Kawasaki er6 i Versys - susret Rastoke 11.6. (neradni dan!)

moover

Active member
Mjesto sastanka - Rastoke
Datum: četvrtak, 11.6.2009. (neradni dan)


Osim tračanja prodaje i servisa, pregledavanja i rasprave oko dodatne opreme, bit će održana i neka kratka predavanja na temu vibracija prednje maske kod Versysa, ugradnja xenona, ekstendera za retrovizore, te štelanje ovjesa kod obje vrste motora. Ako imate još kakvu želju što se tiče radionice ili predavanja, javite.


-------- organizirani polasci -------
Riječka strana:
BP Ina na autoputu, smjer Čavle-Grobnik... skupljamo se od 10 - 10:30h ujutro, pun tank, bez kašnjenja ! ...putuje se starom cestom...Delnice-Vrbovsko-Ogulin-Josipdol-Plitvice-Slunj

Zagrebačka strana:
BP Ina iza rotora prema AC ZG-KA. Skupljamo se od 10, polazak u 10:30, svi punih tankova. Ruta: Zagreb-Horvati-Pisarovina-Karlovac-Tušilović-Veljun-Slunj

Zasad potvrdili dolazak:
1. Bekspejs  (er6f)
2. 47 (er6n)
3. Fanatic (er6n)
4. Moover (Versys)
5. bad_ri (Versys) - ako dobije slobodan dan na neradni dan
6. legajuana (Versys)
7. zemoo (Versys)
8. 228hr (Versys)
9. Romaner6 (er6n)
10. KSK (er6n)
11. zuby (er6f)
12. Tananda (er6n)
13. bajker51 (er6f)
14. amanita (er6n)
15. zec13 (er6n)
16. Toma HR + žena (Versys)
17. nexus (er6f)
18. adrenalina (er6f)
19. Ezarthoz  (er6f)
20. robit (Versys)
21. garfield1974 (er6n)
22. Jura1982 + žena (er6n)
23. boomer1309 (Versys)
24. okluz + cura (er6n)
25. Vocko (er6)
26. Majstor (Versys)

+ igorj (er6f) - možda
+ Lurker (Versys) - možda
+ BeLa-Vg (er6) - možda
+ DacMan + Lidac (Suzuki)
+ Adventurer (Z750S)
+ tommee (Z750S)
+ bluerider50 (Z750)
+ naked_xjr (xjr1200)

 
evo javljam se za predavanje o skidanju mušica s vizira od versysa - kao predavač naravno!  :mrgreen:

zainteresiran sam, samo ako mi paše datum. imam dosta posla vikendom u firmi i često sam na putu, pa sorry ako se ne poklopi dan da mogu doletiti.
 
Može.

Jedna od tema koju svakako moramo obraditi je i "Štapići za uši - prokletstvo ili blagoslov?".


Da malo pojasnim lokaciju meetinga. S obzirom da su Rastoke nekako "na sredini" države, svima bi bilo relativno lako doći do tamo i natrag. Fužine su u istom rangu...
Ovo bi bio susret na par sati, bez neke "motosusret" organizacije.... Dakle, dođemo, upoznamo se, popijemo cugu, popričamo, zapjevamo i odemo doma...
 
takoder ekipa iz ZG i okololice se moze nac negde na nekoj benzinskoj pa napravimo kolektivnu zovnju do lokacije A  :mrgreen:
 
Fanatic said:
takoder ekipa iz ZG i okololice se moze nac negde na nekoj benzinskoj pa napravimo kolektivnu zovnju do lokacije A  :mrgreen:
el smijem ja s vama?! :D

Meni je svejedno gdje je i kada. Da, Rastoke su malo bliže, što ne znači da bi dulja vožnja do Fužina smetala...dapače :)

i još jednom predlažem 11.6. da ne bi ispalo da netko radi subotom pa ne može doći! A ako radi i na praznike, a onda ježi ga :D
 
47 said:
i još jednom predlažem 11.6. da ne bi ispalo da netko radi subotom pa ne može doći! A ako radi i na praznike, a onda ježi ga :D
Da, vidiš, potpuno sam zaboravio da je i 11.6. neradni dan... pa treba uzeti u obzir i to da će mnogi spajati i imati produženi vikend...

