Kampanja Razmisli: Kad piješ, ne vozi

fawlty82

Well-known member
Ovo mi baš ne ide u RIP temu, a ni u moto priče temu, iako je zapravo ova epizoda mala priča. A ima i motora.



Ima puno ovakvih primjera i gorih (za RIP temu) koje ste čitali ili vidjeli kod prijatelja i rodbine, znam da je većini ovo bezveze i već prožvakano, ali treba se povremeno podsjetiti koliko malo je potrebno. I trebali bi ovakve slične filmiće puštati klincima u autoškolama (možda i puštaju, ne znam). Znam da je to većini klinaca sprdnja, no ako barem jednoga odgovori od cuganja i spasi od nesreće, nije loše. A možda i neki stariji i iskusniji pogledaju, pa razmisle sl. put što točno rade.
 
Takve price trebaju krenut jos od kuce I ranog djetinjstva, cekajuci da netko postane teenager je veliko zakasnjenje.
 
  • Like
Reactions: Kawah
al kak da se ja sad priviknem trijezan jurit od krčme do krčme..... spijem 2 cedevite i razmontiram se pred trećom krčmom.....
 
al kak da se ja sad priviknem trijezan jurit od krčme do krčme..... spijem 2 cedevite i razmontiram se pred trećom krčmom.....
Poznato je da mi balkanci bolje vozimo kad smo pod “gasom”, to i moja zena kaze a ona je engleskinj.😂😂
 
teško se skoncentrirati i raditi dvije stvari odjednom, tu se slažemo..
 
Članak je dobro počeo ali kasnije previše skrenuo na Boga..
Motor (CBR 400) je predivan.
Ja bi tada počinio samoubojstvo, ne treba mi takav ostatak života, sramota sam i teret za familiju/ženu zbog svoje gluposti..
 
Nemam ništa protiv da se ovakve priče ponavljaju, dapače, ali isto tako svi znamo da se puno više ovakvih slučajeva dogodilo bez prisustva alkohola. Ne kažem da onda treba cugat i gas. :mrgreen:
Dio oko vjere ne treba komentirati, svatko odlučuje za sebe ali ako mu to donosi sreću i smirenje naravno da ne može biti loše.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Village and neven
Ovakve priče se trebaju i moraju stalno ponavljati baš zato da ljude konstantno potiču na razmišljanje .Je li to za nekoga edukativno nek' procijeni sam.Cuga alkohola i vožnja ,pogotovo na dva kotača kakva je uglavnom naša tu na forumu,ne ide jedno s drugim. Ako mi se već
treba nešto dogoditi ,bilo kakav pad ili sudar,onda želim biti potpuno svjestan što se u kojemu trenu događalo ,a ne da je poslije kriva hladna cesta,loš grip ,šoder na cesti,masna bijela crta ili otrov koji sam ulio u sebe pa onda umislim da sam popio sve znanje kak dobro vozim. :cool: :coffee:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Village and Nino777