kako ofarbati????

alenko_636

New member
:misli: pa da pocnem...  :misli: :misli:

motor je rs 250, dao sam ga na farbanje... u bijelu boju... koja se preljeva u zlatno... neznam kako se to tocno zove.... ali uglavnom felge su zlatne i cep rezervoara je zlatan... koji jos dio da stavim u zlatno??? blatobrane? neke plastike?

pomov please... sve ideje dobrodosle
 
alenko_636 said:
:misli: pa da pocnem...  :misli: :misli:

motor je rs 250, dao sam ga na farbanje... u bijelu boju... koja se preljeva u zlatno... neznam kako se to tocno zove.... ali uglavnom felge su zlatne i cep rezervoara je zlatan... koji jos dio da stavim u zlatno??? blatobrane? neke plastike?

pomov please... sve ideje dobrodosle


plastike u tu bijelo-zlatnu, sa tim da bi onaj dio od sica sta je crni, kao mala rama ispod vozaca ostavio crno.
za zlatnom ne pretjeruj, samo detalje, izgubit ce smisao ako ga puno pozlatis
felge su ok u zlatno, bilo bi zgodno i tubove prednje vilice u zlatno ;)

ramu i zadnju vilicu bi, kada bi se moglo, stavio u crno
 
definitvno ne pretjerivat sa zlatnom, malo detalja i to je to (y)
 
alenko_636 said:
:misli: pa da pocnem...  :misli: :misli:

motor je rs 250, dao sam ga na farbanje... u bijelu boju... koja se preljeva u zlatno... neznam kako se to tocno zove.... ali uglavnom felge su zlatne i cep rezervoara je zlatan... koji jos dio da stavim u zlatno??? blatobrane? neke plastike?

pomov please... sve ideje dobrodosle

photoshop, malo se igraj fotkama motora u njemu, pa stavi slike u raznim verzijama, i otvori anketu sa opcijama....
 
alenko_636 said:
:misli: pa da pocnem...  :misli: :misli:

motor je rs 250, dao sam ga na farbanje... u bijelu boju... koja se preljeva u zlatno... neznam kako se to tocno zove.... ali uglavnom felge su zlatne i cep rezervoara je zlatan... koji jos dio da stavim u zlatno??? blatobrane? neke plastike?

pomov please... sve ideje dobrodosle


ja bi stavio i glješta u zlatnu boju i srce diska
evo kako sam ja napravio



 
Jedan prijedlog, prednji blatobran da bude bijeli i onda jednu deblju ili dvije tanje međusobno ramaknute zlatne linije  :wink:
 
ne kelji puno zlatne.
ako ve oces u bijelo probaj da ti ispadne sto blize ducatiju 1098.
dizajnerski su dovoljno blizu da bi izgledalo dovoljno dobro.
attachment.php


znaci ovako nesto i zlatne felge i to bi moglo bit ok ;)
 
wheelsurfer said:
ne kelji puno zlatne.
ako ve oces u bijelo probaj da ti ispadne sto blize ducatiju 1098.
dizajnerski su dovoljno blizu da bi izgledalo dovoljno dobro.

znaci ovako nesto i zlatne felge i to bi moglo bit ok ;)


848 ne 1098  :D
 
Veki051 said:
ja bi stavio i glješta u zlatnu boju i srce diska
evo kako sam ja napravio



e a kako si ti rijesio diskove??? mislim samo ovu sredinu si pofarbao??? hm... to si ti sam radio ili???
 
alenko_636 said:
:misli: pa da pocnem...  :misli: :misli:

motor je rs 250, dao sam ga na farbanje... u bijelu boju... koja se preljeva u zlatno... neznam kako se to tocno zove.... ali uglavnom felge su zlatne i cep rezervoara je zlatan... koji jos dio da stavim u zlatno??? blatobrane? neke plastike?

pomov please... sve ideje dobrodosle

budući da si se našao u situaciji farbati motor po vlastitoj želji, ne vidim razlog tražiti ovakav savjet. u konačnici ti ćeš vozit taj motor i najbolje i najugodnije ćeš se na njemu osjećati kad ga pofarbaš po svom ukusu, a to kaj će ti netko reć ovo pofarbaj ovak, ovo onak.. danas će bit sutra više neće.. zato dijelove na hrpu i pusti mašti na volju, vjerujem da ćeš tako bit najzadovoljniji..osim ako ti je toliko stalo do tuđeg mišljenja o tome kak će izgledat nešto tvoje..  sretno!!  (y)
 
alenko_636 said:
e a kako si ti rijesio diskove??? mislim samo ovu sredinu si pofarbao??? hm... to si ti sam radio ili???


evo ovako...treba malo vremena

http://img148.imagevenue.com/img.php?image=56519_DSC00163_122_1121lo.JPG
 
spidy ti si blesav... ti bi trebo onda nabavit traktor...  da ti ide uz velicinu...  :LOL: :LOL: :LOL: salim se


uglavnom farbanju je doso kraj... tj, ne bas potpuno...

evo kako to izgleda za pocetak... samo se perla ne vidi...