Kawasaki GPZ 750 '83

merlin68 said:
Taj u Karlovcu kaj se prodaval prije 2 god je bil na podu i više nije ni približno dobar kakav je bio.

nisam vidio taj motor u zivo al u oglasima je izgledao super... steta sta je razbijen..  :( :( :( :( :( :(
 
strunje said:
nisam vidio taj motor u zivo al u oglasima je izgledao super... steta sta je razbijen..  :( :( :( :( :( :(
Pa išao sam ga gledati ,nije onda baš jako bio razbijen ,malo po desnom deklu,prednja maska varena i farbana ,to je od zadnjeg vlasnika pad bio i tražio je previše novaca ,
 
strunje said:
jeli kupljen u karlovcu?

Kupljen je novi 84 Brat ga je kupio a manje vise je bio stalno na brodu
 
merlin68 said:
Mi i dalje čekamo slike   :mrgreen:

Bit će i slike nego momentalno ne mogu ući u garažu jer je skroz u kraju garaže a garaža je zatrpana nekakvim građevinskim materijaliom :wink:
 
merlin68 said:
Pa išao sam ga gledati ,nije onda baš jako bio razbijen ,malo po desnom deklu,prednja maska varena i farbana ,to je od zadnjeg vlasnika pad bio i tražio je previše novaca ,

trazio je 2500 € koliko se sjecam. nove gume su bile... tak nesto....  :misli: :misli:
 
vickodu said:
Bit će i slike nego momentalno ne mogu ući u garažu jer je skroz u kraju garaže a garaža je zatrpana nekakvim građevinskim materijaliom :wink:
Mi smo i dalje strpljivi. (y)
 
strunje said:
trazio je 2500 € koliko se sjecam. nove gume su bile... tak nesto....   :misli: :misli:
Da 2500 eura je tražio i igrala je i zamjena za moj Gs 500 e ali je moj podcijenio a svoj je dizao u nebesa tak da sam odustao od zamjene a 2500 eura mi je bilo previše .
 
merlin68 said:
Da 2500 eura je tražio i igrala je i zamjena za moj Gs 500 e ali je moj podcijenio a svoj je dizao u nebesa tak da sam odustao od zamjene a 2500 eura mi je bilo previše .

jel to onaj sa devil auspuhom i nestegnutom desnom heblom :mrgreen: imao ga je frend nakon ''karlovca'' a sa sadašnjim vlasnikom ga je mjenjao za zelenog gpz 750..kolko sam čuo to nije bio neki pad već se pri par km/h poskliznuo po pjesku na cesti, tako nešto... :misli:
 
grgaSH said:
jel to onaj sa devil auspuhom i nestegnutom desnom heblom :mrgreen: imao ga je frend nakon ''karlovca'' a sa sadašnjim vlasnikom ga je mjenjao za zelenog gpz 750..kolko sam čuo to nije bio neki pad već se pri par km/h poskliznuo po pjesku na cesti, tako nešto... :misli:
Teško je sada reći ovako napamet o kojem se radi ,mislim da bi mogao to biti taj,bio je prije oko 2-3 godine na moto susretu kod Legije na Viškovu-Grdun,tam sam ga zadnji put vidio i imao je ogrebotinu na desnom deklu i to frišku tak da je tadašnji vlasnik malo opizdil iliti poljubio asfalt i tražio je da mu dam Gs i još 900 eura što mi je bilo previše u ono vrijeme.
 
Dida Joza said:
Bok svima,imam gpz 750 84 i nešta tu lupa u mašini dok alnasuje,oće on upalit i sve al dok alnasuje to kao da nešto lomi.Na zupčanicima nema vidljivog oštećenja.Hvala.
Na kojim zupcanicima nema ostecenja? Jesi li to rastavio? Pali svaki put ili ponekad zavrti u prazno? :misli:
 
...a kad je topli onda normalno uhvati?

=> http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,174102.msg2656386.html#msg2656386
 
Dida Joza said:
na nijednom zupčaniku (na prijenosu od alnasera na radilicu)se ne vidi meh.oštećenje,alnaser je ispravan jer sam probao sa drugim,ista stvar.alnaser vrti,čuje se lomljava ali radilica stoji(malo se treska izgleda baš kao da nemože uzubit negdje,kad izvadim svjećice sve radi odlično znaći samo "pod opterećenjem" neće zavrtit radilicu)
Meni ovo zvuci kao da je otislo "kvacilo" anlasera, znaci ne gine ti rastavljanje masine... :(
Edit: sad tek vidjeh da Grgin link vodi u istom smjeru. (y)