Kawasaki GPz 1000 RX

prika mi je vozia taj RX, što je sad u solin, par godina....(zeleni(imam negdi i sliku) proda ga je tipu za sitn lovu, jer su ga jebali karburatori...i "ko zna šta još"...sad šta je tip radija  i koliko ga je "obnovia" to neznam.


(rx1000) AKO SI IZ SPLITA...bia je redovno parkiran na rivi.


pozz
gloginjaR

 
gloginjaR said:
prika mi je vozia taj RX, što je sad u solin, par godina....(zeleni(imam negdi i sliku) proda ga je tipu za sitn lovu, jer su ga jebali karburatori...i "ko zna šta još"...sad šta je tip radija  i koliko ga je "obnovia" to neznam.


(rx1000) AKO SI IZ SPLITA...bia je redovno parkiran na rivi.


pozz
gloginjaR
Hm uvijek je sa starim motorima problem sa frgićima ,osobno sam gledao od rx štelanje frgića ali nije to tak jednostavno kak se čini,novi koštaju cjelo bogatstvo tak kad se i krene u repariranje sve se to penje u nebesa sa lovom ,velim za 2 soma eura je jako teško naći stari motor koji bi bio skoro pa savršen ,hm u tom sam imao sreće  :wink:
 
gloginjaR said:
prika mi je vozia taj RX, što je sad u solin, par godina....(zeleni(imam negdi i sliku) proda ga je tipu za sitn lovu, jer su ga jebali karburatori...i "ko zna šta još"...sad šta je tip radija  i koliko ga je "obnovia" to neznam.


(rx1000) AKO SI IZ SPLITA...bia je redovno parkiran na rivi.


pozz
gloginjaR



sa Brača sam ali mi je poznat taj motor i njegov problem s karburatorima, zato sam i pita jeli zeleno crni jer je to taj i nije nesto pretjerano dobar niti je u original stanju, ja san imao sasvim solidne karburatore s novim membranama i stelane (oznacene zutom bojom) ali su i na mome bili odlicni, nikakvih problema nisam imao a i potrosnja nije prelazila 8 ltr, tako da sam druge karburatore prodao za 600 kn nekome iz zagorja za yuga za brdske utrke....  :embarrassed: sad mi je zao, kupio bi ih za jos skuplje....
 
gloginjaR said:
prika mi je vozia taj RX, što je sad u solin, par godina....(zeleni(imam negdi i sliku) proda ga je tipu za sitn lovu, jer su ga jebali karburatori...i "ko zna šta još"...sad šta je tip radija  i koliko ga je "obnovia" to neznam.


(rx1000) AKO SI IZ SPLITA...bia je redovno parkiran na rivi.


pozz
gloginjaR
nije to taj, toga sta je bija zeleni vozi jedan drljavac  :LOL: :LOL:  nemA taj vez sa ovim crnim
 
evo moj ex RX, nije bio estetski nesto ali nije trosio kapi ulja, i sa sigurnoscu tvrdim da novi motori nece nikad palit kao sto je on...  :wink:
 
ostecenko said:
nije to taj, toga sta je bija zeleni vozi jedan drljavac  :LOL: :LOL:  nemA taj vez sa ovim crnim

a onda ok!  (y)
:mrgreen: taj zeleni je oša kod tipa u solin, jedino sam ubra da je zadnji kraj oko žmigavaca opitura u bilo..
..nisam zna da ima u solinu RX ... inače "taj zeleni" dok mi ga je prika voza.. ima je zaj..ancije svkodneno...
sva sreća da je prošlo lito naletija povoljno na fejzera 600 pa se kawe "riješia2 bud-zašto..

RX ima ti jedan primjerak u kaštelima u originalnom stanju i uredan, jedino nisam siguran za papire...dali ima naše...
vozija ga je jedan starkelja..pa raspitaj se malo...samo bojim se da će za nju tražit brdo love!


 
GPz1000RX said:
evo moj ex RX, nije bio estetski nesto ali nije trosio kapi ulja, i sa sigurnoscu tvrdim da novi motori nece nikad palit kao sto je on...  :wink:
Vjerujem ti na riječ ,em naši pale bez problema ,em ne troše ulja ,ne jeb. ih elektronika i tak ,nađi ti jednog rx i uživaj ,kad sam tražio motor prije par godina bio mi je prva opcija ali nažalost nisam naišao na dobrog,pa sam tražio gpz 750 r ili gpx 750 pa opet nisan naiša na dobre ,teška je to misija nači nešto u tim godinama a da je dobro i da košta oko 2 soma ,oni koji ih imaju čuvaju ih i nisu na prodaju
 
GPz1000RX said:
sve su to kultni motori vrijedni spomena, kao i malo noviji npr zxr 750 (nasljednik gpx-a) ili legendarni gsxr 1100, sinoc sam na njuskalo naisao na ovaj motor: http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-gpz1100-1100-cm3-oglas-2812886  sto se slika tice motor moze bit izlozbeni primjerak, ali nisam puno cuo o ovim motorima...
Ne brini i zxr je u garaži i naravno ne prodaje se ,još neki gs 750 e  iz 1978 god da uleti i to je to  :mrgreen:
 
merlin68 said:
Ne brini i zxr je u garaži i naravno ne prodaje se ,još neki gs 750 e  iz 1978 god da uleti i to je to  :mrgreen:

Opalaa, koja godina? ima jedan na njuskalo, naizgled dobar ali 14,000 je sumnjiva cijena
 
ostecenko said:
nije to taj, toga sta je bija zeleni vozi jedan drljavac  :LOL: :LOL:  nemA taj vez sa ovim crnim

http://i88.servimg.com/u/f88/11/78/75/93/rx100010.jpg jeli to ovaj mozda??  :misli:
 
GPz1000RX said:
http://i88.servimg.com/u/f88/11/78/75/93/rx100010.jpg jeli to ovaj mozda??  :misli:
to je taj drljavi, samo sta je sad sivo-plavi  :mrgreen:
 
GPz1000RX said:
vozi ga netko iz mc hollistera?
nije ovi u nijednom klubu
 
Prije 3-4 godine mi je frend vozio jednog crveno/srebrnog, trebalo ga je malo urediti ali inače  (y) za moror u godinama.
 
GPz1000RX said:
koje ulje najbolje ulijevat u staru kramu ide cak 4 litre  :misli:
Pa u te stare krame polusintetiku ,silkolen, motul ,tak svejedno ,ja stavljam u hondu repsol ,ma svako nove ulje bude dobro, pa tehnologija je otišla 25 god naprijed ,kaj misliš kakva su bila ulja prije 25 god, ne treba tu puno fiolozofirat ,nego pojavil se jedan 1000 rx u originalu na fejsu kod frenda ,cijena 1500 eura, bum saznal i vlasnika ,ak je motor kak zgleda na slikama stvarno fer cijena  (y)
 
merlin68 said:
Pa u te stare krame polusintetiku ,silkolen, motul ,tak svejedno ,ja stavljam u hondu repsol ,ma svako nove ulje bude dobro, pa tehnologija je otišla 25 god naprijed ,kaj misliš kakva su bila ulja prije 25 god, ne treba tu puno fiolozofirat ,nego pojavil se jedan 1000 rx u originalu na fejsu kod frenda ,cijena 1500 eura, bum saznal i vlasnika ,ak je motor kak zgleda na slikama stvarno fer cijena  (y)

danijel marusic, solin, to je taj sta ga je ostecenko gore spominja, pregovori u tijeku  (y)
 
GPz1000RX said:
danijel marusic, solin, to je taj sta ga je ostecenko gore spominja, pregovori u tijeku  (y)
HM ZA TE pare ak je stvarno tak dobar kao na slici nebih se dvoumio ni trena ,nikad povoljnije kupit 1000 rx ,svojedobno kad sam ga tražio bile su cijene oko 2500 eura i nisu baš izgledali bog zna kako,ovaj na slici mi izgleda odlično,baš me zanima kaj buš riješio  (y)
 
merlin68 said:
HM ZA TE pare ak je stvarno tak dobar kao na slici nebih se dvoumio ni trena ,nikad povoljnije kupit 1000 rx ,svojedobno kad sam ga tražio bile su cijene oko 2500 eura i nisu baš izgledali bog zna kako,ovaj na slici mi izgleda odlično,baš me zanima kaj buš riješio  (y)

i ovaj je bio 2500 € i ne tako davno jer je dosta ulozeno, ali kao sta je reka ostecenko, ljude situacija prisili na svasta....sreca da nema puno zainteresiranih za ovaj motor pa se ne tresen jeli prodan  :0648: