KAMPIRANJE ZA VIKEND

bagerman

New member
drugi vikend bi zaprašio s boljom polovicom na more, samo je problem kaj ne znamo di bi kampirali (jednu noć) a da nije predalek put od Varaždina, jer osim u vožnji volio bih malo uživati i na plaži.
pa ako netko ima neki dobar prijedlog, molio bih ga da napiše....
:misli: :misli: :misli:
 
snajper said:
Super,covjek veli da nije daleko od VŽ,a ti ga pošalješ u Makarsku :misli:

treba gledat na manji globus  :mrgreen:
 
snajper said:
Super,covjek veli da nije daleko od VŽ,a ti ga pošalješ u Makarsku :misli:
Pa gledaj, kad živiš u Varaždinu more ti je u svakom slučaju daleko. Kad si već došao do mora, a s motorčinom, kojih 100 km više napravit ne znači puno.
 
hvala na pozivu u makarsku. bio sam na makarskoj rivijeri nekoliko puta i mogu reći da mi je to prekrasan dio obale, ali ipak malo predaleko za put od svega 30-tak sati. ja bih ipak za sada odabrao malo sjeverniji dio jadrana (okolica rijeke ili tu negdje) jer je od varaždina cca 3 sata vožnje..... pa ako može koji prijedlog za taj dio jadrana.
 
najbliže ti je na senj i 20 tak km južnije maleni kamp rača,malo je hladnije more ispod velebita je od autoputa do kampa imaš cca 40km.
 
bagerman said:
drugi vikend bi zaprašio s boljom polovicom na more, samo je problem kaj ne znamo di bi kampirali (jednu noć) a da nije predalek put od Varaždina, jer osim u vožnji volio bih malo uživati i na plaži.
pa ako netko ima neki dobar prijedlog, molio bih ga da napiše....
:misli: :misli: :misli:

Autokamp "Njivice" na Krku.

http://www.hoteli-njivice.hr/Home.aspx?PageID=15
 
Dylan said:
Autokamp "Njivice" na Krku.

http://www.hoteli-njivice.hr/Home.aspx?PageID=15

kad smo stigli do Krka...Martinščica na Cresu

bio sam i u Boriku (Zadar) i u Novalji na Pagu, ali me se nije dojmilo
(to je isto relativno blizu)
 
Sjeverni Jadran ti je najbliži. Ne opterećuj se s mjestom. Evo bio sam prošli vikend i samo sam bauljao kud me put nanese. Stanem u jednom mjestu, okupam se, odlučim se za dalje itd. Na kraju sam stao u Klenovici (imaš i tamo kamp), mjesta ima, samo staneš pitaš i ako ti se sviđa ostaneš. Drugi dan dalje, naravno  :)..
 
hvala vam na prijedlozima,razmotrili smo ih sve i bliže destinacije sjevernog jadrana (moje inzistiranje na tom dijelu jadrana nije urodilo plodom) tako da je odluka pala da idemo do vodica (odluka moje bolje polovice  :LOL:).
jedino kaj me sad muči da li uopće krenuti jer prognoza nije baš najsjajnija, a opet s druge strane ako ne odemo, ne znam da li ćemo se uspjeti posložiti još koji vikend u 8. mjesecu.
:eek:pakoljut: :eek:pakoljut: :eek:pakoljut:
 
mislim krenuti u subotu oko 5, da sam do podneva u vodicama....
nadam se da će me kiša mimoići. samo da se dokopam gračaca-dalje ćemo lako  (y)