Kako ukloniti sa popisa odgovora

OldBoy

New member
      ...u nekoj sam temi (recimo FZ 6) prije više godina nešto rekao, i sada me stalno siluju obavjestima o novim odgovorima u njoj. A oni me ne zanimaju
 
Ja to rješavam na sljedeći način:

Prvo stisnem "Novi odgovori na vaše postove".
Onda srednjim botunom miša otvorim sve zadnje postove u temema koje me zanimaju (od svih u kojima sam sudjelova).
Nakon toga stisnem "Označi kao pročitano", i sve ostale se pobrišu, a one koje sam odabra ostanu svaka u svom tabu.

Možda zvuči komplicirano, ali je posal od 3-5 sekundi.
 
Shepa said:
Ja to rješavam na sljedeći način:

Prvo stisnem "Novi odgovori na vaše postove".
Onda srednjim botunom miša otvorim sve zadnje postove u temema koje me zanimaju (od svih u kojima sam sudjelova).
Nakon toga stisnem "Označi kao pročitano", i sve ostale se pobrišu, a one koje sam odabra ostanu svaka u svom tabu.

Možda zvuči komplicirano, ali je posal od 3-5 sekundi.

Tako i ja radim.  (y)
 
OldBoy said:
      ...u nekoj sam temi (recimo FZ 6) prije više godina nešto rekao, i sada me stalno siluju obavjestima o novim odgovorima u njoj. A oni me ne zanimaju
da, bas je to patnja i meni  :?
 
    ...e jebeš mene. Isprobao i vidim da sistem radi, a onda zabunom kliknuo na skroz desno i izbrisao čitav popis. A možda je tako i bolje  :mrgreen:
 
:LOL:

Hint: ne koristi one kućice sa simbolom "viđeno", nego srednji klik na ikonicu zadnjeg nepročitanog posta u temi, jer će ti se još koji put desit ovo sa brisanjem.

Znači, kreneš redom... srednjim klikom odmah pootvaraš sve zadnje postove u zasebnim tabovima, i onda, ne izlazeći iz taba u kojem si trenutno, klikneš "označi kao pročitano".
Obrisat će svih, ali one koje su otvorene u zasebnim tabovima i dalje možeš čitat.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
    ...sve 5, ali ja nemam miša nego laptop i ne znam gdje je srednji klik. BTW, sve se pobrisalo, ali me i dalje siluju ovi debili sa gey phonea i FZ 6. Tamo je rasprava najžešća, a uopće me ne zanima.
 
OldBoy said:
    ...sve 5, ali ja nemam miša nego laptop i ne znam gdje je srednji klik. BTW, sve se pobrisalo, ali me i dalje siluju ovi debili sa gey phonea i FZ 6. Tamo je rasprava najžešća, a uopće me ne zanima.
Ctrl + lijevi klik, isti ku... kao i ovo kaj ti je Shepa rekao, klik na scrool.
 
ali opet niste dali pravi odgovor, vec samo opisali kako sto brze pregledati teme...

i mene isto zanima, imam par tema koje me bodu u oci...

racunajuci i ovu :D
 
Odgovora nema.
Odnosno, nesta je kad i mogućnost brisanja vlastitih postova.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
što se te obavijesti ne ubijaju u PROFIL / PRETPLATE I EMAIL  :mrgreen:
 
dannyghost said:
što se te obavijesti ne ubijaju u PROFIL / PRETPLATE I EMAIL  :mrgreen:

Ja sam nešto bio pokušao, nije išlo i odustao. Al da bi bilodobro da postoji ta opcija, bi  (y)
 
dannyghost said:
što se te obavijesti ne ubijaju u PROFIL / PRETPLATE I EMAIL  :mrgreen:
Samo za one šta plaćaju forumsku pretplatu.

Znaš... onih 200,00 kn svaki misec. :wink:
 
    ...ovo ne šljaka  :palacdolje:. Uklonim ga sa popisa i nema ga do prvog sljedećeg posta u onim debilanama od preko 500 stranica. I sve iz početka...
 
OldBoy said:
      ...u nekoj sam temi (recimo FZ 6) prije više godina nešto rekao, i sada me stalno siluju obavjestima o novim odgovorima u njoj. A oni me ne zanimaju

... meni palo na pamet, a što ne "formatirati" cijeli forum  :misli:

ili npr. napraviš si novi nick: YoungBoy

  :LOL:


- ne mogu vjerovati da neko čita postove starije od 2 god.  :mrgreen:
  a i tehničke teme bi dobile na težini sa novim znalcima  :LOL:
 
    ...mislio sam da sam otvorio glupu temu, ali vidim da taj problem (koji to i nije) ne muči samo mene. Valjda će se informatički potkovaniji prihvatiti njegova rješavanja.
 
    ...sve po starom. Opet su mi 'Novi odgovori na vaše postove' prepuni tema u kojima godinama ne sudjelujem
 
Old, krivo si shvatio, ovo šta su ti preporučili nije trajno rješenje, to je samo da ti se maknu sa ekrana do slijedećeg prvog odgovora. Ima još jedna tema slična tvojoj i mislim da je Mate dao rješenje: ako ti se ne čita, nemoj čitati  :mrgreen:
A siguran sam da bi puno forumaša voljelo opciju da se odjave sa teme. Ja recimo moram skrivati monitor da još netko ne vidi da pratim temu o skuterima - sramota žešća  :x
 
Shepa said:
Samo za one šta plaćaju forumsku pretplatu.

Znaš... onih 200,00 kn svaki misec. :wink:

neznam ništa, ali meni te obavijesti ne dolaze od kad sam u  elitnoj skupini modova... samo medi mlijeko i sve blagodati...uključujući ručno oštreni set nožova od strane il grande admina  :mrgreen:
 
dannyghost said:
neznam ništa, ali meni te obavijesti ne dolaze od kad sam u  elitnoj skupini modova... samo medi mlijeko i sve blagodati...uključujući ručno oštreni set nožova od strane il grande admina  :mrgreen:

ni meni ne dolaze nikakve obavijesti...valjda sam u skupini elitnih forumaša  8)

:mrgreen: