Karlobag -RIP Lemmy

Lemmy Počivaj u miru....uvijek zanimljiv član foruma još od doba kad je vozio skuter....žao mi je što te nisam imao priliku upoznati...budi mi dobar i pazi na svoju ekipu od gore...obitelji iskrena sućut
 
Mislim da je Lemmy na početku kad se učlanio na forum bio postao sliku kad je išao po sportcity cube 300 s frendom pa se zajedno vračali po snijegu i ledu kacige obljepljene izolir trakom da manje puše...apsolutna legenda
 
Last edited:
Mislim da je Lemmy na početku kad se učlanio na forum bio postao sliku kad je išao po sportcity cube 300 s frendom pa se zajedno vračali po snijegu i ledu kacige obljepljene izolir trakom da manje puše...apsolutna legenda
Bio je pricao kad su kod mislim delnica ili slicno prosli pokraj cestara sto su lozili vatru u bacvi i ovi se cudili njima sto voze ispod nule 😂😂
 
Zaista legendaran Član foruma....našao sam sad što je pisao u temi o sportcityu u 10 mj 2008. Energičan,iskren,entuzijast....zaista mi je žao što Te nisam imao priliku upoznati. Jako me ovo rastužilo....Čovjek je ovdje sudjelovao desetljeće i po...mogu reći samo Svaka ti čast Frende i Hvala na svemu!
 
Last edited:
Čudno je kad napišeš koliko je godina prošlo a opet znaš koliko toga se dogodilo u međuvremenu. U Lemmyjevom slučaju, od klinca na skuteru do obiteljskog čovjeka. A jedna stvar je ostala ista, osjećaj prema motorima onda i sada. To nam je valjda svima konstanta.
 
Zato često kažem, a mnogi ljudi to ili zanemare ili ne kuže ili im je čudno....ta konstanta,taj osmijeh na licu u snijegu na skuteru,taj osmijeh i u posljednjoj vožnji...taj entuzijazam je ono što čini takvog zaljubljenika u motore vitezom...modernim vitezom...i u dobru i u zlu...i prije i poslije...i na Zemlji i na Nebu.

Netko je napisao ili često napišu...pouka,treba nešto izvuč iz toga...kakva pouka,čovjek je bio vitez...pustite pouku uzdajte se u taj osmijeh od uha do uha kad čovjek sjedne na motor...i onda će život biti bolji...pouke pustite filozofima, budite Vitez😀
 
Last edited:
Ekipa, svima hvala!
Eto do sada (od 24. ožujka do jutros) je prikupljeno ukupno 6703 kuna u 27 kunskih i jednoj deviznoj uplati (koju mi je banka odmah preračunala u kune).

Ako nekome nisam odgovorio na neki pp ili pitanje, ja se ispričavam. Em mi je glava u balunu svih ovih dana, em mi je ovo tipkanje putem mobitela (rijetko sam pri kompu ovih 10 dana) potpuno sumanuto nepregledno. Ali to je moj problemčić.

Uglavnom, supruga od Lemmija svima neizmjerno zahvaljuje. Novce joj (po mojem dogovoru sa njom) predajem idućih dana (čekamo ako kapne još koja kuna od nekoga nakon što nam svima kapnu plaće početkom mjeseca).

I dalje stojim na raspolaganju za sva pitanja što se tiče tih novaca, da ne mislite da sam u kladionici s njima.
 
Ekipa, svima hvala!
Eto do sada (od 24. ožujka do jutros) je prikupljeno ukupno 6703 kuna u 27 kunskih i jednoj deviznoj uplati (koju mi je banka odmah preračunala u kune).

Ako nekome nisam odgovorio na neki pp ili pitanje, ja se ispričavam. Em mi je glava u balunu svih ovih dana, em mi je ovo tipkanje putem mobitela (rijetko sam pri kompu ovih 10 dana) potpuno sumanuto nepregledno. Ali to je moj problemčić.

Uglavnom, supruga od Lemmija svima neizmjerno zahvaljuje. Novce joj (po mojem dogovoru sa njom) predajem idućih dana (čekamo ako kapne još koja kuna od nekoga nakon što nam svima kapnu plaće početkom mjeseca).

I dalje stojim na raspolaganju za sva pitanja što se tiče tih novaca, da ne mislite da sam u kladionici s njima.
Molim te posalji mi podatke na pp da mogu uplatit
 
Ja sam lemija upoznao bas preko foruma. Nekako u isto vrime smo kupili ozbiljnije motore. Ja ono drndalo od duke-a a on zeca. i na temi od zadrana je stavio sliku motora. I izlazim jednom sa kosarkaske utakmice i skuzim njega da taman dolazi do motora. Bilo mi je totalno glupo nekom nepoznatom ulićati. Inace nisam bas lik koji ce upoznavati sa svakim na ulici. Ali ipak mu se javim i ptam ga jeli on taj. I tako smo se culi jos preko foruma pa smo ja, on i vux znali ici do karlobaga. I preko lemija upoznam stipu, pa jos dvoje koji nisu na forumu. Kiki i sare. I onda ko budali triska legne hobit hrvoje na kraju. Naravno, njega upoznam na cesti. Negdi izmedju karlobaga i starigrada. A di drugo. Brdo nepovezanih likova, sa totalno razlicitim poslovima, zanimacijama i godinama. Jedino sto smo imali zajednicko. Motor. Prijatelji kakve samo mozes pozeljeti. Dozivotno.
 
