Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.

moover

Active member
Mjesto sastanka - Čigoč, Park prirode Lonjsko polje (objekt "Tradicije Čigoč")
Datum: subota, 1.8.2009.


Dok svi po ljeti bježe na more, ajmo mi malo u prirodu, vidjet koju rodu dok nisu pobjegle na jug, popričati (po ne znam koji put) o auspusima, višljim vizirima, crash barovima... ma, ustvari, idemo se družiti, tema za razgovor sigurno neće nedostajati (sjetite se Rastoka)!

Vlasnik "Tradicije Čigoč" organizira besplatni grah s kobasicom i rakijicu dobrodošlice, a i druge stvari mogu pojesti i popiti, tak da nećete ostat gladni i žedni. Jelovnik se nalazi na drugoj stranici ove teme.  (y)

Prostor je super, ima livada, posebno odvojeno mjesto na livadi samo za nas i naše motore, možemo svi biti na jednom mjestu (a ne da se tražimo po selu)...  (y)

Zasad se prijavili:

zemoo - Versys
Bobo1 i kolega - er6n
Jura1982 + 1 - er6n
boomer1309 +1 - Versys
okluz +1 - er6n
Romaner6 - er6
nexus +1 - er6f
Super Jura - Versys
Bekspejs +1 - er6f
Moover - Versys
Fanatic - er6n
igorj - er6f
bajker51 - er6f
Toma HR +1 - Versys
garfield1974 - er6n

Tommee - Z750S
naked_xjr - xjr 1200
GSX 1402 - neki Suzuki
strasilo + monstrum  - GSXR K87 (možda)
Tananda - er6n (možda)
Chile - KTM
*Brzi* i gazdarica - ZR7

--------------------------------

ORGANIZIRANI POLAZAK IZ ZAGREBA:
Okupljanje u subotu od 9h na INA bp iza rotora prema Lučkom. Pozdravljanje, upoznavanje i slično... Polazak u 9:30.
Zagreb - Pisarovina - Pokupsko - Glina - Kostajnica - Sunja - Čigoč
 
za ekipu od susreta kuća časti sa grahom i kobasama đabe

ostala klopa(ćevapi,bečki zagrebački itd) se plaća ,ko želi može njupat tak da nemora se jest samo grah
piva i ostala cuga je normalna cijena (žuja pol kile 10kn) (y) (y)
 
47 said:
šmrc, hev fan evribadi!! ;)
sused, pa kak to da nemreš? Ja mislil da bumo mi Bjelovarčani opet skupa išli  (y)
 
Hebateled, kak je krenulo, još ćemo i bend morat unajmit i pitat okolne klubove za dopuštenje...  :mrgreen:
 
Bekspejs said:
Valjda nećemo bukom rastjerat sve rode...  :misli:  :mrgreen:
Za Kawe sa Leo Vince auspuhom i za Suzukije će biti poseban parking za ulazu u selo, da nam rode ne pobjegnu ranije na jug...  :LOL:
 
legajuana said:
(y)    ma divota.... nego jel se može prespavat tamo....   šator, soba i slično?

šator može iza u dvorištu ima mjesta koliko hoćeš
prije par dana su bili neki sa bemvejcima njih par iz evrope

sobe ima iznad restorana al neznam cijenu (y)
 
moover said:
Za Kawe sa Leo Vince auspuhom i za Suzukije će biti poseban parking za ulazu u selo, da nam rode ne pobjegnu ranije na jug...  :LOL:
montirat cu DB-killer na ulazu, obecajem  :mrgreen:
 
allright... moze, pisi mene.... pa jedino ak me poso ne shebe...

i sator se moze razapet....ma milina  (y)
 
live-for-ride said:
a gdje se vi mislite tamo sparkirat :mrgreen: ?
btw, cesta do tamo je kata fucking strofa (bio ovaj vikend)
Za parking zezaš? Najbolje da u cijelom selu od 5 kuća neće bit mjesta za 25 motora?!?

Što se tiče ceste, čini mi se da je takva strofa svugdje južno od Petrinje, Siska i Kutine prema BiH...
 
moover said:
Mjesto sastanka - Čigoč, Park prirode Lonjsko polje
Datum: subota, 1.8.2009.


Zemoo i njegov kolega su najavili besplatni grah, a vele da se i druge stvari mogu pojesti i popiti, tak da nećete ostat gladni i žedni.  (y)

Kažu da je prostor bolji, livada, ima mjesta i za motore i za ljude, možemo svi biti na jednom mjestu (a ne da se tražimo po selu)...  (y)


Kaj se ovoga tiče, ok je. Bil sam krajem 5. mj. i u razgovoru s vlasnikom veli da imaju praksu da se veče grupe najave jer im je tak lakše za pripremiti klopu. Dnevno (vikendom) dođe puno ljudi i ako dođe nenajavljena grupa kao naša od 10-20 ljudi treba dosta čekati da se spremi klopa.  U pravilu svi koji pripremaju klopu imaju i smještaj za noćenje tak da se ne brinu oni koji žele prenoćiti.
Ako se ide Novska-Jasenovac-Lonjsko polje ulazi se kroz Krapje gdje se može pogledati filmić (20 min) o rodama kaj se plaća, a mislim da se i općenito mora platiti upad u park. Od Krapja do Čigoća je jedan dio baš lošeg puta pa da nebi bilo iznenađenja i po spisku  :shock:

 
live-for-ride said:
a gdje se vi mislite tamo sparkirat :mrgreen: ?
btw, cesta do tamo je kata fucking strofa (bio ovaj vikend)

Za razliku od Rastoka gdje smo imali rezervirani i čuvani parking s 30 čuvara, nadzornim kamerama i hladovinom sekvoja...?  :jesus:

Cesta je loša jer je to cesta koja na županijskoj razini ima vrlo malu važnost i jako se loše održava ali je vozna. Nećeš baš spuštat motor u zavoju do fuzera ali se da normalno dovest...
S obzirom da cesta prolazi nekoliko sela prije Čigoča, treba paziti na ljude, životinje, traktore i slične stvari koje sumanuto vrludaju po takvim prostorima - nenaviklim na brz/gust promet. Također, treba se paziti šljunka/pijeska/zemlje/dreka koji se nalazi na cesti i to na mjestima na koje ko da ga je netko namjerno stavio da bi zagorčao život nekom motoristu.

Bit će ovo dobro, ne brinite se za sitnice.... (y)
 
Vezano za najavu dolaska (zbog pripreme hrane), pa valjda nas je zemoo najavio kad je dogovoren besplatni grah...  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.