Kawasaki GPZ 750 '83

merlin68 said:
Kaj se kod nas može dobiti za cirka 2000 eura a da nije krameraj,imaš kakav na lageru ili od frendova tipa kao honda boldor,gpz,gs i slično. :D
Trenutno nemam nista, ako sto naleti - javim ti. Inace, nadje se za te novce (pa i za manje) sasvim solidnih pila sa tvog spiska. (y)
 
Gato said:
Trenutno nemam nista, ako sto naleti - javim ti. Inace, nadje se za te novce (pa i za manje) sasvim solidnih pila sa tvog spiska. (y)
Ma ak ti kažeš valjda ima,samo ja valjda ne naletim na takve. (y)
 
merlin68 said:
Ma ak ti kažeš valjda ima,samo ja valjda ne naletim na takve. (y)
Izgleda. Strpljen - spasen, kaze stara japanska...  :wink:
 
merlin68 said:
Ne žurim, ide zima,dovoljno vremena za tražit. (y)

baš sam ti to htio reć  :wink:
 
merlin68 said:
Ikod tebe ima par primjeraka za prodat pa bum i tam navratil,možda kojeg preporučiš. (y)


pa pitaj jebaga ti, imaš pp, neke ti mogu preporučit, evo kolega marko prodaje nešto zanimljivo  :D
 
Ne znam jeli tko na ovom topicu trazio starog Gpz 900 ili 750 R u dobrom stanju ili negdje drugdje, pa samo da obavijestim da se ponovo nakon 2 god. pojavio onaj 900 R u originalnom stanju iz Tenja kod Osijeka. Tko voli nek izvoli na www.njuskalo.hr  (y)
 
Gato said:
Ne znam jeli tko na ovom topicu trazio starog Gpz 900 ili 750 R u dobrom stanju ili negdje drugdje, pa samo da obavijestim da se ponovo nakon 2 god. pojavio onaj 900 R u originalnom stanju iz Tenja kod Osijeka. Tko voli nek izvoli na www.njuskalo.hr  (y)
Hm zvao sam ja tog tipa ,nije to tak baš kak izgleda na slici ali da ne kudim prodaju najbolje nazvati ali mislim da se treba dobro pregledati motor. :wink:
 
merlin68 said:
Hm zvao sam ja tog tipa ,nije to tak baš kak izgleda na slici ali da ne kudim prodaju najbolje nazvati ali mislim da se treba dobro pregledati motor. :wink:
Kad sam ga ja prije cca 2 god. gledao bio je ko beba i lijepo je radio, samo je malo rezervar bio farban. Po slikama mi se cini da ni sad nije puno losiji... :misli:
 
Gato said:
Kad sam ga ja prije cca 2 god. gledao bio je ko beba i lijepo je radio, samo je malo rezervar bio farban. Po slikama mi se cini da ni sad nije puno losiji... :misli:
Rekao mi je nešto o fergazerima što me odvratilo od odlaska da ga pogledam ali možda je sada sve u redu.
 
Gato said:
Ne znam jeli tko na ovom topicu trazio starog Gpz 900 ili 750 R u dobrom stanju ili negdje drugdje, pa samo da obavijestim da se ponovo nakon 2 god. pojavio onaj 900 R u originalnom stanju iz Tenja kod Osijeka. Tko voli nek izvoli na www.njuskalo.hr  (y)

ne nadjem ga na njuskalu....daj link
 
merlin68 said:
KAK NE pa na njuškalu ti je prelistaj cjeli oglasnik,bjelo crvene boje ti je i cijena je prava sitnica 2000 eura . (y)
Trazi 1900eur, ali vjerojatno bi isao i jeftinije, ali sad tek vidim da vise nema originalne naljepnice, pa je moguce da je u medjuvremenu bilo jos farbanja :misli:. Kad sam ga ja gledao imao je samo ono tamnoplavo gdje ne treba na rezervaru, ostalo je bilo original.
 
DANE~VK said:
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-gpz900r-900-cm3-oglas-889572

ovaj nije u Tenju... :?  (mozda je nekad bio)
 
Gato said:
Trazi 1900eur, ali vjerojatno bi isao i jeftinije, ali sad tek vidim da vise nema originalne naljepnice, pa je moguce da je u medjuvremenu bilo jos farbanja :misli:. Kad sam ga ja gledao imao je samo ono tamnoplavo gdje ne treba na rezervaru, ostalo je bilo original.
Pa znamo da nema motora starijeg od 20 god koji nije bio na podu par puta i da se prodaje,teški su to motori i treba dosta iskustva za takve motore.
 
Spock said:
ovaj nije u Tenju... :?   (mozda je nekad bio)
Nekad bio, ocito. Sad mi se cini da u oglasu pise DJ? :misli:
 
merlin68 said:
Motor je sto posto kod vas u Slavoniji pa me čudi da već nije prodan ako je u dobrom stanju. :misli:
Pa zna se da je u Slavoniji, DJ najvjerojatnije. Zasto nije prodan? Velika ponuda, pomalo nezgodna kubikaza i najvazniji razlog - cijene rabljenim motorima su drasticno pale od proljetos. Ukratko receno - recesija... :(