KAKO SAM JA BILA 15 MIN BIKERICA...

deaos-TENJA

New member
Pazi sada ovo...dobijem ja želju naučiti voziti motor.. :mrgreen:i moj naivni supru....hajde on će mene naučiti...uze on od šogora , staru 15-ticu i posjedne me na motor, a ja takva mala jedva da nogama tlo dodirujem...jooooj ..da je znao kavu će grdnu grešku napraviti, nebi mu nikada palo na pamet da mi da ni automatika u ruke....i sjede on iza mene tako da netko može..mislim mora držati ravnotežu na tom motoru...i sada polako mi objašnjava, ovo ti je kočnica, gas kvačilo (za korman sam valjda znala što je)...uuuu..moš mislit , baš sam ja upamtila što mi on napriča...ajmo ženo kreni..haaa?? aaaa kakao da krenem..??? i krenula ja..ali jedino što sam samostalno radila je da sam kormanirala..ostalo sve on diktirao...i napravim ja tako jedan krug...iii sada sva sretna ..juuupi ..ja znam voziti motor ahaaaa... :LOL:pozovem ja pola obitelji da me dođu gledati kako sam ja sposobna...i onak ponosna sjednem zajedno sa njim na motor, ali nereče on meni da se ono čudo od kvačila nesmije naglo puštat...i ja postignem rekord u dizanju motora na zadnji kotač, a da nebi njega iza mene završila bi na leđima...sledilo se sve u meni, a bome i u njemu..i sad ..da se ja ko fol nebi uplašila, on mene ponovo na motor, ma ti to moš, reče on..eeee budale ..luđi od mene...i sad polako kreni ...a ja se ukočila ko zombi..krenem i opet sve po njegovim uputama...samo što ovaj puta ni upute nisu pomogle...kaže: smanji gas...i tu češ skrenuti...a ja više neznam ni koji je bog gas...iii.. umjesto da ga smanjim ja ga odvrnem do kraja i skrečem u zavoj ...motor se priljubio uz bankinu..iskre lete al sjeti se ja u zadnji čas da treba zakočiti..i zakočim kraj nekoga golfa na parkingu..i lijepo onako postrace se izvrnem na njega..štaš...bježi od tamo dok te niko nije vidio..al naravno..on je vozio nazad..sreča što nisam napravila veču štetu... (y)vratim se kuči a moja porodica se valja od smijeha....a ja..eto svatih da ću ipak ostati suvozač..a on...nedaj više nikad ženi da te vozi...i tako...sada vozim samostalno jedino bicikl..bar ne moram razmišljat gdjemu gas, kvačilo i ostali rekviziti... :mrgreen: :LOL: (y)
 
:lolcry:
 
  (y) tiješi se ...bar si pokušala  (y) :misli:
 
Svaki početak je težak (y), bitno da tebi nie ništa (y)
 
Charlie said:
Svaki početak je težak (y), bitno da tebi nie ništa (y)
potpisujem... (y)
 
Nitko se nije pametan rodil, tako da :misli:
Imaš vremena i naučila buš, ako buš imala volje (y)
 
a kaj misliš da smo svi mi znali vozit kad smo prvi puta sjeli na motor??? :misli: (y)
 
Mislim da je u startu tvoj dragi pogriješio  :palacdolje: nemoj odustati i upiši se u auto školu kod profesionalaca tak i moja žena trenutno polaže i čist solidno joj ide držim ti palčeve da ponovo pokušaš (y)
 
merlin68 said:
Mislim da je u startu tvoj dragi pogriješio  :palacdolje: nemoj odustati i upiši se u auto školu kod profesionalaca tak i moja žena trenutno polaže i čist solidno joj ide držim ti palčeve da ponovo pokušaš (y)
uh hvala ti na podršci..ali ima još straha u meni od onda..i kada se vozim sa njim i ulazim u zavoje, ja moram zažmiriti....sreča sada je kupio trajka...pa nemam beda..možda jednog dana..vjeruj stvarno imam veliku želju voziti sama motor...
 
definitivno skoro RIP  :LOL: :LOL:
 
ma iči če to,ne odustaji,možda bi ti bilo lakše da probaš vozit sama,bez suprugove kontrole.
 
rus said:
ma iči če to,ne odustaji,možda bi ti bilo lakše da probaš vozit sama,bez suprugove kontrole.
..iskreno i to sam razmišljala...a pošto sada sin ima mali motorič koji ide 90 na sat..pa možda počnem učiti na njemu...