"Kako nastaju Bikeri"

Hajdukforever said:
Bogati dobio si dobro terapiju od sjor dotura  :bicikler:
...tako funkcioniram na radnoj temperaturi  :wink:
 
mladen59 said:
:hehehe: :hehehe: :rofl: :rofl: Kak bi se lik ugodno iznenadil!! :misli: :misli: :mrgreen:
zamisli tipa budi se smrzal ko pi.ka i vidi nećiju guzicu kako strši iz prikolice..
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
hondimir said:
Kakav to bajker ide granatirat drugog bajkera,razumijem da je htio sjebat ustašu,ali kolegu bajkera...? :shock:
naoružan..  :mrgreen:
 
skuco said:
zamisli tipa budi se smrzal ko pi.ka i vidi nećiju guzicu kako strši iz prikolice..
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
To bi ga možda i razveselilo  :banana2:, pitanje je kak bi na komentare reagiral?! :misli: :mrgreen: :rofl:
 
crna71 said:
Danas se svako smatra bajkerom ,navuče japanke i stavi cvike i vidi me mama ja sam bajker  :LOL:

daj neku definiciju pravog bajkera i kako se ti u to uklapas  :misli:
 
mladen59 said:
:shock: Kaj misliš?? :rofl: :rofl: (y)

cekam neki suvisli odgovor pa cemo vidjet kako ce se prica razvit....ako smije odgovorit
i ako zna    :neznam:

 
U svim ovim pričama postojao je jedan čovjek  :evil: koji je mrzio bajkere iz dna duše i otkad je postao visoki funkcioner
za nadgledanje,motrenje,osmatranje i praćenje vožnje bajkera dan - noć je vikao kao onaj deda iz onog filmića sa Krstićima  :LOL:
-"Buši gume,Buši gume"  :LOL: djecooo.Mukotrpno je radio da uništi bajkersku populaciju pa je spojio ugodno sa korisnim i
dosjetio se da bi mogao otvoriti vulkanizersku radionicu gdje bi slao bajkere na sunčani i pješčani raj  :shocked: a pritom zaradio za stare dane
a da bi sebe u javnosti pokazao kao osobu koja zločeste bajkere vraća na pravi partijski put i izabrao je uz pomoć istomišljenika lokaciju
na kojoj je trajala preobrazba bajkera u pravog partijca koji više ne nosi ključ za svjećice,kolomast,metar žice nego kaljeni srp i čekić ali
samo dršku od čekića i tupi srp a godinama nakon napuštanja "raja" neki bi i dobili naoštren srp i nasadili bi mu dršku na čekić  :rolleyes:.
Dugo godina je imao privatni obrt u svom regrutnom centru za rehabilitaciju i osvješčenje bajkera na Golom Otoku sve dok nisu neke nove struje
uspjele da ga umirove ili kako je on volio reći "penzionišu"  :LOL: Samo od prosvjetljenja zlih bajkera stvorio je ogromno bogatstvo ali ga nije
uživao jer te struje koje su ga umirovile su bile preteča današnjih MK ILI MC ali ne mogu sa sigurnošću potvrditi kojoj je strani pripadao dok je
prosvjetljavao bajkere na "sunčano - pješčanom raju zvanom Goli Otok".E taj drug po kojem je dobio ime jedan Diesel motor koji se ugrađivao
u brodice kao glavni motor ili motor za ispumpavanje vode u većim brodovima a palio se na jednostavan bikerski način jer su ga bajkeri i izmislili
- samo sa čikom od cigarete ili komadićem krpice a bio je neuništiv kao i bajkeri zvao se ARAN.to ime mu je dao drug prosvjetitelj jer nije dao
bajkerima da osmisle neko tabu ime pa ga je nazvao po kratici svog imena i prezimena Drug  :evil: Aleksandar Ranković -ARAN.Koliko je bio
popularan u bajkerskom svijetu govori činjenica da kad mu je bio sprovod nije bilo niti jednog bajkera u krugu od 100 kilometara a nedugo dok se
taman smirio u grobu netko je iskrenuo pun TAM-ić guma na drugov grob  :LOL: :mrgreen:.

  "Jebale ga gume i prosvjetljenje  :mrgreen:"
 
A.RAN

:lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
:misli: :shock: :shocked:
 
loudpipes said:
:misli: :shock: :shocked:
....malo čudna imena - nepoznata ha  :LOL: :mrgreen:
 
papillon said:
....malo čudna imena - nepoznata ha  :LOL: :mrgreen:

znam za Krstice  :mrgreen:












u mojoj familiji nije bilo politike pa ne zanima ni mene,nikad nije bila Titina slika a bome niti od nijednoga poslije.....


nego....di ona Crna nestade....cekam da mi odgovori...da ju nije snijeg negdje zateko u onoj vreci :shock:
 
papillon said:
....malo čudna imena - nepoznata ha  :LOL: :mrgreen:
Disi samo Rankovića iščupal i ukomponiral ga na goli otok i bajkere, vjerojatno ljubitelje Ruskih motora!! :shock: :misli: (y) :lolcry:
loudpipes said:
znam za Krstice  :mrgreen:












u mojoj familiji nije bilo politike pa ne zanima ni mene,nikad nije bila Titina slika a bome niti od nijednoga poslije.....


nego....di ona Crna nestade....cekam da mi odgovori...da ju nije snijeg negdje zateko u onoj vreci :shock:
Ponestalo joj teksta pa se ne javlja!! :LOL: :LOL: :mrgreen:
 
mladen59 said:
Disi samo Rankovića iščupal i ukomponiral ga na goli otok i bajkere, vjerojatno ljubitelje Ruskih
strojnica !! :shock: :misli: (y) :lolcry:

;)  :mrgreen:
 
loudpipes said:
znam za Krstice  :mrgreen:
u mojoj familiji nije bilo politike pa ne zanima ni mene,nikad nije bila Titina slika a bome niti od nijednoga poslije.....


nego....di ona Crna nestade....cekam da mi odgovori...da ju nije snijeg negdje zateko u onoj vreci :shock:
...nije ovo politika,ovo su priče koje mi ponekad izlete kad dobijem neku čudnu inspiraciju a suočene su sa stvarnošću
koja ne može proći bez povijesnih akata ali u prenesenom značenju - nije bilo familije gdje nije bilo politike bar u smješnim
situacijama a ova imena koja spominjem znaju stariji kao High... jer je on godište sa Žikom Špancem  :wink: :mrgreen:
...crna je navukla japanke i otišla na Kubu  :wink:
 
Evo sad se sjetih da su Manolić i Boljkovac bili bajkeri - nekako slični ovima ali na drugi način - sličan
http://www.youtube.com/watch?v=2jRzTrQZou8

  :wink:
dolazi zima i fata me opet produhovljenje  :mrgreen: