Kawasaki er6n 2012 iskustvo

alex_zg

New member
Poz ljudi. Molio bih sve one koji imaju iskustva s ovim motorom da mi malo pomognu. Planiram kupiti ovaj motor sa nekih 36000 km. Cijena je oko 28000 kn. Vaša iskustva i savjeti su dobro došli. Voznost, održavanje, kvaliteta itd.
Hvala svima unaprijed
 
Moj je 2006-ta, pa ne znam koliko je za uspoređivati s ovim novijim, i na satu je nekih 18-19000 km. Od toga sam ja napravio u godinu dana nekih 10k km, kupio ga lani od prvog vlasnika s 8600 na satu. Prošlom vlasniku je riknuo akumulator, i to radi stajanja i nevoženja.
Mašina ima dosta naglašene vibracije koje se vuku sve do nekih 5000 okretaja, nakon toga se smiri. Za održavanje zahvalan, potrošnja 4-5.5 L na 100 km. Kod lagane vožnje od 2.5-4k okretaja zatrzavanja u vožnji koja prestanu ako ga malo opteretiš na koju minutu, ali ako nastavim u revijalnom tonu laganu vožnju opet se vrati to "cukanje". Od kvarova zasad ništa, toči, vozi, mijenjaj ulje i filter ulja.
Sic neudoban za duže vožnje, nakon 150-200 km otpada dupe. U debelo podstavljenim moto hlačama se to digne za 50-ak km.
Za gradsku i prigradsku vožnju ok uz niske troškove, za veće relacije mi nije prvenstveno radi vibracija i kvalitete sica.