Kawasaki ER 6 n - iskustva ?

noname pu

New member
Ima li koji ponosni vlasnik novog ER 6 n - a i kakva su iskustva budući da me i osobno zanima , a vidio sam da su ih dobili u KMS - u. U testovima su ga nahvalili ali ja ipak želim čuti i mišljenje novih vlasnika .
 
niti sam ga kupio, a niti vozio, al sam bio do salona i gledao i skakao po njemu. Mogu ti reć da me ugodno iznenadio. inače nisam ljubitelj nikakvih bajkova osim R-ova, al mi se ovo stvarno svidilo. puno bolje izgleda nego na slikama. mislio sam da će ovo biti omanji motor, a ono ga stvarno ima.
volan je OK, linije rezervoara su predobre. Celer jako čudan, OK. Sam položaj u sjedalu je isto prva liga. budući da je sjedalo dosta nisko (785mm), mislio sam da će biti stvarno u k****, kad ono pravo iznenađenje. Inače, visok sam 180cm. Dok sjediš imaš osjećaj kao da si na nekakvom enduru, vjerovatno zbog celera koji, kako govore, pruža zaštitu od vjetra. Također ti se čini da je vilica jaaako duga.
Kočnice također izgledaju prva liga. Osloncima za noge (iliti ga štafnama) sve pohvale. kad vidiš da na njima nema gume... :D

Zaključak: Sve u svemu, definitivno nešto novo i još neviđeno. Vilica+okvir izgledaju kao pun pogodak. Kakvi će se pokazati u praksi još je pitanje. za 46000kn(oni sretnici koji će biti brzi) najbolji izbor od svega što se uopće nudi. Opći dojam kvari jedino prednje svjetlo, al to je vjerovatno stvar navike, jer je ovo ipak nešto novo.

Sam bajk izgleda kao nekakav koncept ili rezultat mlađahnih dizajnera.
BUDUĆNOST JE TU!!!
 
Bio danas u Kaptolu, 48000 kn.
ER 6 F nema određenu cijeno, ali trebao bi biti oko 50500 kn.

Ako usporedim sa Z 750 S koji košta oko 56000 kn, i ima 30 KS više, ER je preskup.
 
Tocno to - izgleda dobro, bar meni. Ali je preskup za to sto nudi - zed je jaci da ne vjerujes.

Al hebiga, shminka kosta. :mrgreen:
 
Kas said:
Bio danas u Kaptolu, 48000 kn.
ER 6 F nema određenu cijeno, ali trebao bi biti oko 50500 kn.

Ako usporedim sa Z 750 S koji košta oko 56000 kn, i ima 30 KS više, ER je preskup.
Ali za Z-750 ti je rega puno skuplja, održavanje a tek kak gume idu... Probao sam novi er6-n i mogu reć da će to bit hit 2006. :cool:
 
:? Teško je uspoređivati kruške i jabuke pa tako i ER sa Z-om.Potpuno različit pristup svemu.Meni osobno,kod Z-a smeta onaj jedan kw zbog kojeg je održavanje bitno skuplje,a i 4-redna cilindra me trenutno ne zanimaju.Dakle,nije sve u brojkama,daleko od toga! :!: