Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
Karavana Prevlaka-Vukovar 2013. je došla do svoga cilja...i opravdala svoje postojanje.Ovdje nećemo spominjati sve one ljude koji su došli pješice tko zna odakle,bicikliste,sve one koji su došli busevima i automobilima,oni imaju svoje teme na svojim forumima ali im svakako treba odati priznanje na uloženom trudu jer u Vukovar su došli kao i mi iz istog razloga,pokloniti se gradu heroju i svima onima koji su u temelje ove Države ugradili najvrednije što su imali-SVOJ ŽIVOT
 
Svaka cast svima,osim politicara koji su se dosli samo slikati, koji su se poklonili zrtvama.

DA SE NE ZABORAVI!!!!!!
 
Mali osvrt na put karavane kroz Slavoniju,nakon spavanja u Požegi prva stanica je Slavonski Brod i evo nam Lorya doma(za sada na kratko) (y)
 
Ćis i MK ĐAKOVO su nas doćekali s velikim bikerskim srcem i punom "trpezom" (y) (y)
 
Kukuruzni put je već dio legende o Vukovaru (y) (y) (y)
 
Nakon zaustavljanja u Jarmini dolazimo u Vinkovce i "zonu odgovornosti"  Svirca & MK VINKOVCI (y) (y) (y) (y)
 
Večera u Gradištu za svaku pohvalu svima koji su sudjelovali u pripremi,bili ste izuzetni domaćini (y)
 
  Zajedničkom ulasku u Vukovar nakon prespavane noći u vinkovačkoj vojarni( 5+ je najmanja moguća ocjena smještaja)  postajemo na trenutak dio jedne nikada dovoljno emocijama ispričane priče,danas možda više nego ikada.....
 
U velikom broju moto klubova i pojedinaca teško je nekoga posebno istaći,ipak izdvajam nekoliko klubova s colorima koji su najbliži trenutku  kojeg štujemo (y)
Đani hvala što si inicirao ovako fenomenalan projekt,hvala i svima koji su te u tome podržali,zahvaljujući svima vama ja sam danas sretan čovijek (y)
 
nije direktno vezano za karavanu, ali je indirektno poprilično u njoj .. ;)
HITNO trebam pumpu goriva za ER6 (kawasaki naravno) ... čovjeku krepala u PŽ u karavani

motor je trenutno kod mene i treba ga složiti "JUČE" ... pa ako ima kakva dobra duša da ne traži plaćanje u čistom zlatu, i ja i čovjek bi bili zahvalni ... kao i za svaku korisnu informaciju ..  (y)

ajmo ljudovi .. da se čovjek u povratku ipak može odvesti na svom mootru, a ne da se kemijaju kojekakvi (skupi) prijevozi ..  (y)

za one koji su pitali kako mogu pomoći, samo da javim da je sve riješeno ... čovjek ujutro ide svojim motorom kući  (y)

iskreno se nadam da će i stići s obzirom tko mu je šarafao ...  :LOL:
 
strasilo said:
ajmo ljudovi .. da se čovjek u povratku ipak može odvesti na svom mootru, a ne da se kemijaju kojekakvi (skupi) prijevozi ..  (y)

za one koji su pitali kako mogu pomoći, samo da javim da je sve riješeno ... čovjek ujutro ide svojim motorom kući  (y)

iskreno se nadam da će i stići s obzirom tko mu je šarafao ...  :LOL:


U nadi je spas  :hehehe:
 
Rajić said:
U nadi je spas  :hehehe:

Evo ti prilike da dočekaš čovjeka u Brodu, krenuo od mene prije 10ak min ...  :jesus:

ide preko BiH kući na svom motoru ...  :wink:
 
strasilo said:
Evo ti prilike da dočekaš čovjeka u Brodu, krenuo od mene prije 10ak min ...  :jesus:

ide preko BiH kući na svom motoru ...  :wink:

Nemoj me hebat da si ti neš sašarafo i da je to upalilo  :shock:
 
evo jedna slika (odnosno mali događaj) na karavani u PŽ gdje je ekipa organizirala (uz pomoć PŽ ekipe) malu rođendansku proslavicu ...

čovjek je bio zaista iznenađen i dirnut ...  (y) (y) (y)
 
Status
Not open for further replies.