kako ofarbati????

moze jedino napravit iste takve topove ali nema sta kemijat sa loncima, najbolje je uzet neki rezonantni auspuh, jer kad bi kemija sa nekim topom to bi mu samo sjebalo jer je kod 2t motora najvaznije rezonancija (y)
 
e pa da ne otvaram novu temu sve cemo sutnut u ovu... tako da oprostite decki...

ugl... radi se o auspusima koji su orginal na rs-u...  i sad mene malo zanima dali bi  se to moglo napravit ovako...



...evo radi se o tome... ne zam,jerajte mi na mojim izvanrednim crtackim sposobnostima...  :LOL:
hvala... i bez ruganja molim... :LOL: :LOL:
 
Svedi to sve lijepo na jedan lonac (y)  Iz cilindra u lonac, a zatim iz lonca jedna cijev malo veceg promijera u jedan top na kraju mjesto dva. Naravno i otvoreniji izlaz iz topa da se cuje :mrgreen:
 
možeš napravit baš kak si nacrtal,kako ti završavaju rezići(one dvije "male"cjevčice)možeš umjesto dva prigušivača na kraju napravit jedan kako si nacrto,ako se baš očeš potrudit nađeš nekoga da ti napravi lonac od inox-a koji ti služi kao prigušivač  (y)
 
alenko_636 said:
e pa da ne otvaram novu temu sve cemo sutnut u ovu... tako da oprostite decki...

ugl... radi se o auspusima koji su orginal na rs-u...  i sad mene malo zanima dali bi  se to moglo napravit ovako...



...evo radi se o tome... ne zam,jerajte mi na mojim izvanrednim crtackim sposobnostima...  :LOL:
hvala... i bez ruganja molim... :LOL: :LOL:
bolje ti je da das kucelju ili nekom drugom da ti napravi nove identicne topove,nemoj nista kemijat sa jednim topom sta ti je bitna sminka  :misli: ipak se zna kakav je to motor (y)
 
..možeš svašta napravit :jesus:  al nemoj zaboravit da ovdje top iliti prigušivač ne možeš gledat kao izoliranu cjelinu, on je sastavni dio ovog auspuha i kao takav uzet u propračunu prilikom projektiranja..ako ćeš išta kemijat po topovina drži se jedne konstante-a to je protočnost zraka(dima) kroz njih :misli:  ..na tvom mjestu,  ili bi kupio kompletne rezonantne auspuhe(s kojima bi možda izvukao nešto više iz mašine) ili bi samo zamjenio ove postojeće topove..najbolja i najjeftinija opcija ti je da od inoxa napraviš plašteve i samo ih navučeš preko ovih zguljenih topova :mrgreen:    
 
grgaSH said:
..možeš svašta napravit :jesus:  al nemoj zaboravit da ovdje top iliti prigušivač ne možeš gledat kao izoliranu cjelinu, on je sastavni dio ovog auspuha i kao takav uzet u propračunu prilikom projektiranja..ako ćeš išta kemijat po topovina drži se jedne konstante-a to je protočnost zraka(dima) kroz njih :misli:  ..na tvom mjestu,  ili bi kupio kompletne rezonantne auspuhe(s kojima bi možda izvukao nešto više iz mašine) ili bi samo zamjenio ove postojeće topove..najbolja i najjeftinija opcija ti je da od inoxa napraviš plašteve i samo ih navučeš preko ovih zguljenih topova :mrgreen:    
da pa to i ja cijelo vrijeme govorim rezonantni bi mu dali na snazi i motor bi disao punim plucima (y) a moze samo topove napravit ili ih presvuc ili napravit identicne  :wink:
 
GHOST2509 said:
da pa to i ja cijelo vrijeme govorim rezonantni bi mu dali na snazi i motor bi disao punim plucima (y) a moze samo topove napravit ili ih presvuc ili napravit identicne  :wink:
neznam meni se cini da vec ima rezonanatni auspuh za jedan sam siguran ali za drugi se nevidi ovaj "trbuh"al bi mogo nabacit nove ak ima love,ak ne onda stavit samo za šminku ako mu je bitna navuče kako ste napisami plašt od inoksa  (y)
 
Ante250 said:
neznam meni se cini da vec ima rezonanatni auspuh za jedan sam siguran ali za drugi se nevidi ovaj "trbuh"al bi mogo nabacit nove ak ima love,ak ne onda stavit samo za šminku ako mu je bitna navuče kako ste napisami plašt od inoksa  (y)
nije ni jedan rezonantni oba su original (y)
 
citav motor bijel, lonac bijel ali da ima jedno 5-8 cm po sredini zlatne boje, felge, cep rezervara, zadnji sic u zlatno. i ako os jos utege  u integralu u zlatnoj.  (y)
 
Biker14 said:
citav motor bijel, lonac bijel ali da ima jedno 5-8 cm po sredini zlatne boje, felge, cep rezervara, zadnji sic u zlatno. i ako os jos utege  u integralu u zlatnoj.  (y)
bilo bi pre kicasto :palacdolje:
 
Biker14 said:
citav motor bijel, lonac bijel ali da ima jedno 5-8 cm po sredini zlatne boje, felge, cep rezervara, zadnji sic u zlatno. i ako os jos utege  u integralu u zlatnoj.  (y)

:povraca:
 
Biker14 said:
citav motor bijel, lonac bijel ali da ima jedno 5-8 cm po sredini zlatne boje, felge, cep rezervara, zadnji sic u zlatno. i ako os jos utege  u integralu u zlatnoj.  (y)

nekuzim sad cemu ovo??? sta sam ga tako trebo uredit???


a druga stvar... kako da i kome da dam da mi omota taj inox oko topova jer mi se ne daje neke banalne pare za topove... ipak nema smisla kad je motor na prodaju... a sta ne pozuti inox kada se zagrije...

i dalje... mislim stavit jos sve zlatne vide... cep rezervara ispolirati da se sjaji... kao rama... i utege i retrovizore neke stavit...

i mislim da bi to bilo to, da nebi bio neki preveliki kic

 
..pa ne griju ti se topovi tak jako da bi inox požutio/pozlatnio!! ak su aluminijski izvana dali bi se i oni lijepo uglancat 8) (y)
 
znaci pila ide na prodaju reci jesi jos sta srediva osim vanjskog izgleda :misli: mislim na masinu :wink: i koja ce cijena bit
 
pa eto ovako... napravljen je servis i masina je kao nova... toliko sam siuguran u nju da bi dao i garanciju...
servis mi je radio neki tip, tj. radman koji vozi trke na grobniku i sreduje ducatije o za svog sina naravno rs 125...

ne bi ga volio prodat do ljeta ali ajde ako ko oce neka se javi... ipak sam ga ja mislio sredit... registrran je godinu dana... i trazim za nejga oko 3500 eura(toliko sam i dao, a jos smaga uredio i reg.), ali cijena nije fiksna...

pa ako ko oce neka javi
 
alenko_636 said:
pa eto ovako... napravljen je servis i masina je kao nova... toliko sam siuguran u nju da bi dao i garanciju...
servis mi je radio neki tip, tj. radman koji vozi trke na grobniku i sreduje ducatije o za svog sina naravno rs 125...

ne bi ga volio prodat do ljeta ali ajde ako ko oce neka se javi... ipak sam ga ja mislio sredit... registrran je godinu dana... i trazim za nejga oko 3500 eura(toliko sam i dao, a jos smaga uredio i reg.), ali cijena nije fiksna...

pa ako ko oce neka javi
napisi tamo u rs-topicu mozda koga zanima i daj stavi sta si sve radio da znaju ljudi (y)