Ja sam lemija upoznao bas preko foruma. Nekako u isto vrime smo kupili ozbiljnije motore. Ja ono drndalo od duke-a a on zeca. i na temi od zadrana je stavio sliku motora. I izlazim jednom sa kosarkaske utakmice i skuzim njega da taman dolazi do motora. Bilo mi je totalno glupo nekom nepoznatom ulićati. Inace nisam bas lik koji ce upoznavati sa svakim na ulici. Ali ipak mu se javim i ptam ga jeli on taj. I tako smo se culi jos preko foruma pa smo ja, on i vux znali ici do karlobaga. I preko lemija upoznam stipu, pa jos dvoje koji nisu na forumu. Kiki i sare. I onda ko budali triska legne hobit hrvoje na kraju. Naravno, njega upoznam na cesti. Negdi izmedju karlobaga i starigrada. A di drugo. Brdo nepovezanih likova, sa totalno razlicitim poslovima, zanimacijama i godinama. Jedino sto smo imali zajednicko. Motor. Prijatelji kakve samo mozes pozeljeti. Dozivotno.
Aj vracaj se ... Od ovih klosara iz ekipe nemos ni kavu izvuc 😔
 
  • Like
Reactions: offline
Ja sam lemija upoznao bas preko foruma. Nekako u isto vrime smo kupili ozbiljnije motore. Ja ono drndalo od duke-a a on zeca. i na temi od zadrana je stavio sliku motora. I izlazim jednom sa kosarkaske utakmice i skuzim njega da taman dolazi do motora. Bilo mi je totalno glupo nekom nepoznatom ulićati. Inace nisam bas lik koji ce upoznavati sa svakim na ulici. Ali ipak mu se javim i ptam ga jeli on taj. I tako smo se culi jos preko foruma pa smo ja, on i vux znali ici do karlobaga. I preko lemija upoznam stipu, pa jos dvoje koji nisu na forumu. Kiki i sare. I onda ko budali triska legne hobit hrvoje na kraju. Naravno, njega upoznam na cesti. Negdi izmedju karlobaga i starigrada. A di drugo. Brdo nepovezanih likova, sa totalno razlicitim poslovima, zanimacijama i godinama. Jedino sto smo imali zajednicko. Motor. Prijatelji kakve samo mozes pozeljeti. Dozivotno.
Reka si sve. Samo jedna nadopuna. Možda smo u početku imali samo motore kao poveznicu. Ali na kraju je ispa Panj kojeg bi 3 puta dnevno pita za savjet i 23 puta komentira sa njim neku potpuno trivijalnu aktualnost. Da ne govorimo da mi je svaki dan u 13:12 sati sla screenshot od moba. Das Panj.
 
Last edited:
Ja sam lemija upoznao bas preko foruma. Nekako u isto vrime smo kupili ozbiljnije motore. Ja ono drndalo od duke-a a on zeca. i na temi od zadrana je stavio sliku motora. I izlazim jednom sa kosarkaske utakmice i skuzim njega da taman dolazi do motora. Bilo mi je totalno glupo nekom nepoznatom ulićati. Inace nisam bas lik koji ce upoznavati sa svakim na ulici. Ali ipak mu se javim i ptam ga jeli on taj. I tako smo se culi jos preko foruma pa smo ja, on i vux znali ici do karlobaga. I preko lemija upoznam stipu, pa jos dvoje koji nisu na forumu. Kiki i sare. I onda ko budali triska legne hobit hrvoje na kraju. Naravno, njega upoznam na cesti. Negdi izmedju karlobaga i starigrada. A di drugo. Brdo nepovezanih likova, sa totalno razlicitim poslovima, zanimacijama i godinama. Jedino sto smo imali zajednicko. Motor. Prijatelji kakve samo mozes pozeljeti. Dozivotno.
Eto, da nije bilo lemmya možda ne bi nikad upoznao kralja poput mene. A pusti Stipu što njurga za kavu. Evo sad sam mu baš platio u D8.

A lemmy će nam faliti do kraja naših života. Ništa više nije isto bez njega. Vidim da ga puno ljudi cijeni na forumu samo na osnovu komentara a što da kažemo mi koji ga znamo iz druženja zadnjih 10 godina doslovno na dnevnoj bazi.
Počivao u miru vječnom kompa😔
 
Moronaši, legende... 11.153, 10kn smo prikupili sa današnjim danom. Još sa tim novcima nisam otiša u kladu stavit sve na KK Zadar.
Hvala vam svima. Do kraja tjedna sve prosljeđujem tamo di triba (ne na račun HDZ-a).
O prosljeđivanju ću podnijeti konkretne dokaze :mrgreen:

Fala još jednom. Pozdravlja vas sve Tamara!
 
Eo. Fala svima. 42 moronaša skupila 12.653,10kn.
Upravo internet bankarstvom uplaćeno Tamari.
Sutra ujutro je na njezinom računu.
Šaljem potvrdu o transakciji čim mi moja Fukfajzenbanka to pošalje.

Pusa i sklek Ljudine! :inlove: