kapa dolje

Ne, to se zove profesionalac u full opremi koji je imao puno srece i iskustva da pri padu nista ne polomi...
 
moover said:
Ne, to se zove profesionalac u full opremi koji je imao puno srece i iskustva da pri padu nista ne polomi...

Manje više da  (y)

A Chad Reed-u  :naklon: :naklon: :naklon:  vaaaaaaaau        I believe i can fly, i believe i can touch the sky....
 
moover said:
Ne, to se zove profesionalac u full opremi koji je imao puno srece i iskustva da pri padu nista ne polomi...

svejedno, ipak ima muda....

p.s. kul je kako hoda po zraku  :mrgreen:
 
Kako god mi kakali fino je letio i ima muda a ne ove pi*kice malo kližu i kukaju 72 sata,44 minute i 58,8 sekundi  (y)
 
papillon said:
Kako god mi kakali fino je letio i ima muda a ne ove pi*kice malo kližu i kukaju 72 sata,44 minute i 58,8 sekundi  (y)
Tko kaka? Let strahovito izgleda i vjerujem da je svima koji su prvi put gledali prva pomisao bila "uh, ovaj se gadno polomio..."
 
Imao je sreću šta je pao na kosu travnatu padinu pa je ona amortizirala udarac. Ali, ima muda  (y) .
 
kz 900 said:
Imao je sreću šta je pao na kosu travnatu padinu pa je ona amortizirala udarac. Ali, ima muda  (y) .
(y) (y) Da, to je sigurno ublažilo udarac, al ipak svaka čast !! (y) (y) (y) (y)
 
taman sam tu trku gledo i bio na kompu i pogledam on leti u zraku al ništa ovaj diže motor i GASS to se cjeni  (y)
 
nedoo 24 said:
taman sam tu trku gledo i bio na kompu i pogledam on leti u zraku al ništa ovaj diže motor i GASS to se cjeni  (y)


A sto ce drugo, motokros je takav, enduro isto :mrgreen:
 
Sip said:
A sto ce drugo, motokros je takav, enduro isto :mrgreen:
Nije isto... na krosu se ekipa pored tebe ne valja od smijeha kad ovako zajebeš...  :mrgreen:
 
legenda, treba mu podić spomenik  (y)
 
Ti australci su stvarno ludi,kad sidnu na dva kola kao da se obezdane :LOL: :cool: (y)