Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
Sretan put i mirno more :mrgreen: svim ucesnicima karavane a posebno petorici mojih iz MK Kompresija Đakovo :021: ..nadam se da ce im biti bolje vrijeme narednih dana od ponedjeljka kada su isli s grtalicama prema toplom jugu :021:
..mene neke okolnosti shebale ove godine al bit će jos karavana  (y)

..ekipa vidimo se u istocnom dijelu hrvatistana (y)

..sretno svima (y)

 
subota ujutro krećemo iz Zg pa se svi vidimo u Požegi,pošto sam upravo došao sa autoputa naravno sa motorom,mislim da ću u subotu antifriz smješati na -30  :wink:(25 litara kanister na suvozačkom mjestu) :LOL:...
 
sretno  :021: , vidimo se  (y)
 
... najedite se dobro u Požegi prije Broda, caternig će biti tek toliko da se stigne do Đakova  (y)


      :LOL:
 
da li je sigurno to spavanje u vinkovcima da ne bude kao lane ,,, ili da ipak ponesem šator :misli: :mrgreen:
 
DADO+ said:
... najedite se dobro u Požegi prije Broda, caternig će biti tek toliko da se stigne do Đakova  (y)


      :LOL:

Kao prvo pozdrav svim citateljima ove teme i SVIM sudionicima karavane Prevlaka-Vukovar 2013 koji  se sad trenutno nalaze negdje na cesti.
Kao drugo MORAM  da reagiram na ovo netocnu izjavu od Dade jer NIJE istina da se u Slavonskom Brodu ne priprema dostojan docek
nama svima drage karavane.
DADO svi brodski moto klubovi su imali par sastanaka u vezi doceka karavane.Svaki brodski klub financijski  jednako sudjeluje
u programu vezanom za karavanu .MORAM da napomenem da i gradonacelnik grada broda  Mirko Duspara BEZ ikakvih pitanja nam je izasao u susret.Jos nesto sto se tice nekih stvari da kazem kako mi znamo SVI da karavana krece iz  Pozege prema Slavonskom Brodu nakon dorucka a DOBRO znamo kakvi su DOMACINI MK Independent .Da nepisemo vise gluposti SVIMA pozdrav i vidimo se u Slavonskom Brodu .
(y)
 
 
Halo ekipa! DADO+ se zajebavao, doduše u krivoj temi ali nebitno, a zajebancija je na forumu uvijek dobrodošla...smanjite tenzije, zna se se sve i svi smo tu!

Sretno ekipi na putu... (y)
 
švagan said:
Halo ekipa! DADO+ se zajebavao, doduše u krivoj temi ali nebitno, a zajebancija je na forumu uvijek dobrodošla...smanjite tenzije, zna se se sve i svi smo tu!

Sretno ekipi na putu... (y)

Kao prvo pozdrav svim citateljima ove teme i SVIM sudionicima karavane Prevlaka-Vukovar 2013 koji  se sad trenutno nalaze negdje na cesti.
Kao drugo MORAM  da reagiram na ovo netocnu izjavu od Dade jer NIJE istina da se u Slavonskom Brodu ne priprema dostojan docek
nama svima drage karavane.
DADO svi brodski moto klubovi su imali par sastanaka u vezi doceka karavane.Svaki brodski klub financijski  jednako sudjeluje
u programu vezanom za karavanu .MORAM da napomenem da i gradonacelnik grada broda  Mirko Duspara BEZ ikakvih pitanja nam je izasao u susret.Jos nesto sto se tice nekih stvari da kazem kako mi znamo SVI da karavana krece iz  Pozege prema Slavonskom Brodu nakon dorucka a DOBRO znamo kakvi su DOMACINI MK Independent .Da nepisemo vise gluposti SVIMA pozdrav i vidimo se u Slavonskom Brodu .
 
vilko said:
Kao prvo pozdrav svim citateljima ove teme i SVIM sudionicima karavane Prevlaka-Vukovar 2013 koji  se sad trenutno nalaze negdje na cesti.
Kao drugo MORAM  da reagiram na ovo netocnu izjavu od Dade jer NIJE istina da se u Slavonskom Brodu ne priprema dostojan docek
nama svima drage karavane.
DADO svi brodski moto klubovi su imali par sastanaka u vezi doceka karavane.Svaki brodski klub financijski  jednako sudjeluje
u programu vezanom za karavanu .MORAM da napomenem da i gradonacelnik grada broda  Mirko Duspara BEZ ikakvih pitanja nam je izasao u susret.Jos nesto sto se tice nekih stvari da kazem kako mi znamo SVI da karavana krece iz  Pozege prema Slavonskom Brodu nakon dorucka a DOBRO znamo kakvi su DOMACINI MK Independent .Da nepisemo vise gluposti SVIMA pozdrav i vidimo se u Slavonskom Brodu .

(y) 8) JBG - mene, samo bilo sramota kao Brođanina kako je bilo prošli put, ;)
                    a to što nemam info. iz prve ruke, a štaš - ništa novo, kad ti ja nisam u sistemu  :mrgreen:


- valjda ovaj puta bude bolje, kad nam već Karavana dolazi u grad  (y)
 
pa vidi se da te bilo sram pa si ove godine odlučio se malo zauzeti okupiti prijatelje i nešto organizirati. :cool:al u mudima jedne babe,prvo se ispričaj što širiš lažne informacije akao drugo stavi se na raspolaganje moralno a ako nemaš vremena pretpostavljam onda pitaj koliko šuške treba pa malo budi ponosan,dobro će ti doć.i na kraju što god se napravi od srca ljudi brzo prepoznaju,šupci ne vide ni kad sami sebe gledaju u ogledalu.ps ovaj tekst je naručen :mrgreen: (y)
 
Status
Not open for further replies.