Što mislite o 11.6.?
 
Ok, onda definirajmo 11.6. u Fužinama.
(y)

Nalazimo se posred Fužina tam di su oni restorani uz cestu. Okvirno vrijeme sastanka je 12h? Ono, taman da klopnemo žabe za ručak i da nije prerano ni prekasno...  :mrgreen:

Sad razmatrajmo tu ideju...  :LOL:
 
(y) (y)
primio na znanje

mislim da bi praznik bio povoljniji 11.06
 
jA sam ZA, odgovara mi i cetvrtak i subota !  (y)
Jedino ne znam jel budem vukao sa sobom klinca ili zemu  :misli:
 
Bekspejs said:
Ja bih glasao za Rastoke jer su ipak bliže kontinentu od Fužina pa da nas se više skupi ali ako većina hoće Fužine...nema frke..
Ako pretpostavimo da bi cijela kontinentalna HR dolazila preko Karlovca, onda mislim da im je zanemariva razlika u vožnji od KA do Rastoka i do Fužina...

Mada, sad si razmišljam, 11.6. bi na cesti moglo biti dosta prometa zbog produženog vikenda...  :misli:
 
Ma otkad to motorima smeta gužva  :misli:

Ja dolazim ako treba i u Fužine i u Rastoke  (y)  ako treba i četvrtak i subotu  :mrgreen:
 
Naravno da sam zainteresiran. Ako pozivim do onda, sigurno se vidimo. Inace, nas je tu 4 s er-6 sam kaj ovi ostali bas ne svrljaju po internetu.
 
stignu još :)

znači, Fužine/Rastoke, 11.6. 12 sati...

*zapiše u planer*
 
Jer se primjau "mlađa" braća, ak može onda Rastoke po staroj cesti nebute puno pobegli
he he
 
Ok, datum i vrijeme su dogovoreni. Tko tad ne može neka ne brine jer mislim da bi meeting mogli ponoviti ukoliko se ovaj pokaže pozitivno..  :mrgreen: Ako ispadne sranje, onda su barem uštedili vrijeme i novac.  :LOL:

Za lokaciju ću ja reć da su to RASTOKE. Tamo se klopa i cuga po volji....

Ako je netko protiv, neka obrazloži.


p.s.
Ako netko drugi želi doć, a nije dio "braće"  :mrgreen:, što se mene tiče - može. Jer, neće se družit mašine nego ljudi...  (y)
 
Bekspejs said:
Ok, datum i vrijeme su dogovoreni. Tko tad ne može neka ne brine jer mislim da bi meeting mogli ponoviti ukoliko se ovaj pokaže pozitivno..  :mrgreen: Ako ispadne sranje, onda su barem uštedili vrijeme i novac.  :LOL:

Za lokaciju ću ja reć da su to RASTOKE. Tamo se klopa i cuga po volji....

Ako je netko protiv, neka obrazloži.


p.s.
Ako netko drugi želi doć, a nije dio "braće"  :mrgreen:, što se mene tiče - može. Jer, neće se družit mašine nego ljudi...  (y)

odlicno....
Moover daj molim te editiraj prvi post i napisi mjesto i vrijeme i datum i malo to poboldaj da bude uocljivije
 
Bekspejs said:
Ako netko drugi želi doć, a nije dio "braće"  :mrgreen:, što se mene tiče - može. Jer, neće se družit mašine nego ljudi...  (y)

(y)   bravo....   opraštam ti grijehe tvoje.....    

Rastoke....  super, vidimo se tamo