kako ofarbati????

ma ono.....o okusima se ne raspravlja i to je to......a ono za trektor vec ga  imaam.... :jesus:
 
svaka čast prekrasno  (y) ,mislimda  če se zlatne felge odlično uklopit ili možda crne kao na ducatiu 848 ma ubiti kak oces zasada je super pogođena boja  (y)
 
predobro ne dodavaj vise nikakve detalje neka to ostane to, samo mozes neku naljku malu nabacit i to je to  (y)
 
I ja imam pozlačene felge, pa se to počelo polako izlizivati,gdje pofarbati u zagrebu?
 
odlično!  (y)
felge u zlatnu ili crnu...i to je to....
 
i tako je doso farbanju kraj.... motor je po mom misljenju ispao dobro samo jos fali malo pigmenta zlatne ali inace sve je odlicno...



evo to je to ljudi moji... pa vi sad ocijenite...
 
alenko_636 said:
i tako je doso farbanju kraj.... motor je po mom misljenju ispao dobro samo jos fali malo pigmenta zlatne ali inace sve je odlicno...


evo to je to ljudi moji... pa vi sad ocijenite...
bjutiful  (y)
 
Ante250 said:
odlično,na kraju je super ispalo,možda još malo auspuhe sredit i to je to,sretno  (y)

eto ovako stoje stvari... kao sta vidite auspusi nisu bas u nekom stanju... dobri su oni ali izgled je naravno malo pogorsan...

pa sad mene zanima jedno... vi ste mislili da ja sredim auspuhe??? ovaj crni dio ili ovaj aluminiski??? tj. grane ili lonce?
i jos nes ako ste mislili na grane, kako da sredim njih??? :misli: :misli: :misli:
 
Veki051 said:
predivna je,a kako si ofarbao srce diska?onako kako sam ti i ja rekao ili?

srce diska je orginal bilo zlatno... ai ja sam mislio malo tamnije ih napravit... ali odlicno su se uklopili... samo sam ih malo ocistio...  :LOL: :LOL: :LOL:
 
alenko_636 said:
srce diska je orginal bilo zlatno... ai ja sam mislio malo tamnije ih napravit... ali odlicno su se uklopili... samo sam ih malo ocistio...  :LOL: :LOL: :LOL:
samo malo to prodi polir pastom i nista vise ne diraj (y)
 
svaka cast!  (y)  meni jos samo fale naljepnice....  a kao sta su i drugi rekli, jos samo auspuh...   
 
auspuh najbolje stavit neki drugi ako imas mogucnosti :wink: