kako najbolje postaviti vreće za spavanje na motor?

Ma da vidim tko će šta staviti na ZX10 ili R1... :jesus:
A tek na novu CBR-ku 1000!!!  :mrgreen:
 
kliker-vk said:
Ma da vidim tko će šta staviti na ZX10 ili R1... :jesus:
A tek na novu CBR-ku 1000!!!  :mrgreen:

sve se moze kad se hoce,pocmes slagati od manjeg prema vecem(ko obrnuta piramida),i na kraju sve dobro zategnes.  :mrgreen:
 
gorank said:
Jucer sam nabavio one vrece na foru space bag-a stavim stvari unutra i ispusem zrak i u kofer.
E onda cura ima mjesta za svoje stvari, ja da ne nosim tenisice sve moje bi mi stalo po dzepovima  :LOL: :LOL: :LOL:

a kako onda sve to složiš na povratku?  :misli:
spakiraš i usisivač u kofer?  :LOL:
 
Ovako to nekako izgleda kod mene:



Sva kamping oprema je u koferu, a umjesto šatora upotrebljavam hammock. Prednost je odlična udobnost, ne ležim na zemlji, zaštićen sam od insekata, izvanredna prozračnost. Nedostatak: potrebno je pronaći dva stabla ili stupa, što zna biti problem visoko u Alpama ili u kakvoj pustinji.

Slikano neki dan u Slovačkoj.



 
Dylan said:
Ovako to nekako izgleda kod mene:



Sva kamping oprema je u koferu, a umjesto šatora upotrebljavam hammock. Prednost je odlična udobnost, ne ležim na zemlji, zaštićen sam od insekata, izvanredna prozračnost. Nedostatak: potrebno je pronaći dva stabla ili stupa, što zna biti problem visoko u Alpama ili u kakvoj pustinji.

Slikano neki dan u Slovačkoj.

pa imaš dva retrovizora čovječe.. :no:
 
Ovak nekak... :mrgreen:

 
CrniPetar said:
Možda je  tema trebala imat naslov "Kako prekrcati motor nepotrebnim stvarima"
..e a sad..kako znat što je nepotrebno a što nije..par postova prije netko je spomenuo da mu bolja polovica nosi putnu peglu..jbg..ženama se čini potrebna nama ne..isto tako večini žena se motor čini nepotreban nama potreban..to je diskutabilno.. :mrgreen:..