Kamo po kit??

imaš i od TOP preformanca za srku za manje od 800kn, 70cc
 
Susjed želi baš malossi, rekao san mu za to ali nebi,di mogu nać malossi za naručit??
 
www.moto-bean.com

sutra od 9-13  i 17-20
 
nwish1 said:
sr 50 2000 god. nije i.e.

onda je to suzuki masna
malossi za nju je cca 1300kn

ako treba, spuh, malossi multivar javi se

dajem jeftino samo da prodam  (y)
 
nekuzim ovaj post sta je suzuki pa bokte  to je minarelli makina :?
 
malaguti said:
nekuzim ovaj post sta je suzuki pa bokte  to je minarelli makina :?

ja predpostavljam jer kad kaze nije i.e odnosno ditech pa reko karb je

pa da ponovimo gradivo

minarelli do 2000, odnosno 2002 di svrstavljaju www ac/bubanj

2000-2003 7.mj suzuku/morini masina

od 2003- do danas piaggio

(y)
 
da sad su piaggio...imas pravo zaboravio sam na morini aprilije...sve aprilije koje ja znam su minareli (y)
 
malaguti said:
da sad su piaggio...imas pravo zaboravio sam na morini aprilije...sve aprilije koje ja znam su minareli (y)

ma de minarelli zakon, samo da karb ne spoji tamo di stoji, al ima lijeka i za to  (y)
 
igor86 said:
ma de minarelli zakon, samo da karb ne spoji tamo di stoji, al ima lijeka i za to  (y)
sta mislis da bi karburator trebao stajati kao sto stoji na piaggiu, evo moze se ovako rijesiti uz pomoc novog nosaca makine i prirubnice,al karburator opet stoji na istom mjestu samo je zakrenut,jesi na to mislio?
 
malaguti said:
sta mislis da bi karburator trebao stajati kao sto stoji na piaggiu

ma da, ovako moras pola lijeve strane motora poskidat da bi doso do fuckin karba

pa ovo je sa subframe-om? ova slika?
 
a to je istina,al opet je meni bolji minarelli,evo stavio sam sliku
 
igor86 said:
ma da, ovako moras pola lijeve strane motora poskidat da bi doso do fuckin karba

pa ovo je sa subframe-om? ova slika?
ma ima dosta tih nosaca samo su skupi evo tu se vidi nosac
 
neznamo ni mi dali je morini ili minareli, piše to di na njoj, ona je sad u komadima i ovaj tip u italiji nas pita koja je mašina jer 2000 god da je bila prijelazna od ta dva modela, reko je da mu je slikamo i pošaljemo da zna za naručit točni kit i još tih djelova.