Kamo danas?

Status
Not open for further replies.

v lady

New member
Pa evo mene opet
zatvoriju nas svaki put kad malo skrenemo s teme pa evo im još jedna

Kamo danas?

S čim idete na posao?
Kako vam je voziti se po kiši?

Koje gume bi mi preporučili a Atlantica?

možda me moderator sbanira, a kaj sad bu ju me i odbanirali

S obzirom na  :kisa: i da sam s atlanticom na poslu, idem se naći s frendicama na kavi, ko zna možda prestane padati dok ja bum gotova s poslom
 
ha čuj ja planiram isto mijenjati gume na svom piaggiu. idu na njega metzelerke samo neidem u dugu resu po njih več bum to uradio za jedno dva tjedna kad ih dobe u molidonu.
 
kaj danas kava u Mc'Donaldsu kod Bille

U koliko sati ti odgovara?

Meni paše iza 18
 
v lady said:
Pa evo mene opet
zatvoriju nas svaki put kad malo skrenemo s teme pa evo im još jedna

Kamo danas?

S čim idete na posao?
Kako vam je voziti se po kiši?

Koje gume bi mi preporučili a Atlantica?

možda me moderator sbanira, a kaj sad bu ju me i odbanirali

S obzirom na  :kisa: i da sam s atlanticom na poslu, idem se naći s frendicama na kavi, ko zna možda prestane padati dok ja bum gotova s poslom
Neće te nitko banirat, ali onaj naslov teme nema veze s dogovorima. Ovaj je OK, pa ako se s nekim imaš dogovorit nema problema
 
a kak da promjenim naziv teme
 
Dajte nam neku temu u kojoj možemo baljezgat gluposti do mile volje, a ak neko bude naporan isključite ga
 
v lady said:
Dajte nam neku temu u kojoj možemo baljezgat gluposti do mile volje, a ak neko bude naporan isključite ga
Maxi scooter & friends club meeting point
 
koje su gume na atlanticu, velična??
ako su 15" ili 14" ja bi preporučio Bridgestone TH-01 funkcioniraju odlično na nexus500 nema razloga da ne rade i na atlanticu
 
previše love obije oko 1400kn
osim toga prema stranici moto01 vidim da ima kotače iste colaže kao i ja te gume iste veličine pa stoga metzeler najbolji izbor.
 
vidimo je na mojskuter.com

zaključavam
 
Status
Not open for further replies.