Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
Evo da se javimo i mi iz Pakraca, Garešnice i Lipika... Karavani smo se priključili u Požegi, i sve do kraja puta nismo našli niti jednu zamjerku organizatoru kojem se i ovim putem zahvaljujemo na zaista dobro odrađenom poslu...
Požega, sve pohvale Iki i njegovim dečkima, klopa je bila odlična, čaj i vinčeko  (y) ... U dvorani smo skužili da vučemo previše stvari jer je prostor idealan za ovakve stvari (grijan što je najbitnije)...
Sl. brod, kuhano vinčeko nas preporodilo za nastavak puta, organizacija  (y)
Đakovo,  (y) za kiflice...
Osijek, dio puta kada sam već malo promrzao, ali topla dobrodošlica vratila vjeru u to da ću moći nastaviti do Vukovara...
Vukovar, šteta što smo se u jednom trenutku odvojili u dvije kolone i pred bolnicu nismo došli kompletni, kasnije zbog nestanka struje mlo se sustav raspao... Vjerujem da nije propust organizatora, već više sile, ali nekako smo uz pomoć gostoljubivih domaćina probašli pravi put do Gradišta...
Gradište... E to je priča za sebe, kako ste već napisali, ugodno iznenađenje hvala domaćinima, jedina zamjerka je što sam nakon večere jedva zakopčao jaknu...  :mrgreen:

Bila je čast i zadovoljstvo sudjelovati u ovome i voziti se s vama, nadam se da se vidimo ponovno nagodinu...
 
Lijepo Vas je bilo vidjeti, dočekati i otpratiti... Svake godine pokazujete da pravo Hrvatsko srce ne može slomiti niti hladnoca,vjetar,kise niti magle.

Također, vidim da ste svi puni pozitivnih dojmova i lijepih uspomena, što je stvarno lijepo za vidjeti i pročitati.
Pozdrav svima, ma gdje god bili!!





 
Samo dodatak iz Garesnice,....nakon gradista uopce nije mogao zakopcati jaknu... :LOL:
I zahvala Vecernjaku jer smo neplanski zavrsili u novinama ispred crvenog fice
 
fala svima koji su bili dio ove price (y) vozili,docekivali,ispracali...slavonci,vec standardno,na visini zadatka (y)
glavi i ekipi iz gradista naklon do poda :0648:
cak :LOL: moram pohvaliti pandure :mrgreen:  :LOL:
temperature u plusu,sunce :shocked: u sisku (y)
vidimo se 2014  :mrgreen:






swand,neka zena je donila torbicu u birtiju...jebi ga,sva steta u tim soldima :wink:
 
niksa05 said:
Evi i tri Dubrovcanina doma a dva su negdje jos po bosni
mi smo se vratili bez kise iz splita osim jednog pljuska u opuzenu dok smo pili kavu i drugog u Roxy-ja kad smo stigli u grad


slike i video uskoro

javili se i oni ..  (y)
 
Evo i nas doma. Sutra ili za koji dan ću se zahvaljivati, ali sve pet i naklon svima. pozzzz.
 
Old Newbie, moj je onaj crni, ali mi smo svi bili jedna MZ ekipa i dimili sve koji su se nalazili iza nas. Isprike onima kojima je jako smetalo, ali mi smo uživali u tome da se malo vratite u doba kada je miris dvotaktola bio normalan na svim putevima.
 
davor_pz said:
Old Newbie, moj je onaj crni, ali mi smo svi bili jedna MZ ekipa i dimili sve koji su se nalazili iza nas. Isprike onima kojima je jako smetalo, ali mi smo uživali u tome da se malo vratite u doba kada je miris dvotaktola bio normalan na svim putevima.

hehe, vozio sam iza vas od Broda do Đakova, sve mi suze krenule, ili od nostalgije ili od dima  (y)
 
xmarek said:
Samo dodatak iz Garesnice,....nakon gradista uopce nije mogao zakopcati jaknu... :LOL:
I zahvala Vecernjaku jer smo neplanski zavrsili u novinama ispred crvenog fice

Zahvali kolegama koji su tvoju zakopčali...  :jesus:
 
davor_pz said:
Old Newbie, moj je onaj crni, ali mi smo svi bili jedna MZ ekipa i dimili sve koji su se nalazili iza nas. Isprike onima kojima je jako smetalo, ali mi smo uživali u tome da se malo vratite u doba kada je miris dvotaktola bio normalan na svim putevima.
Bar nas nisu komarci napadali sve ste ih podimili  :021:
 
Prekjučer sam čuo jedan upečatljiv detalj karavane....kaže mi prijatelj iz Čepina, kojem sam svirao i mahao kada smo prolazili kroz Čepin, da se naježio kada nas je sve vidio i da su ga preplavili osjećaji tako da su mu suze krenule, a i dosta ljudi u Čepinu sa kojima se tada sreo i pričao reklo je da su im se srca napunila ponosom kada su nas vidjeli i mahali nam, te da je mnogima također suza krenula.....
 
Status
Not open for further replies.