Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
nenad barinić nenoos said:
Prekjučer sam čuo jedan upečatljiv detalj karavane....kaže mi prijatelj iz Čepina, kojem sam svirao i mahao kada smo prolazili kroz Čepin, da se naježio kada nas je sve vidio i da su ga preplavili osjećaji tako da su mu suze krenule, a i dosta ljudi u Čepinu sa kojima se tada sreo i pričao reklo je da su im se srca napunila ponosom kada su nas vidjeli i mahali nam, te da je mnogima također suza krenula.....
A kome Neno nebi srce zaigralo kad vidi takav prizor i takvo jedinstvo, ja bih na štakama trčao za Vama koliko mi je bilo teško kad sam u Gradiški ispraćao karavanu!
 
Nekoliko puta je i meni skoro krenula suza kada sam vidio sve te sretne ljude kako nam mašu i taj ponos u njihovim očima. Najbolji mi je bio onaj čovjek koji je ostavio traktor na njivi kako bi nam mahao, ne sjećam se na kojoj etapi je to bilo.
 
davor_pz said:
Nekoliko puta je i meni skoro krenula suza kada sam vidio sve te sretne ljude kako nam mašu i taj ponos u njihovim očima. Najbolji mi je bio onaj čovjek koji je ostavio traktor na njivi kako bi nam mahao, ne sjećam se na kojoj etapi je to bilo.
pamtim i ja tog starog :misli:
imao sam i ja par puta suzu u oku  :misli: ili je to mušica bila :LOL:
 
davor_pz said:
Nekoliko puta je i meni skoro krenula suza kada sam vidio sve te sretne ljude kako nam mašu i taj ponos u njihovim očima. Najbolji mi je bio onaj čovjek koji je ostavio traktor na njivi kako bi nam mahao, ne sjećam se na kojoj etapi je to bilo.

Na etapi od Đakova do Osijeka....mahao je sa toliko zanosa da sam i ja malo jače udisao zrak.....
 
Hoće li se moći doći do snimke što je netko snimao od organizatora sa go pro, ako se ne varam iz Korkyra ridersa ?  :)
 
BEŠO - SB said:
Večera u Gradištu za svaku pohvalu svima koji su sudjelovali u pripremi,bili ste izuzetni domaćini (y)
Bila nam je velika čast što smo vas imali priliku ugostiti,nadam se da ćemo vas vidjeti i slijedeče godine u Gradištu
 
tomislav_74 said:
Sinoć se sretno vratili kućama, prepuni dojmova, svaka čast organizatorima i svima koji su nas putem okrijepili i ugrijali kuhanim vinom, čajem, rakijcom  (y) Kapa dolje za Gradište, ono je bilo neočekivano i ugodno iznenađenje (y) (y), kao i spavanje u vojarni, bila je čast voziti se sa svima vama  (y)
Hvala vam u ime kluba samo vi nama dodjite opet nagodinu
 
Hrvatskom gradu Vukovaru pokloniti se dolaze mnogi motoristi,obećao sam ovim momcima posebno istaknut da Bihać nikada neće zaboraviti ulogu HV-a u sprečavanju još jednog Vukovara ili Srebrenice na području BiH....često su po moto susretima u HR što je također znakovito da se neke stvari ne zaboravljaju,svaka čast MK STARA KARABAJA-BIHAĆ-BiH (y)
 
tomislav_74 said:
Hoće li se moći doći do snimke što je netko snimao od organizatora sa go pro, ako se ne varam iz Korkyra ridersa ?  :)
Tomislave ako ti se zuri javi se Ivanu Soricu ko zna mozda ti i posalje snimke...
 
BEŠO - SB said:
Hrvatskom gradu Vukovaru pokloniti se dolaze mnogi motoristi,obećao sam ovim momcima posebno istaknut da Bihać nikada neće zaboraviti ulogu HV-a u sprečavanju još jednog Vukovara ili Srebrenice na području BiH....često su po moto susretima u HR što je također znakovito da se neke stvari ne zaboravljaju,svaka čast MK STARA KARABAJA-BIHAĆ-BiH (y)

točno  (y)

odlična ekipa , odličan klub
 
....koliko je na kraju motora išlo iz Vinkovaca u 07,30 i ušlo u Vukovar 18.11.? Mislim ne više od 70, a trebalo je biti ipak puno više.....
 
nenad barinić nenoos said:
....koliko je na kraju motora išlo iz Vinkovaca u 07,30 i ušlo u Vukovar 18.11.? Mislim ne više od 70, a trebalo je biti ipak puno više.....
Bar tebi taj podatak nije teško saznat od svojih poslodavaca,a po prirodi posla :police: :police: :police: :police: :police: (y)
 
BEŠO - SB said:
Bar tebi taj podatak nije teško saznat od svojih poslodavaca,a po prirodi posla :police: :police: :police: :police: :police: (y)

Dana 17.11. navodno nešto između 600 i 700, a 18.11. ujutro u karavani mislim da je bilo max. 70. Manje nego na nekom moto susretu..... šteta, jer stotinjak bajkera u Koloni sjećanja od 100.000 je ispalo nezamijećeno, jer se i ta grupa razbila na grupice od 3-5 ljudi....
 
Status
Not open for further replies.