KAWASAKI ER6N-zvuk

badja

New member
molim sve koji išta znaju o tome kakav zvuk ispuša ovaj motor kada mu se izmjeni ili otvori auspuh,jer mi ovako tvornički baš i nije nešto, i pitanje za vlasnike:kakav je motor što se tiće snage? znam da nije nešto ali treba mi za gradsku vožnju, umjesto skutera.
 
Mislim da je baš na DDK bio jedan s otvorenim auspuhom,čuo se super (y)
 
za zvuk ne znam, iako vjerojatno otvren nije loš, ali mada nisam vozio taj motor po bogatom isustvu od Raptora koji je imao samo 70 konja znam da ima dovoljno snage i da je dovoljan i za izvangrdsku vožnju. Naprotiv, odlika takvih motora je da se mogu voziti i po gradu i naokolo, dok ovi ini (veći i jači) - po gradu muku muče, naspram jednog er6 - to opet znam iz iskustva 749. Ako imaš dovoljno soli u glavi onda je sasvim dovoljno snažan motor -  (y)
 
Baš je bilo na "motobike", mislim da je na DSF-u, uglavnom zvuk je puno bolji nego na serijali, za performanse neznam....
 
CroKick said:
Mislim da je baš na DDK bio jedan s otvorenim auspuhom,čuo se super (y)
Ima neki drug koji zna do Pita doći i zvuči gromoglasno dobro!
 
I ja sam ga čuo sa otvorenim topom jedino na DDK4 i stvarno se dobro čuje.
Evo i dvi slike tog motora.



 
MA-Zvone said:
I ja sam ga čuo sa otvorenim topom jedino na DDK4 i stvarno se dobro čuje.
Evo i dvi slike tog motora.




e da,taj (y)

znam da sam se okrenuo da vidim kaj to ide (y)
 
Što se performansi tiče,možeš ga usporaditi sa malim SV-om,od kojeg je po usporednom testu čak malo i brži.Mislim da nema nikog ko će ti reći da je sv spor i slab motor,mašinu s njim djeli i mali Strom(s nešto manje konja),a na njegovu snagu se nije niko žalio. U moto pulsu je bio usporedni test nakeda klase 600 u kojem je er okarakteriziran kao najmanje sportski nastrojen,ali ipak može pratit tempo. Motori u njegovoj klasi koji imaju oko 100 konja,svoju prednost ostvaruju na brzinama većim od 100 km/h,i na međuubrzanjima gdje su razlike od pola sekunde.
Za grad dovoljno jak motor,čak i prejak.
Što se zvuka tiče,sa otvorenim auspuhom će sigurno bit bolji,da li će se nekom sviđat ili ne stvar je ukusa,ja osobno dajem  (y) za zvuk.
E da,mislim da je po performansama sličan i sa starim ZR7,a on može jako brzo,uvjerio sam se svojim očima,a i neki drugi forumaši (npr. King).

Uh kakav post,skoro ko Sleđ :mrgreen:
 
49 000 kuna za motor za po gradu loool.
Inače er-6 ima odličan zvuk sa otvorenim auspuhom
 
Faber said:
49 000 kuna za motor za po gradu loool.
Inače er-6 ima odličan zvuk sa otvorenim auspuhom
znam da je tak, ali ja imam 33 god. i do sada sam imao puno velikih motora( zadnji prije skutera je bio wild star 1600ccm,oko 320 kg)koji sam prodao jer sam bio budala kada sam se oženio, dobio dijete i zaposlio na mjestu gdje sam zauzet skoro čitav dan (sad mi je žao jer nebi ni eura izgubio pa da mi je i stajo u garaži)zato mi je er6n kao igračka, a i sviđa mi se.Htio sam uzet Z750, ali koliko ću se uspjet vozit er6n mi je super.
 
http://www.youtube.com/watch?v=So965Ls19kU&mode=related&search=
 
Definitivno najbolji zvuk ima s Akrapovićem. (y) (y)
http://www.youtube.com/watch?v=ZgRyhcY93RQ&mode=related&search=
 
Bobo1 said:
Definitivno najbolji zvuk ima s Akrapovićem. (y) (y)
http://www.youtube.com/watch?v=ZgRyhcY93RQ&mode=related&search=

meni ima s onim scorpionom ili kako vec...
 
Bobo1 said:
Sad zavisi dali oba imaju prigušivač ili ne, ali meni Akrap ima nekak puniji zvuk.

to da...ali ako je sve oriđiđi onda akrap mi se ne svidja uopce...ali sve to treba uzivo cut
 
MA-Zvone said:
I ja sam ga čuo sa otvorenim topom jedino na DDK4 i stvarno se dobro čuje.
Evo i dvi slike tog motora.



to je motor od Nikše ako te zanima nešto više javi se članu "yamaha" on ti ima njegov broj telefona  (y)
e da motor se čuje stvarno jako dobro,možda i malo pre glasno  :mrgreen: