"Kako nastaju Bikeri"

Danas se svako smatra bajkerom ,navuče japanke i stavi cvike i vidi me mama ja sam bajker  :LOL:
 
ukko27 said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: j... sliku svoju covik,kad te sretnem i upoznam moras mi rec te recepte i kako to konzumiras. majke mi hocu i ja malo toga.... ma svaka ti cast ispisa sam se po hodniku do zahoda od smiha............ (y)
          U Vela Luci sam bar četri puta godišnje - recept je škola lake šetnje kroz život  :wink:

          A moga bi još koju pričicu jerbo sad kad počne vožnja,turisti,Čehinje kuvani kukuruz aj ča do zime  :mrgreen:
 
papillon said:
           U Vela Luci sam bar četri puta godišnje - recept je škola lake šetnje kroz život  :wink:

           A moga bi još koju pričicu jerbo sad kad počne vožnja,turisti,Čehinje kuvani kukuruz aj ča do zime  :mrgreen:
daj javi se pa...vodim te u klub na pice i upoznavanje ekipe...
 
ako nista ovo radili niste bikeri..  :jesus:
 
mladen59 said:
Kaj, bi se pridružila liku u vreči !!??? :shock: :misli: :mrgreen:
                Ne nego bi se uvukla u prikolicu  :mrgreen:
 
hm,a očito je krenija ili se vrača sa ELEFANTEN - a vjerojatno ima i ponešto maligana je snig i hladnoča mu ne smetaju  :misli: :LOL:
 
Ajde da bar ovo nabacim jer je u drugoj temi pa da ne nestane a ja zaboravim tu vječitu kvazirazliku između
Bikera i Motoriste  :misli:  pa evo otprilike ili odoka...





Biker živi kao John Wajne,baci dolar-pismo lijevo,glava desno nema stalno prebivalište a noge mora imati kao da je iza rođenja cuclao sisu minimalno 2,5 godina i neprestano sjedio  na bojleru kapaciteta min. 80 litara,nije oženjen a djece ima diljem planete dok motorist se rađa kraj motora i cucla benzin a na kruh mu mažu kolomast do 4 godine života nakon čega počinje dobijati upute da se mora oblačiti kao Jack Nicholson a tako i ponašati s tim da mora biti oženjen u pravoj bračnoj zajednici ali mu je dopušteno izvanbračno nekontrolirano ponašanje u ženskom društvu uz dobar stari Walker sa tonu leda i mora obavezno voziti motor preko 100 konjića - zajedničko im je da oba voze,karaju i loču do besvijesti a suprotnost je ta da se motorist ipak mora pojaviti pred ženom dok biker ide dalje u potragu 


"Nepisana činjenica ali približno točna kao gravitacijsko ubrzanje od 9,81 m/s"
 
Eto papillon, sada neznam šta sam ja?  :misli:  Biker ili motorista. Ostaču nešto između, makar volim motore, slobodu, cure i cugu, a osobito dicu, ženu i vratiti se doma po nekoliko dana pohajanja sa motorom po skupovima... :021:
 
Papillon,  (y)
ali Sava je za ovog bil goli qrac  :mrgreen: :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=HpWm9JgvYNQ&feature=related
 
Hebo vas DRUG TITO  :LOL:
 
Papillon,
jedna domoljubna za druga Savu i drugar'cu Nadu,
moj mali doprinos za tvoj prozni uradak ;)  :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=uoyDDRx2314

Viđe mamu im u pi*ku partizansku, pokrali nam Thompsona  :shock: :shock:
 
HIGHLANDER said:
Papillon,
jedna domoljubna za druga Savu i drugar'cu Nadu,
moj mali doprinos za tvoj prozni uradak ;)  :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=uoyDDRx2314

Viđe mamu im u pi*ku partizansku, pokrali nam Thompsona  :shock: :shock:


Deda si pročitao prvi komentar ispod  :LOL:
 
HIGHLANDER said:
Papillon,  (y)
ali Sava je za ovog bil goli qrac  :mrgreen: :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=HpWm9JgvYNQ&feature=related
Da.Imam dva glumca na žalost pokojna - Steve i Paul koji su mi ostali zauvijek dragi jer su osim glume peglali motore i aute
a obojica su izjavili da su kasno shvatili da je glumački život goli ku*ac prema mirisu benzina.Stev kao ni Paul nikad nisu imali
kaskadere kad su bili na motorima ili autima.Paul je vozio u filmu "24 sata Le Manna" sam i radio je brže krugove od nekih tadašnjih
faca-vozača a legendarna scena iz "Bullita" i kojoj Stev rastura je ušla u povijest a ganjao je i Triumpha.Izjavili su da im je jako
žao što nisu upoznali Savu i Nadu a najžalije što su upoznali Stanu Dolanca jer ih je davio da on pegla Zundapa bolje od Save i
kad mu je Josip Vrhovec stavio kacigu da im pokaže kako on vozi  :LOL: , Peko Dabčević mu je zakopčao kacigu i onda je Stane popiz*io
pa je u pokušavanju da otkopča kacigu sa onog svog tankog vratića  :mrgreen: izudarao obojicu.Situaciju je ipak vrlo brzo doveo pod
kontrolu Joža jer je uletio sa Kubom u ustima i rekao Stamboliću da ga odvedu u Jožinu radnu sobu te da mu glavu stave u moršu-škrip  :mrgreen:
a da Đilas odjuri po pomoć. :LOL: Za par minuta Milovan je doveo stručnjaka sa fleksom koji je bio iskusan i već naviknut na ovakve Stanine
česte pi*darije sa kopčom od kacige.Peko i Josip su držali Stanu za stražnjicu a Stambolić je pritegao moršu-škrip sa crvenom kacigom dok
je lagano sa fleksom prilazio mlađahni Đuro Gavrilović i kirurško-mesnatim britkim potezom skinuo Stani kopču i kacigu  :mrgreen:
Moja dva draga glumca-vozača više nisu dolazili u taj "Raj" od države i nesvsrstanih bikera a Stani Dolancu je Joža doživotno oduzeo vozačku i poduzeo mjeru
stroge zabrana nošenja kacige pa čak i u slučaju ponovnog napada na Jugu.jbga Stane je do smrti morao nositi kravatu i plakati za kacigom
a umro je jadan onako slabašnog podvoljka a nije nikad saznao da mu je kravata savršeno stajala  :mrgreen: :LOL:
....malo ću ponovo početi piskarati jer mlađi ne uče u školi pravu povijest nego "smiješnu stranu povijesti" ,ajd odoh malo odmoriti  :wink:

.......sve što sam do sada pisao napisao sam iz zaje*ancije u par minuta a tako mogu kad sam prikovan za stolicu  :wink:
        sve osobe i događaji spomenuti u ovoj temi nisu izmišljeni nego istiniti a ima ih još od bajkera do bajkerica....