Kawabusa

GIXER

Active member
Evo,ovo sam skinuo sa Slovenskog foruma (www.motosvet.com).
Mislim da nije loša ideja kad imaš razbijenu Busu i čitavog ZRX-a !!!
 
misliš ove prerade u photoshopu :jesus:
:rofl: :rofl:
ti je poznat donji dio motora :jesus:
 
meni to ne zgleda ko ps  :misli: možda su samo iste turbine i crijeva....al to i nije moje područje....
 
evo isprao sam malo oči pa mi jedino sumnjivo ton boja na Z1000, a možda ipak i je ps.....a možda i nije.....a možda su u šumi  :LOL:
 
Može jedno "padobransko pitanje"!!  :misli:  :mrgreen:

gledam Teh Podatke..od zxr1200 i ima 90 Kw!!
to je pun kufer poreza i rege svake god... :(  :(
dali postoji kakva "kemija" da se može to spustit i tako regat...pa kasnije skinut... :misli:  :misli:

:)
 
SaleKT said:
misliš ove prerade u photoshopu :jesus:
:rofl: :rofl:
ti je poznat donji dio motora :jesus:

Baš, hehe...  :D
Cijeli turbo sklop je popaljen s Ghost Riderovog turbo-Buse.
Ovaj gornji ima različite felge, zadnji kraj je copy-pastan s R1 ak se ne varam.
Nema teoretske šanse da uvali turbo tak blizu bloku, jer nema mjesta ni za prolaz grana.
Pogledajte na originalu kolko je Busina mašina više pomaknuta prema otraga;
ovdje je sve natrpano, a linije intercoolera i uljnog hladnjaka su upotrijebljene za kamufliranje prijelaza.
Donji ima nacrtanu cijev auspuha, vidi se amaterski izveden smear i krivo osvjetljenje.
 
sicam se jos ima 7-8 godina kad je prestavljena ona prerada kultnih sklopova zvana Kawasuki...uljak 1100 na ramu Z1000 sa suza rezervarom i paciji kljun repom....i dan danas to je jedna od najzahvalnijh kombinacija a od paleta izbora coviku srce raste...sa mono vilicom, sa zbicanim felgama, varijacije na temu ispuha, boja...da imam tu ramu i ja bi je poceo radit 8)

Sta se tice ovog ZRX, lipo ali me ne privlaci osobito...prejaka je ta makinja za tu ramu pa cjenim samo trud a performanse ne virujen da su zavidnog kalibra, volim kad se na takvim motorima dotjera estetika i ovjes do bola a makinja ne pretrpi puno... :wink: