kako najbolje postaviti vreće za spavanje na motor?

sve mi je jasno :mrgreen:
jakete,vriće, :blahblah: :blahblah: :blahblah:
al ovi kušinić na mistu suvozača mi je daleko najjači detalj (y)
index.php

:LOL:
 
ja bi razmislio na njegovom mjestu, bar neš ovakvo da stavi umjesto tog kušina:

fotelja_index.jpg
 
ZLO said:
sve mi je jasno :mrgreen:
jakete,vriće, :blahblah: :blahblah: :blahblah:
al ovi kušinić na mistu suvozača mi je daleko najjači detalj (y)

Žena kaže da joj je bilo dobro, ugodno, štoviše fali joj sada trenutno na zzr-u... :mrgreen: :LOL: :mrgreen:

Ma od gomile natezača, remena od bisaga joj se dupe nažuljalo a da nismo prešli Karlovac... :mrgreen:

Pa ja fino kupio jastučić i rješio problem! :mrgreen: :mrgreen:
 
einstein said:
ja bi razmislio na njegovom mjestu, bar neš ovakvo da stavi umjesto tog kušina:

fotelja_index.jpg

Vidiš, zagolicao si mi maštu... :mrgreen: :LOL: (y)
 
Osobno sam bio kod Spartaniusa kad je trpao kamion, pardon, Bandita, nemre covjek vjerovat sta je sve nosio. :shock: :peace:
 
PacicLittle said:
Osobno sam bio kod Spartaniusa kad je trpao kamion, pardon, Bandita, nemre covjek vjerovat sta je sve nosio. :shock: :peace:

E prijatelju, gdje ima volje ima i načina! :mrgreen:

Bum ti to uskoro i pokazao, "kako", taj čaš bu i tvoj kamiončić... :mrgreen: :LOL: (y) (y)
 
SPARTANIUS-ZG said:
E prijatelju, gdje ima volje ima i načina! :mrgreen:

Bum ti to uskoro i pokazao, "kako", taj čaš bu i tvoj kamiončić... :mrgreen: :LOL: (y) (y)


snimaj pa da bude neki edukativni video kako se more sve složit  :mrgreen: (y)
 
mr.mee said:
snimaj pa da bude neki edukativni video kako se more sve složit  :mrgreen: (y)

Vidiš, vidiš več drugi put večeras mi je mašta zagolicana... :mrgreen: (y)

Šalu na stranu al iznenadili biste se kako postoje jednostavna rješenja kako nešto takvo svezati i ono najbitnije kako da to ostane na motoru... (y)
 
vjerujem da postoji, kad vidiš nešta kod nekoga tek onda dođeš do zaključka kako je to jednostavnije i bolje i kažeš sam sebi vidiš vidiš  :mrgreen: (y)

upali se ona lampica nad glavom  :mrgreen: (y)
 
SPARTANIUS-ZG said:
E prijatelju, gdje ima volje ima i načina! :mrgreen:

Bum ti to uskoro i pokazao, "kako", taj čaš bu i tvoj kamiončić... :mrgreen: :LOL: (y) (y)

GO nam je sansa  :mrgreen: (y) (y) :021:
 
mr.mee said:
stritfajter, ali hoće i popit pa šatoraši zbog nužde  :mrgreen: :mrgreen: (y)
Marko je dobar i u ispijanju a i u ispusima  (y) ali ovakvog natrpanog ga još nisam vidio  :shock:
 
papillon said:
Marko je dobar i u ispijanju a i u ispusima  (y) ali ovakvog natrpanog ga još nisam vidio  :shock:

istina u svakom pogledu  (y) , a zna on nekad pravo iznenaditi i to ugodno  (y)
 
znam da ljude svašta zanima... i znam da ljudi svašta pitaju .... ali ovo ..  :misli: :misli: wtf ..

dobro da nije pitao kako treba sjesti na WC školjku kad ide srat ... :eek:hne:
 
Jucer sam nabavio one vrece na foru space bag-a stavim stvari unutra i ispusem zrak i u kofer.
E onda cura ima mjesta za svoje stvari, ja da ne nosim tenisice sve moje bi mi stalo po dzepovima  :LOL: :LOL: :LOL:
 
gorank said:
Jucer sam nabavio one vrece na foru space bag-a stavim stvari unutra i ispusem zrak i u kofer.
E onda cura ima mjesta za svoje stvari, ja da ne nosim tenisice sve moje bi mi stalo po dzepovima  :LOL: :LOL: :LOL:

to je meni bilo najgore kad sam išao prvi put na more, da li ponet samo japanke ili samo tenisice, jer patike zauzmu puno mjesta, posebno kad nosiš malo veći broj  :mrgreen: (y)
 
mr.mee said:
to je meni bilo najgore kad sam išao prvi put na more, da li ponet samo japanke ili samo tenisice, jer patike zauzmu puno mjesta, posebno kad nosiš malo veći broj  :mrgreen: (y)

Da vidiš sreće kada shvatiš da bolja polovica nosi sa sobom putnu peglu  :mrgreen:
 
einstein said:
Da vidiš sreće kada shvatiš da bolja polovica nosi sa sobom putnu peglu  :mrgreen:

to je ajd donekle dobro ako planiraš ostati na moru preko 15 dana, pa jad onda, ali ako ostaješ na putu do 10 dana mislim da je svaki takav detalj suvišan, ali ajde ti to njima objasni  :mrgreen:
 
strasilo said:
znam da ljude svašta zanima... i znam da ljudi svašta pitaju .... ali ovo ..  :misli: :misli: wtf ..

dobro da nije pitao kako treba sjesti na WC školjku kad ide srat ... :eek:hne:


E baš si strasilo, pa zbog toga forum postoji...da čovjek pita što ne zna...a ne da zaveže, pa nakon 100 km pogine jer mu vreća upane u točak...a nije nikoga pitao.... i nemoj s....t jer neću doć u subotu u Požegu... :mrgreen: (y)