla doći jer je bilo komplikacija sa kartom od autobusa. A nek ti ispriča.
Uglavnom, vozio je stvari i za sebe i za curu  (y)

Al što je složio vreće kao bisage to se ne mogu načuditi kako samo sjetio  (y) Mislim da ću i ja primjeniti sličan recept uskoro  :mrgreen:

pametan je on i snalažljiv, samo kad hoće  :mrgreen: (y) (y) i ti ideš na turneju po moru uskoro  :misli: (y)
 
SPARTANIUS-ZG said:
Nisam rekao sa pločom... (y)  Pa, naravno!    - za drugi dio teksta  -  to sam i napisao... (y)

Kofer ode sam...ak ne paziš... :mrgreen: (y)

E, to sam vidio nekoliko puta  :mrgreen:
 
kubik said:
A vidi što ti je klupski napakirao po motoru. Čovjek si "napravio bisage"  :mrgreen: (y)




O tom ja pričam... (y)
 
..čak sam vidio neke ljude da si tako sa strane stave šator..al mi to nikad nije baš bilo zanimljivo..ni zabavno..
 
Super Jura said:
E sad, da li je ovaj momak na zadnjim slikama streetfighter ili šatoraš?!  :shock:

:mrgreen:


stritfajter, ali hoće i popit pa šatoraši zbog nužde  :mrgreen: :mrgreen: (y)