KAWASAKI 2-t klasici :))

yatasaki said:
ima jedan u splitu KH 750 ili popularnije mach3

kojeg vozi goose u madmax1 kad dođe u postaju na štakama jel 500 ili 750 :misli:

Vozi S1...  :wink:

Postojali su S1 i S2 250 i 400, te H1 i H2 500 i 750 ccm. Od 1974 preimenovani su u mach 1 (250), mach2 (400) mach 3 (500) i mach4 (750)



barraba said:
drugi razlog je taj što su 99% onih koji su ih vozili vjervatno i poginuli na njima.  :misli:
750 je sa nekih 80 ks išao preko 200 na sat...
zar ih nisu zvali nekako u stilu "mrtvački motori"? poznati su i po onoj naljepnici na rezervoarima.

http://www.youtube.com/watch?v=VZbsMO9l82g&feature=related

widow maker...  :mrgreen:

i ne bogohulite, gt se nemre tehnički usporedit sa kawom...  :palacdolje:

http://www.youtube.com/watch?v=5qROwMqCLAw&feature=related

:jesus:
 
jota said:
Dobar čiko , nego što je tu kawasakijevo osim baze mašine .

E Jota sad si me razočaro... ovo je oriđiđi Gp kawasaki točnije KR750...  :nono:

Btw. jedini motor koliko znam da ima paljenje za 120 stupnjeva (Jota ima također ali nemojmo zaboravit da je jota četverotaktna pa pali u svakom drugom krugu   :wink: :jesus:)
 
Neprocjenjivo !!

"Pension Silverstone"  u Karuizawi., vlasnik ex Kawasaki GP šef Ken Suzuki.


KR500 & KR 250  :shock: :shock:
 
yatasaki said:
ima jedan u splitu KH 750 ili popularnije mach3

kojeg vozi goose u madmax1 kad dođe u postaju na štakama jel 500 ili 750 :misli:
Kod koga je u Splitu znaš li?
 
Jel ima kakvih frisko pronadenih primjeraka?prije par godina sam u Zadru vidjeo jednog 400 ili 500 koji je utovaran u kombi.
 
gastajbarter said:
E taj sam vozio samo mu je bio sjeban lanac pa nisam mu ni mogo dodat gasa kako treba..mozda je i dobro sto je tako bilo :mrgreen:

A ima i GT 550 i GT 380 isto 3cil 2takta samo zracno hladjenje...ovaj 550 sam vise puta vozio.. ono daj krug :mrgreen:...poslije smo mu skemijali auspuh 3 u 1...koji je to zvuk bio (y)
al samo zvuk
snaga :palacdolje:
 
jota said:
GT750 je imao nadimak nilski konj

            Znam da je prastaro ali tek sam sad otkrio, nadimak nije nilski konj što bi na njemačkom bilo Nilpferd, nego točni nadimak je Wasserbüffel što je vodeni bivol, čak ima u Njemačkoj nekoliko Wasserbüffel klubova.
 
Svjež u trgovini ( Porto). Imaju cca 50 raznih young -timera.
 
Pise na blatobranu 4750 eur, 1974. - kroz izlog jedan od jeftinijih!
Ja osobno bi ovaj crveni.