kawasaki chip tuning

bad_ri said:
pročitao sam pravila, a sad se svi hvatamo kao za slamke - nije legalno dok se ne kupi! koliko forumaša ima kupljene windowse, pa ih koriste? koliko puta je samo kopiran stari manual od nekog MZ-a, samo da se spasi od raspadanja i da pomogne drugaru u nevolji? evo meni je pomogao "ilegalno" nabavljen servise manual za versys, kad nam servisi prodaju muda pod bubrege i muljaju nas svojim neradom i neznanjem... slažem se da nije 100% ok to dilati naokolo, ali nije ok ni kopirati mp3-ce s neta, slušati ih u autima, kopirati frendovima, pa ipak svi to radimo - previše moraliziramo da bi se cjepidlačilo oko linkova na neki manual. uostalom, vani imaju puno uređenija pravila o autorskim pravima i puno se strože provode, pa opet na "vanjskom" forumu, britanskom da budem precizniji, imamo sekciju s linkovima na download manuala, nitko ih još nije zabranio.

Vjerojatno ti jos nije jasno. Svi mi radimo to sto ti pricas,ali vlasnik ovog foruma ne zeli dozvoliti da se takve stvari rade na njegovom forumu,jer kad bi doslo do imovinsko-pravnih natezanja izmedju vlasnika foruma i onoga ko ima autorska prava na sadrzaj koji SMO MI FORUMASI uploadali ovdje ili dali link na to, ne bi ti imao problema zbog toga nego vlasnik foruma. Zbog toga vlasnik foruma ne da da se to radi, i sve sto mozes uraditi oko toga je ili progutati knedlu u grlu i postivati pravila foruma koje je napisao vlasnik,admini i modovi (ili tko vec) ili dobiti ban jer ne postujes pravila.  :piva:
 
Varlalica,fora genijalaca i meni je jednom nešto slično palo na pamet :LOL:
 
Bruno_rv said:
Vjerojatno ti jos nije jasno. Svi mi radimo to sto ti pricas,ali vlasnik ovog foruma ne zeli dozvoliti da se takve stvari rade na njegovom forumu,jer kad bi doslo do imovinsko-pravnih natezanja izmedju vlasnika foruma i onoga ko ima autorska prava na sadrzaj koji SMO MI FORUMASI uploadali ovdje ili dali link na to, ne bi ti imao problema zbog toga nego vlasnik foruma. Zbog toga vlasnik foruma ne da da se to radi, i sve sto mozes uraditi oko toga je ili progutati knedlu u grlu i postivati pravila foruma koje je napisao vlasnik,admini i modovi (ili tko vec) ili dobiti ban jer ne postujes pravila.   :piva:

sve stoji - ali pogledaj gdje živimo! u zemlji u kojoj te svi vozaju na sve strane, varaju nas, lažu i kradu. moj motor nisu bili u stanju srediti godinu dana, sve dok neki dan nisam stvar sredio sam! (uz pomoć navedenog "ilegalno" nabavljenog manuala)

uglavnom - ne postam linkove za manuale, ako kome što treba za versysa - javite na PP