Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
nemam komentara svaka čast organizatoru večere i spavanja nisam mogao vjerovati kad sam ušao u toplo i vidio one spavaonice  :0648: inače naprčio sam na emzu kao da ču vani spavati šator luftič pet hlača 5 majica 4 litre vina itd  ono kako je bilo lane da ne bude opet  :shock: nadam se da če i nagodinu biti ovakva organizacija (y)


jedino što smo se rasuli tamo kod vukovara na onoj uzbrdici jedna ekipa je valjda krenula kući za osjek pa i neki za njima i pola moje ekipe a ni onaj žuti kombi nije znao kud da ide pa smo se pogubili kasnije dosli u bolncicu i jedva vas našli u vinkovcima

al mislim da bi jedam megafon tu bio pravo rješenje kad se več nakon đakova skupi puno motora  (y)

i dali je netko našao moj bubrežnjak isapo mi je tamo prije vinkovaca kod onog kružnog toka vratio sam se da ga potražim ali ga nisam našao  :embarrassed:
 
  Vratio se i ja kući i svojoj obitelji. Ekipa, bilo je zadovoljstvo voziti i ponovo provoditi vrijeme sa Vama , vrijeme koje nas vraća u dane ponosa i slave.  (y)
  Sretan put onima koji su još na putu kući.
Vidimo se, ako ne prije, dogodine u Karavani sigurno . Pozdrav svima.  (y)
 
 
Sinoć se sretno vratili kućama, prepuni dojmova, svaka čast organizatorima i svima koji su nas putem okrijepili i ugrijali kuhanim vinom, čajem, rakijcom  (y) Kapa dolje za Gradište, ono je bilo neočekivano i ugodno iznenađenje (y) (y), kao i spavanje u vojarni, bila je čast voziti se sa svima vama  (y)
 
E pa kada svi pišu svoje dojmove i ja ću isto tako. Hvala svim bikerima na ugodnom društvu. Ovo mi je bila četvrta karavana i ujedno najbolja. Sve dječje bolesti koje su se pojavljivale proteklih godina ove ste godine otklonili, baš sve. Pod takvim sam dojmovima da ću nekoliko dana imati osjećaj kao da još uvijek putujemo. Ono u Gradištu, kako je i Toma rekao, potpuno neočekivano iznenađenje, svaka čast organizatorima!!! Mi smo si uspjeli spremiti nešto i za doručak :D. Jedna meni stvarno lijepa stvar dogodila se kada smo trebali krenuti, mislim negdje pred Vinkovcima, "presaugao" sam MZ-u krivo baratujći čokom i u tom trenutku njih dvojica, trojica kažu pogurat ćemo, pogurali, MZ-o upalio u pola metra, oni odmah na svoje motore i piči dalje.

Imam samo jedno pitanje, može li se ikako doći do snimke iz onog helikoptera koji nas je pratio dio puta? Mislim da je ta snimka nešto posebno.
 
davor_pz said:
E pa kada svi pišu svoje dojmove i ja ću isto tako. Hvala svim bikerima na ugodnom društvu. Ovo mi je bila četvrta karavana i ujedno najbolja. Sve dječje bolesti koje su se pojavljivale proteklih godina ove ste godine otklonili, baš sve. Pod takvim sam dojmovima da ću nekoliko dana imati osjećaj kao da još uvijek putujemo. Ono u Gradištu, kako je i Toma rekao, potpuno neočekivano iznenađenje, svaka čast organizatorima!!! Mi smo si uspjeli spremiti nešto i za doručak :D. Jedna meni stvarno lijepa stvar dogodila se kada smo trebali krenuti, mislim negdje pred Vinkovcima, "presaugao" sam MZ-u krivo baratujći čokom i u tom trenutku njih dvojica, trojica kažu pogurat ćemo, pogurali, MZ-o upalio u pola metra, oni odmah na svoje motore i piči dalje.

Imam samo jedno pitanje, može li se ikako doći do snimke iz onog helikoptera koji nas je pratio dio puta? Mislim da je ta snimka nešto posebno.
Zanima i mene ta snimka, ako su snimali. Ako jesu saznat ćemo i objaviti.
 
davor_pz said:
E pa kada svi pišu svoje dojmove i ja ću isto tako. Hvala svim bikerima na ugodnom društvu. Ovo mi je bila četvrta karavana i ujedno najbolja. Sve dječje bolesti koje su se pojavljivale proteklih godina ove ste godine otklonili, baš sve. Pod takvim sam dojmovima da ću nekoliko dana imati osjećaj kao da još uvijek putujemo. Ono u Gradištu, kako je i Toma rekao, potpuno neočekivano iznenađenje, svaka čast organizatorima!!! Mi smo si uspjeli spremiti nešto i za doručak :D. Jedna meni stvarno lijepa stvar dogodila se kada smo trebali krenuti, mislim negdje pred Vinkovcima, "presaugao" sam MZ-u krivo baratujći čokom i u tom trenutku njih dvojica, trojica kažu pogurat ćemo, pogurali, MZ-o upalio u pola metra, oni odmah na svoje motore i piči dalje.

Imam samo jedno pitanje, može li se ikako doći do snimke iz onog helikoptera koji nas je pratio dio puta? Mislim da je ta snimka nešto posebno.
Hm, neke sam MZeove snimio u Vukovaru, da nije koji tvoj, pogledaj na 16 sec: Vukovar 2013
 
Kapa do poda svima koji su na neki način učestvovali, bilo u organizaciji ili su vozili. Nadam se da ćemo i sljedeće godine biti u mogućnosti proći bar dio puta. Ponosno i dostojanstveno kako i treba. Pozdrav svima od Suze i Švabe!
 
Organizacijski najbolja karavana do sada  (y) (y) (y)
Malo smo se pogubili poslije bolnice ali nikaj strašno :)
Klubovi su se stvarno potrudili, od hrane i spavanja pa sve do tehničke podrške ljudima koji su trebali, nemam riječi
Ove godine nas je vrijeme stvarno poslužilo
Toliko od mene

p.s. ZLO hvala za vraćene stvari  (y) (y) (y)

p.p.s. majmunu koji mi je mazno lovu: ne ljutim se, nadam se da ti je stvarno trebala
 
swand said:
Organizacijski najbolja karavana do sada  (y) (y) (y)
Malo smo se pogubili poslije bolnice ali nikaj strašno :)
Klubovi su se stvarno potrudili, od hrane i spavanja pa sve do tehničke podrške ljudima koji su trebali, nemam riječi
Ove godine nas je vrijeme stvarno poslužilo
Toliko od mene

p.s. ZLO hvala za vraćene stvari  (y) (y) (y)

p.p.s. majmunu koji mi je mazno lovu: ne ljutim se, nadam se da ti je stvarno trebala

daj me nemoj zajebavat ...  :x
 
ma znam da nije ... i neću ulaziti dalje ... ali znam da se to desilo u PŽ, pa mi krivo ...  :x
 
strasilo said:
ma znam da nije ... i neću ulaziti dalje ... ali znam da se to desilo u PŽ, pa mi krivo ...  :x

e tako je
ti si kriv za to
kriv si i za losu muziku u saloonu
kriv si kaj se nisam napio
kriv si kaj mi motor nije upalio od prve
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

e, ovo za motor je zajebancija, aprilia pali od prve ;)
 
pa ko te tjerao da ideš u saloon ...  :jesus: :jesus:

a aprilililija pali od prve jedino brenerom ...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
pa ko te tjerao da ideš u saloon ...  :jesus: :jesus:

a aprilililija pali od prve jedino brenerom ...  :LOL: :LOL:

pa kad svugdi samo cajke sviraju  :LOL: na kraju smo zavrsili u nekom Tom clubu ili tak nekak :)
bi volio imat apriliu koja pali?  :jesus:
 
swand said:
p.p.s. majmunu koji mi je mazno lovu: ne ljutim se, nadam se da ti je stvarno trebala
Kad ovako nešto čujem za popizdit. Ostavio si ju negdje vani na zidiću ili si ju negdje drugdje zaboravio, pa ju netko stavio na zidić? Konobar koji radi u kafiću ju je vidio i pitao čije je. Tako je lani Tomo pao s motora, a likovi koji su mu pomagali dizat motor popalili mu torbicu. Ovakve stvari su obraz svih nas. A valjda se lik usrećio kako kažeš. Dao Bog da mu to bilo zadnje.
 
suza i locke said:
Kad ovako nešto čujem za popizdit. Ostavio si ju negdje vani na zidiću ili si ju negdje drugdje zaboravio, pa ju netko stavio na zidić? Konobar koji radi u kafiću ju je vidio i pitao čije je. Tako je lani Tomo pao s motora, a likovi koji su mu pomagali dizat motor popalili mu torbicu. Ovakve stvari su obraz svih nas. A valjda se lik usrećio kako kažeš. Dao Bog da mu to bilo zadnje.

a neka mu je, da mu nije trebalo ne bi uzeo :)
a ovo nije obraz svih nas, nego pojedinca
pravi covjek koji nosi motor u srcu to nebi ucinio
 
Status
Not open for further replies.