Kawasaki er6n,jel ko probo?

VOPA

Active member
Kako ga nisam imao prilike viditi uživo zanimaju me neki utisci.Najviše me zanima veličina,visok sam 1,84 pa mi se na filmićima čini malo mali za mene.?A i neko ponašanje u vožnji? Financije bi mi dozvolile tako što da se ponovim pa bih bio vrlo zahvalan ako tko može nešto reći(pametno).
 
Malo. Čak i za mene metar+borovnica.
Ali simpatično :mrgreen:
 
Kao što je Hrvoje rekao. Simpatično, ali za tvoju visinu definitivno premalo. Hrvoje, uploadaj svoju sliku na tom motoru, pa nek čovjek vidi. Jebiga, ja nemam slike na poslu.
 
ja imam 1,92 i cca115kg ali motor se vozi odlično,pazi to su moja iskustva nemoraju se svi složit.
Motor je okretan a i snage mu ne fali samo što na duže špure nebi baš bilo pretjerano mjesta za suvozača,kompić ga je uzeo i pre zadovoljan je s njim a on ima 1,85 i 98kg.
Ako uzmeš motor nećeš požalit sigurno,novi svjež izgled i dobra cijena nemoš fulat (y)
 
motor je jako vozan,ali za tvoju visinu možda malo premal,mada znam čovjeka koji je viši od tebe i ful je zadovoljan sa njime.
 
Ja sam 1.80m i malo mi je mali, al ne nuzno na los nacin - ono, bicikl za voziti. (y) Ne znam... :misli:
 
:vidiga:
c0un7 said:
Ja sam 1.80m i malo mi je mali,
  :mrgreen:

Sjedio sam malo nekidan na ER6 i kako su ti svi rekli motor izgleda mali. Ima dosta nisko sjedalo i dosta je uzak te mi je ostavio dojam kao da fali pola motora. No to je takva koncepcija motora. Da napomenem da sam tvoje visine.
 
shonyo said:
Kao što je Hrvoje rekao. Simpatično, ali za tvoju visinu definitivno premalo. Hrvoje, uploadaj svoju sliku na tom motoru, pa nek čovjek vidi. Jebiga, ja nemam slike na poslu.
Na zapovjed druže!
Hebi ga izvrtite si sami sliku, ja san lijen :mrgreen:
 
Moze se nadoplatit za 3cm visi sic. Neznam, ja takodjer pikiram uzet ER6n ali jos nisam imao prilike ni sjest a kamoli ga vozit. Izgleda da cu morat prvo otici do KMS-a pa da vidim jel ga treba prekrizit odma u startu :)
 
c0un7 said:
Ja sam 1.80m i malo mi je mali, al ne nuzno na los nacin

I kaj ti cura veli na to? :mrgreen: :LOL:

Bez zamjerke,samo sam ga gledao (mislim na ER6) nisam sjeo na njega,ali ne čini mi se baš tako jako mali...
 
premaleno. ispod mene se skoro ne vidi pol motora. 180, 94 kg.
 
ADAM said:
I kaj ti cura veli na to? :mrgreen: :LOL:

Bez zamjerke,samo sam ga gledao (mislim na ER6) nisam sjeo na njega,ali ne čini mi se baš tako jako mali...
A pogledaj sliku, na kojoj Hrvoje sjedi sa svojih zavidnih... Hrvoje, jel imaš 170 cm?
:mrgreen:
 
shonyo said:
A pogledaj sliku, na kojoj Hrvoje sjedi sa svojih zavidnih... Hrvoje, jel imaš 170 cm?
:mrgreen:
170+borovnica  :mrgreen:
 
Kao što i rekoh. Upravo ustanovljeno 172,5. Znači 170+oveća borovnica
:mrgreen:
 
Hrvoje said:
Na zapovjed druže!
Hebi ga izvrtite si sami sliku, ja san lijen :mrgreen:

kako misliš mali, pa jedva dohvatiš nogama pod... :LOL:
 
@Hrvoje:hvala na fotki.
Hvala svima na odgovorima,pokušat ću u Požegi užicat neku probu kad ga bude u MMS-u.Ako mi se ne svidi morać ću ići na varijantu nešto polovno.
 
bruno said:
kako misliš mali, pa jedva dohvatiš nogama pod... :LOL:
:LOL:
Trebaš me vidjet na mom budućem GS-u, pa da onda vidiš kako izgleda mahanje štrkljavih nožica po zraku :mrgreen:
 
Hrvoje said:
:LOL:
Trebaš me vidjet na mom budućem GS-u, pa da onda vidiš kako izgleda mahanje štrkljavih nožica po zraku :mrgreen:

Ma trebao si vidjeti,lani sam vidio policajca na Yamahi XT,Jaski na susretu,pa smo se frend  i ja smijali kak je skakal na nju i onda se sa vrhovima prstiju odgurival malo na jednu malo na drugu :mrgreen: :mrgreen:
Mislim da nije imao više od 165 cm
 
E a ja ću imat malog crnca koji će me dočekivati prilikom pristajanja i ispraćivati prilikom isplovljavanja. Bum ga u kuferu držal :mrgreen:
 
ADAM said:
I kaj ti cura veli na to? :mrgreen: :LOL:

A kaj bi rekla, jadna, kad me volide. Trpi i shuti, a meni dobro. :jesus: