"Kako nastaju Bikeri"

    Kako još nisam stigao "obraditi" Nadu Dimić  :LOL: koja je bila i jedna od bezbrojnih Savinih ljubavnica a Savo je bio njezina
    jedina neprežaljena ljubav u životu-naravno do same brze i nagle smrti u cvijetu mladosti dok je ona za Savu koji je žene
    trošio kao i benzin,Nikšićku pivu pa ih je smatrao potrošnom robom ona mu to nije mogla nikad oprostiti i zato je skončala osim svoga
    mukotrpnog života i Savin a kako saznaćete,pomalo uživajte u ovome,pronađite sebe  :wink:

-Nikad se ne upuštaj u prepirke sa ženom koja drži gas u ruci.

-Nikad se ne upuštaj u utrku sa starijim covjekom,jer on ima brzinu više.

-Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.

-Poživit ćete duže ako naućite kako držat minimalno 2 prsta na prednjoj kočnici.

-Potrebno je više ljubavi da bi se djelilo sedlo,nego krevet s nekim.

-Jedini dobar pogled na tamne oblake je na retrovizoru

-Nikad se nemojte plašiti odvrniti gas do kraja.

-Samo Bajkeri razumiju zašto psi vole izbaciti glavu kroz prozor jurećeg automobila

-Ne vozite tako dugo u noć da bi prespavali izlazak sunca.

-Nikad ne pitajte Bajkera gdje da vas odveze,jer to necete docekati.

-Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

-Često je potrebno potrošiti pun rezervoar da vam se um opusti.

-Nikad ni u kojem slučaju negovorite Bajkeru da nezna o ćem prića,nije zdravo.

-Ako vozite brže nego ostali,zajamćeno vam je da ćete se voziti sami.

-Nikad ne smatrajte proporcionalnim Konjske snage i izdržljivost.

-Pravi Bajker ima pravu procjenu,ravnotežu i dobar tajming.
(isto to i ima pravi ljubavnik)

-Hladan hamburger se može sasvim pristojno ugrijat ako ga stavimo kraj auspuha i provezemo se 50-ak km.

-Nikad nemojte voziti manje od 50 km prije doručka.

-Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore.

-Bajk na putu,vrijedi kao 3 u prodavaonici.

-Poštujte osobu koja je vidjela Tamnu stranu bajkerstva,i preživjela.

-Amateri biraju distancu i krenu,Bajkeri odaberu smjer i zavrnu gas.

-Ponekad je najbrži način da se dodje negdje taj da se zaustavi i odspava.

-Radite da bi vozili,vozite na posao (Work to ride-Ride to work)

-Što god da je-bolje je u vjetru.

-Kad pogledas niz cestu,misliš da nema kraja-ali vjeruj nam da ima.

-Zima je naćin na koji ti Priroda kaže da je vrijeme za poliranje.

-Bajkersko odijelo nikad nije bilo za hodanje.

-Ljudi su kao i motori-svaki je izmjenjen,i svaki je drugciji od onog drugog.

-Nekad je najbolja komunikacija,kad je svako na svom motoru.

-Dobri refleksi-dobar oslonac za sreću.

-Dobra kava se razlikuje bojom od ulja.

-Naućite reagirati na predosjećaje,jer vam to spašava guzicu.

-Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru.

-Susret sa insektom(primjer-osom) pri 100km/h obogatit će vaš riječnik.

-Nešta je stvarno ružno u prizoru novog motocikla na prikolici.

-Svi padnemo, neki se dignu, neki ne, a drugi jednostavno nemogu.

-Čuvajte se Bajkera koji kažu da se njihov motor nikad ne kvari.

-Neki motori imaju ego od 99oktana.

-Znat će da vas voli ako vam ponudi da provozate njezin motor,nemojte to učiniti,i volit će vas još i više.

-Uvijek nastane problem kad se zalutali bajker nadje sa kamiondjijom u zavoju.

-Dobra vožnja može vam proćepiti dišne kanale,razbistriti um-i potrošiti galone benzina.

-Ako želite saznati kako je biti Bajker,sjednite na motor i nemojte stajat sve dok ne saznate odgovor.

-Ako vam je sredina dosadna,stanite i sidjite sa motora,sjednite u jarak onoliko dugo dok ne poćnete cijeniti život prije dolaska asfalta.

-Ako ga možete popraviti sa izolir trakom, onda je kvar jako ozbiljan.

-Ako vozite kao da sutra ne postoji-neće ni postojati.

-Sijedi Bajkeri nisu takvi slučajno.

-Ima pijanih Bajkera,ima i starih Bajkera. Ali nema pijanih i starih.

-Tanka kožna jakna dobro izgleda medju zenama,ali vas ne spasava od trenja pri padu sa motora.




     Nadam se da ste se našli ponegdje,živi bili pa me opet čitali - Nada je zakon
 :mrgreen:
 
jota said:
Onda sam i ja vljada Biker .
23.11.1993 u 6 ujutro bura dere idem sa CBR 900 iz ZD za RI preko pontona , zasulo me granatama jedva budala živu glavu izvukao , pa išao probat ponovo i opet isto .
Desetak godina kasnije uspostavim kontakt s prijateljem iz Obrovca iz  srednje škole (Biker ) koji sad živi u USA , i tako ide priča kad kaže čovjek pa bog te je.. ja sam te granatirao i pitao se koja budala po ovoj buri vozi motor .
Je.. ga stvarno smo bili i još uvjek smo dobri prijatelji , granate amo ili tamo .
jest ti neki prijatelj :chainsaw:...i tebi je to ok i jos ste prijatelji :cigle:
 
mac said:
jest ti neki prijatelj :chainsaw:...i tebi je to ok i jos ste prijatelji :cigle:

Što bi ti rekao ,čovjek je srbin iz Obrovca stariji brat mu je išao samnom u gimnaziju u Zadru ( oba motoristi ) žene obojici hrvatice iz Jasenica pored Masliničkog mosta . Mobiliziralo ih u srpsku vojsku pošto su živili u Obrovcu da su bili u ZD vjerovatno bi ih mobiliziralo u gardu .
Pošto su im žene za četnike tamo bile ustaškinje morali su gledat da ih tamo ne ubiju i čuvati se od idiota koji su se dopotezali od ko zna kuda a ne od obrovčana , kad je sranje stalo čim je mogao zapalio je s obitelji za USA i postao amerikanac .
Moram reći da je kao prijatelj čovjek kakvih ima malo , da je znao ko je na motoru sigurno nebi prašio granatama.
Također postiji sigurno i slična  varijanta da je neki hrvat bio u srpskoj vojsci .
 
jota said:
Što bi ti rekao ,čovjek je srbin iz Obrovca stariji brat mu je išao samnom u gimnaziju u Zadru ( oba motoristi ) žene obojici hrvatice iz Jasenica pored Masliničkog mosta . Mobiliziralo ih u srpsku vojsku pošto su živili u Obrovcu da su bili u ZD vjerovatno bi ih mobiliziralo u gardu .
Pošto su im žene za četnike tamo bile ustaškinje morali su gledat da ih tamo ne ubiju i čuvati se od idiota koji su se dopotezali od ko zna kuda a ne od obrovčana , kad je sranje stalo čim je mogao zapalio je s obitelji za USA i postao amerikanac .
Moram reći da je kao prijatelj čovjek kakvih ima malo , da je znao ko je na motoru sigurno nebi prašio granatama.
Također postiji sigurno i slična  varijanta da je neki hrvat bio u srpskoj vojsci .
on motorista, pa kad vidi motoristu gađa ga granatama...jest razbibriga
 
mac said:
on motorista, pa kad vidi motoristu gađa ga granatama...jest razbibriga

To je valjda sport u našim krajevima , kad sam išao u 1 osnovne nakon nastave bi se podjelili u 2 ekipe sakrili se iza suhozida i gađali se kamenjem . Svako malo bi neko išao doma krvave glave , kad smo narasli boli ruka od kamena ( dobiješ teniski lakat) pa se lakše gađati granatama .
 
eee daaaaj usrali ste papilonu temu s tim srbin četnik ustaša moto granatiranjem. boli me kita za srbo amerikanca i moto bosanca...  :2up:

:mrgreen:

papilon, ima koja nova??  (y)
 
Joy Rider said:
eee daaaaj usrali ste papilonu temu s tim srbin četnik ustaša moto granatiranjem. boli me kita za srbo amerikanca i moto bosanca...  :2up:

:mrgreen:

papilon, ima koja nova??  (y)

U pravu si , nije mi to bila namjera . Htio sam se pohvaliti da ima sličnosti s likom iz početka priče jedino što nisam imao Zundapp .
 
jota said:
U pravu si , nije mi to bila namjera . Htio sam se pohvaliti da ima sličnosti s likom iz početka priče jedino što nisam imao Zundapp .

ko prizna pola mu se oprosti  (y)
 
jota said:
U pravu si , nije mi to bila namjera . Htio sam se pohvaliti da ima sličnosti s likom iz početka priče jedino što nisam imao Zundapp .
sta se ti Rideru ispricavas? :misli:
 
papillon said:
               Moran vas malo upozoriti,ne smetaju mi mala prepucavanja jer su i ona korisna naravno kako za koga
              i zato ovo citiram da ne ispadne nekakvih ispada i da malo pojasnim ali to je vrlo teško jer pola opet nebi
              shvatilo,već sam napomenuo da ću puno toga napisati a vi se vatate jedan drugome u riči,sad mogu napisati
              5 dugih priča da se userete od smijeha jer povijest je povijest a ja ću je pisati po svome,komentari su mi dragi
              ako nisu međusobna prepucavanja,već napisah tamo di je boldano ko sam i što sam i da me zaboli ku..ako je itko razumio
              ,za mlađe mi nije čudno ako ne razumiju jer ujutro slušaju Thompsona a popodne ..daaaaj mi Aspirina... i tako
              nekako ali danas je Demokracija (ili ko ne zna znače Demos - Narod - još od Grka)  i svatko ima pravo na svoje
              mišljenje ali na žalost danas je teško iznijeti svoje mišljenje jer se vremena mjenjaju i Hrvati se pretvaraju u Kameleone
              i one što je Mate Mišo Kovač ispiva K.V.P.- Kako Vitar Puše jer se ponašamo i govorimo onako u kakvom si društvu
              a nakon par minuta svak svakom zabija nož iza leđa a sutra opet osmijeh kad se nađeš u jednom ili drugom društvu
              ovisno o procijeni politički oprijedjeljenog društva a u svim tim društvima su većina glumci skriveni iza krinke nečista
              obraza ispunjenog raznim delicijama od pršuta,janjetine,svinjetine,sarme,graha a iz neprožvakane hrane im izviru
              junački i herojski hvalospjevi -" Blago Budali Kad Ništa Ne Razumije - reče Predsjednik jedne Države Svom Narodu"
              ,preteško gradivo za neke ali pisaću i dalje samo mi budite malo pravi mali iskreni Hrvatići a ne ovi gore navedeni
              Prasići željni sjedenja i uživanja na dvije stolice svojom guzicom,Pozdrav ekipa i probajte nešto razumiti iz svega
              što sam ubacio u svaki svoj post,između redaka se svašta krije,napisaću o našoj jadnoj Nadi,Savinoj ljubavnici ali
              i još jednog skrivenog Fantoma koji je i napravio pomutnju u njihovoj vezi - Josip Kraš - biču u eteru  :wink:
                             
               
                  "Nije mi se razdvaja citat od prijašnjeg ovogispopodnog posta da vam ne bude dosta"
Sa prvim se slažem jer ovo što danas dica uče u školi-riga mi se,ja serkam kad me uvati i serkaću cili život,
           a da ne bi ispalo da sam ovo kopira - nisam i mogu vam srati 7 godina ka i u Tibetu i naučićete nešto

           možda ali vam to ionako neće tribati (i svojoj dici sam dopizdija) jedanput sam davno pokuša objasniti Matiju
           Gubeca koji je imao "skoro" savršen plan da uništi Feudalce i ima ih je skoro na pola bitke ali se zajeba u proračunu
           ,nije ponija ni vodija računa koliko će im trebati municije i bez nje su ostali u ključnom momentu kad su već počeli
           preuzimati napad i zabrinuli Feudalce a osim sikira,kosa,naoštrenih kolaca,vila,buzdovana i ostalog hladnog oruđa
          -oružja nestalo je glavne municije -original Zagorske rakije,pala hrabrost,padoše seljaci a Matiju odvedoše u
           Zagreb i maestralno pred svekolikim pukom izmisliše prvo "prženje mozga" -( by the way u zasluženoj sam  
          Invalidskoj mirovini u Domovinskom ratu HRVI  kao što je naveo Pava a to mi baš i ne znači puno jer ovo nije ono
           di smo ostavili mladost i ne serimo više o nama pametnim Hrvatima)
           i još nešto jedan did mi je bija u Partizanima i osta bez noge a drugi je osta ka učitelj u selu i prčija čiju je god curu
           ili ženu uvatija,kad je umra više mu je bilo baba na sprovodu nego muških  :mrgreen: ali i on je kao učitelj završio
           3 ipo godine na Golom Otoku-zašto - "Zato Što Se  I Onda"-tako mi je i priča našlo dva svjedoka,ko će potpisati
           naravno onaj koji sve zna i kome viruju - Seoski Učitelj,potpisiva je dok nije potpisa jednom kojeg su uvatili i moj
           dida Učo opizdi pisajući u kancelariji radne dane logoraša (jer je bija pismen ali i jeben) jer kad god san ga pita
           jeli opalija na Golaću koju Komesarevu-Politički-Tjelesno-Isklesanu Ženu samo bi se nasmija.
           Malo širite horizonte i poslušajte koju besidu od starih ljudi,nešto će vam i ostati logički vrlo slično današnjici pa
           makar vi i ne virovali u Bajke,Javiću se ja opet-malo ste me raspizdili  :mrgreen:

