Karta Albanije

Chile

Member
Treba mi karta Albanije bar 1:500 000, u Algoritmu više ih nemaju i ne mogu se naručiti, da li netko zna gdje bi se mogla nabaviti?
 
Loki said:
Treba mi karta Albanije bar 1:500 000, u Algoritmu više ih nemaju i ne mogu se naručiti, da li netko zna gdje bi se mogla nabaviti?

Imam ja  :mrgreen: (y)
 
AnteK said:
Imam ja  :mrgreen: (y)
E sad se ljepo dogovorite , Loki će platit pivu ( komada više ), a ja ću biti svjedok transakcije.
Naravno, svoje usluge ću naplatit u hmelju !!! :D
 
GIXER said:
E sad se ljepo dogovorite , Loki će platit pivu ( komada više ), a ja ću biti svjedok transakcije.
Naravno, svoje usluge ću naplatit u hmelju !!! :D

Transakcija se mora odigrati na neutralnom terenu, npr. u Zagrebu, pa ja dođem i samo pijem pive.  :wink:
 
Dogovoreno (y)
Teren: neutralan:Zagreb
Svjedoci: Pudla i Gixer
Ostaje samo vrijeme i mjesto: ?
Ante neka odluci pošto je najdalje, a i obecao sam da ce probati RSV-a pa da ubijemo dvije muhe jednim udarcem
 
Loki said:
Dogovoreno (y)
Teren: neutralan:Zagreb
Svjedoci: Pudla i Gixer
Ostaje samo vrijeme i mjesto: ?
Ante neka odluci pošto je najdalje, a i obecao sam da ce probati RSV-a pa da ubijemo dvije muhe jednim udarcem
Kužim ja tebe, dat ćeš svima Mileta da probaju,a onda ništa od pive jer će se svima ruke toliko tresti da neće moći pogodit usta sa flašom . :LOL:
 
Taktika :mrgreen:
neces vjerovati ali vibracije na volanu milleta su manje nego na kawi 636, govorim o Matinom Kawasakiju, na njemu mi ruke trnu i to dosta dok na milletu počnu tek nakon duuuge vožnje.
A znas da sam ja uvijek za pivu a i bilo bi dobro da se opet svi nađemo, vidim da je Pudla za i ne vidim razloga zasto ne.  :piva:

Nije tako hitno, 16.09. krecem pa do tad bi bilo poželjno  :mrgreen:
a meni i odgovara da mi i iskopiras, treba od ulaska u Albaniu, Kakavia - Gjirokaster - Berat- Durres.
Najvise me zanima cesta od Gjirokastra do Berata, cini mi se da je jedno 70 km. malo lošije ceste
 
Loki said:
Taktika :mrgreen:
neces vjerovati ali vibracije na volanu milleta su manje nego na kawi 636, govorim o Matinom Kawasakiju, na njemu mi ruke trnu i to dosta dok na milletu počnu tek nakon duuuge vožnje.
A znas da sam ja uvijek za pivu a i bilo bi dobro da se opet svi nađemo, vidim da je Pudla za i ne vidim razloga zasto ne.  

09.09. je susret HRM-a u Fužinama, mogli bi se i vi priključiti pa da
od ZGB idemo skupa? Onda možemo u miru popričati i popiti koju  (y)
 
Loki said:
Dogovoreno (y)
Teren: neutralan:Zagreb
Svjedoci: Pudla i Gixer
Ostaje samo vrijeme i mjesto: ?
Ante neka odluci pošto je najdalje, a i obecao sam da ce probati RSV-a pa da ubijemo dvije muhe jednim udarcem

A kaj ja smrdim???  :x
 
Gle nije ni tvoja runda za bacit :mrgreen:
Jebote bude vise svjedoka nego na primopredaji kljuceva narodne banke.

Ante ovaj vikend ne mogu, imam nekih obaveza ali cijeli slijedeci tjedan mi odgovara.
Ako ne budes u blizini da li postoji mogucnost da skeniras taj dio karte pa pošaljes na mail?
 
Loki said:
Gle nije ni tvoja runda za bacit :mrgreen:
Jebote bude vise svjedoka nego na primopredaji kljuceva narodne banke.

Ante ovaj vikend ne mogu, imam nekih obaveza ali cijeli slijedeci tjedan mi odgovara.
Ako ne budes u blizini da li postoji mogucnost da skeniras taj dio karte pa pošaljes na mail?

Nemam skener  :mrgreen: Javim ti se na PP uskoro!