KARLOVAC-ZAMJENA GUMA

Eh on radi samo ako je motor servisiran kod njega, moj nije :)
No fer su se pokazali Novema Nova i KMS ali zanimljivo je da nitko od vulkanizera to ne radi a ljeti ne bi trebali imati gužvu, dok sa druge strane tlačim servisere da obave izmjenu guma kad su ionako u ljetnoj frci sa servisima motora.
 
Neznam poslati u pp
 
Mozes pitati i u Gumi Padjen u Mrzlom polju. Znam da sam ja jednom tamo mijenjao, ali prije vise godina.
 
U klc ima jedan odlican majstor za zamjenu moto.guma . Ustvari on je u Mahičnom jednom.sam.bio tamo slučajno na izmjeni al nemogu se vise sjetit.kako se zove. Sa live strane ceste kad se ide prema Ozlju
 
...ma svi će vulkanizeri zamijeniti gume ali nitko ne radi centriranje. Gume sam zamijenio u KMS-u kao i svaki put do sad, no uletio sam kad je puno dvorišće motora i vodenih skutera.
 
Kod koga idete mijenjati gume na motoru u KA ?

Dobra vecer, Moto Trade izmjenio i balansirao, Novema Nova mijenjala i balansirala, Gumi Paden izmjenio bez balansiranja.
Sve opcije ispale ok za Enduro do 130 km/h.
 
I mene zanima zamjena guma u Karlovcu, međutim zadnja guma je dala svoje, dok prednja je još dobra, mislim nije potrošena ali sam primjetio da ima male pukotine, sad se dvoumim da uzmem samo zadnju ili novi set, što vi mislite.....isto vi išao u moto trade vidio sam da imaju gume ali nisam tada obraćao pažnju.
 
I mene zanima zamjena guma u Karlovcu, međutim zadnja guma je dala svoje, dok prednja je još dobra, mislim nije potrošena ali sam primjetio da ima male pukotine, sad se dvoumim da uzmem samo zadnju ili novi set, što vi mislite.....isto vi išao u moto trade vidio sam da imaju gume ali nisam tada obraćao pažnju.
Set.