 Pročitajte pokoji put ispočetka i između redaka,ima tu svega osim Save i Nade i Fantoma Josipa Kraša  :wink:
 
xman69 said:
http://www.youtube.com/watch?v=uoyDDRx2314

Legenda i pjesma kazu da je Sava na Sutjesci poginuo... :misli: :misli:
e a neš ti ,al je Crna Gora Rusija  :jesus: :jesus:
 
jota said:
Onda sam i ja vljada Biker .
23.11.1993 u 6 ujutro bura dere idem sa CBR 900 iz ZD za RI preko pontona , zasulo me granatama jedva budala živu glavu izvukao , pa išao probat ponovo i opet isto .
Desetak godina kasnije uspostavim kontakt s prijateljem iz Obrovca iz  srednje škole (Biker ) koji sad živi u USA , i tako ide priča kad kaže čovjek pa bog te je.. ja sam te granatirao i pitao se koja budala po ovoj buri vozi motor .
Je.. ga stvarno smo bili i još uvjek smo dobri prijatelji , granate amo ili tamo .
a isukrsta mi,a ima li u Zadru normalnega svita  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: jer ako je sudit po vama dvojici aaaaaaaaaaaaaaa,nikako me straj  :misli: :misli:
 
rus said:
a isukrsta mi,a ima li u Zadru normalnega svita  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: jer ako je sudit po vama dvojici aaaaaaaaaaaaaaa,nikako me straj  :misli: :misli:

To je u to doba bilo normalno . Da stvar bude gora to vrime mi se danas čini normanije od sadašnjeg.
 
rus said:
a isukrsta mi,a ima li u Zadru normalnega svita  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: jer ako je sudit po vama dvojici aaaaaaaaaaaaaaa,nikako me straj  :misli: :misli:
A-E normalni ili munjeni,moj Rus meni je gušt bija noćom proći po jednom dijelu ceste u dalekoj zaleđini napraviti dva đira
           i udri iz više u nižu a ono 20 mm protuavionac po meni  :uzi: daga,daga.daga.daga,daga, pa tako dok mu ne dopizdi pa
           sutra prominiš uru pa jopet,anti iruda mislin da je ta ekipa završila na psihijatriji,što smo im radili psihički,e a da smo samo
           nas dvojica munjenih znaš ti vrlo dobro koliko je munjenih sa munještinama napravilo puno lipih stvari,iden ća dalje sa svojon
            pričom,pobići će mi Nada,Savo i Josip ća a lipo san reka da neću politiku u svoju butigu.......  :misli:
               
 
papillon said:
A-E normalni ili munjeni,moj Rus meni je gušt bija noćom proći po jednom dijelu ceste u dalekoj zaleđini napraviti dva đira
           i udri iz više u nižu a ono 20 mm protuavionac po meni  :uzi: daga,daga.daga.daga,daga, pa tako dok mu ne dopizdi pa
           sutra prominiš uru pa jopet,anti iruda mislin da je ta ekipa završila na psihijatriji,što smo im radili psihički,e a da smo samo
           nas dvojica munjenih znaš ti vrlo dobro koliko je munjenih sa munještinama napravilo puno lipih stvari,iden ća dalje sa svojon
            pričom,pobići će mi Nada,Savo i Josip ća a lipo san reka da neću politiku u svoju butigu.......  :misli:
               
 
rus said:
..a lipo san reka da neću politiku u svoju butigu........
E,reka san ali san mislija na drugo a plakaćeš ti do suza od smijanja i vragu davati dan kad si me upozna još samo da me mola  :pomiranje: :hehehe:
 
sava car,,
a tek ih je 26 ruknuo..hahaha  (y)
 
jole.Ri said:
sava car,,
a tek ih je 26 ruknuo..hahaha  (y)
Pričekaj tek sad postaje napeto --------Jeste Li Spremni  :eyebrow:
 
papillon said:
Pričekaj tek sad postaje napeto --------Jeste Li Spremni  :eyebrow:
ne spremni...jedva cekamo (y)