Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
darko_b said:
Koliko se sjecam ta birtija pripada nacionalnoj manjini?:misli:

Vrlo vjerojatno, jer sve konobarice pricaju ekavicom, no to je najblizi kaf i bolnici i fakultetu
pa sam tamo vrlo cesto - a i kafa je dobra.
(y)
 
Cortez said:
Vrlo vjerojatno, jer sve konobarice pricaju ekavicom, no to je najblizi kaf i bolnici i fakultetu
pa sam tamo vrlo cesto - a i kafa je dobra.
(y)

Ma bravo... (y)
 
U Brodu je izgleda bila dosta jaca magla nego u Osijeku-Vukovaru.  :palacdolje:
 
Evo mene nakon nekoliko.
Nemrete znati kak mi je teško kaj nisam sa Vama.
moram delati i svašta nešto.
Želim Vam svima sretan put i da obilježite taj dan, kako smo to radili i do sada.
Pozdrav svima koji me poznaju i onim drugima.
 
nije direktno vezano za karavanu, ali je indirektno poprilično u njoj .. ;)
HITNO trebam pumpu goriva za ER6 (kawasaki naravno) ... čovjeku krepala u PŽ u karavani

motor je trenutno kod mene i treba ga složiti "JUČE" ... pa ako ima kakva dobra duša da ne traži plaćanje u čistom zlatu, i ja i čovjek bi bili zahvalni ... kao i za svaku korisnu informaciju ..  (y)

ajmo ljudovi .. da se čovjek u povratku ipak može odvesti na svom mootru, a ne da se kemijaju kojekakvi (skupi) prijevozi ..  (y)
 
strasilo said:
nije direktno vezano za karavanu, ali je indirektno poprilično u njoj .. ;)
ajmo ljudovi .. da se čovjek u povratku ipak može odvesti na svom mootru, a ne da se kemijaju kojekakvi (skupi) prijevozi ..  (y)

Moze li se pripasat kakva druga? Malo teze ce se naci bas origigi tako nabrzinu.
Inace sto se prijevoza tice, ako bas dodje do toga, znam prijevoznika koji moze odraditi prijevoz u furgonu za cca 400kn.
 
Gato said:
Moze li se pripasat kakva druga? Malo teze ce se naci bas origigi tako nabrzinu.
Inace sto se prijevoza tice, ako bas dodje do toga, znam prijevoznika koji moze odraditi prijevoz u furgonu za cca 400kn.

kemijam upravo sa drugom .. pa se nadam da ću iskemijati da se čovjek doveze kući ..  (y)
 
strasilo said:
kemijam upravo sa drugom .. pa se nadam da ću iskemijati da se čovjek doveze kući ..  (y)
na moj motor štima od auta samo se mora malo doterati :misli:
 
Karavana uspješno odvožena, svaka čast svima koji su ju odvezli cijelu, a pogotovo mojim Slavoncima koji su motorima išli do Prevlake pa natrag sa karavanom, natukli poprilično km po svim vremenskim uvijetima  (y)
Priključio sam se u subotu u Požegi i odvezao ostatak karavane do Vukovara. Da ne pišem puno samo ću reći da je cijeli put bio nabijen emocijama, poseban osjećaj je biti dijelom karavane. Dogodine...




Moram dodati da su Independenti i ove godine dali sve od sebe kao domaćini! Svaka čast i ostalim slavonskim klubovima na gostoprimstvu  (y)
U ime onih kojima je trebala tehnička podrška moram reći, svaka čast Strašilo na pomoći svima u defektu  (y)
 
Evo jos nesto na "temu teme":

Vukovarska priča "djevojčice u plavom kaputiću": Dvadeset godina poslije
http://arhiv.braniteljski-portal.hr/sadrzaj/hrvatska/13110

27y34mb.jpg


I ona ocito nema pojma o tome kako je u ratu bilo, zamislite, otisla je u isti srpski kafic.  :shock:
 
od ovog mog posta, pa na dalje bi mogle letjeti i banane ... glavom bez obzira... ;)

ili trebam zaključati ?!?
 
strasilo said:
od ovog mog posta, pa na dalje bi mogle letjeti i banane ... glavom bez obzira... ;)

ili trebam zaključati ?!?

(y)
 
strasilo said:
od ovog mog posta, pa na dalje bi mogle letjeti i banane ... glavom bez obzira... ;)

ili trebam zaključati ?!?
brisi sve (y)


 
Status
Not open for further replies.