KAKO SAM JA BILA 15 MIN BIKERICA...

Ma samo polagano...ipak po mom mišljenju bi trebalo imati makar nekakvo iskustvo prije polaganja (makar i padovi), jer sam ja prije polaganja vozio i auto i motor (vrlo rijetko sam vozio, ali tek toliko samo da naučim pravilno upravljati motornim vozilom)...više sreće slijedeći put (makar na pocketu naučila voziti :LOL: )
 
Ne odustaj moja zena vozi mozes i ti  (y)
 
Pa ja sam s 11 godina naučio voziti 15-icu.....motor rullz....

tješi se time što si u 15 minuta napravila wheelie bolji nego ja u 5 godina vožnje na motorima (y)
 
:LOL:
iskida se od smijeha....

uspila si na zadnje....  :mrgreen:
svaka cast  (y)
ja jos nisam, a zelja mi je  :mrgreen:
 
deaos-TENJA said:
..iskreno i to sam razmišljala...a pošto sada sin ima mali motorič koji ide 90 na sat..pa možda počnem učiti na njemu...

ajme,  :LOL:
skuteraši će pobjeć sa foruma  :mrgreen:
 
Šta sad, desilo se tebi što i polovini ovdje prijavljenih na forumu, samo neće priznat!  :wink:
15-tica je vrag, bolje je počet na APN. Ako toga digneš onda si talent  (y) a talente treba razvijat i njegovat  (y) (y)
 
Baby Got A Temper said:
Slažem se. Ja mislim da je zapravo samo on kriv.  :LOL:
Očito nije talentiran da te može nešto naučit( naravno mislim na motor :) )
bježi u A.Š. i polako majstoru u ruke, po opisu rođeni si talent za vožnju, zamisli što ćeš tek radit kad te nauće što sve one polugice znaće
hrabro peri dalje
I MOLIM OTVORI OČI U ZAVOJU :)
 
heavy said:
Šta sad, desilo se tebi što i polovini ovdje prijavljenih na forumu, samo neće priznat!  :wink:
15-tica je vrag, bolje je počet na APN. Ako toga digneš onda si talent  (y) a talente treba razvijat i njegovat  (y) (y)
Onda sam ja veliki talent, ali to je druga priča :mrgreen:

Barem sad znaš da nisi jedina :mrgreen:
 
darko57 said:
Očito nije talentiran da te može nešto naučit( naravno mislim na motor :) )
bježi u A.Š. i polako majstoru u ruke, po opisu rođeni si talent za vožnju, zamisli što ćeš tek radit kad te nauće što sve one polugice znaće
hrabro peri dalje
I MOLIM OTVORI OČI U ZAVOJU :)

Moja izjava je, naravno, bila šala.  :mrgreen:

Ali da sam čula ženskih priča o tome kako se padalo s motora jer je bio pretežak za nju...jesam.  :eek:hne:
 
:lolcry:

o-d-l-i-c-n-o...

iduci put dragog udaljiti iz price.
hitno.

:mrgreen:

ali ja se, kao padavicar s mjesta nemam sta smijat :oops:
 
Hm... pad s mjesta
najbolji koji sam doživio!
Peremo kompa i ja odostraga ko suvozać po autopoutu negdje u Italiji. Motor na rezervi, upad na benzinsku, pumpuj lijepo stoji uhvati se za pumpu. Mi se velemajstorski zaustavimo ispred njega na mm. E sr. ukočeni i polusmrznuti ni jedan ni drugi nemremo spustit noge. pljas. Pumpuj vrati crevo i ode dalje kopat nos u toplo. Osim malo ponosa ostalo prošlo ok.
eto tak jbg dogodi se.
 
ma prvo triba naučit biciklu vozit....
šta mislite jeli bolje da te neko nauči vozit motor ili ić u autoškolu?
 
volju imaš, želju imaš
ne odustaj doći će to samo po sebi
rađe uči sama nego sa nekim sad kada ti jer pokazao osnove
uostalom šta su mnogi rekli, većina ih nije nikad digla NA ZADNJI, A TI IZ PRVE TO JE TALENT (y) (y) (y) (y)