Kawasaki gpz600r

reljacmat

New member
Pozdrav,

Upravo sam krenuo polagat A2 kategoriju te razmišljam o ovom motoru (kawasaki gpz600r 1987 godište) kojeg sam našao na facebook marketplace-u ( https://www.facebook.com/marketplace/item/295605801819667 ), pa bi me zanimalo da li bi mi netko mogao reći nešto više o motoru (dijelovi, registracija, servis, tehnički, kvarovi, itd...) i da li to mogu voziti na A2 kategoriju?

Ako netko ima neku preporuku za motor od 1000e do 2300e slobodno može predložiti.
 
Papiri gpz500 ja nebi uzimo nesto sto nisu papiri cisti, ako imas buđet do 2300e da se kupit puno mladji motor.. A2 je do 35kw znaci gpz600 ne mozes vozit jedino ako nadjes neki koji u papirima ima 25 ili 35kw..
Za A2 pogledaj motore kawasaki ninja 250, yamaha xt660, yamaha srz660, ima tu drugih motora malo prouci a da se naci i neki bandit 600 ili xj600 sa papirima 25-35kw mozda hornet 600 itd.. ako si u tom buđetu koji si naveo do 2300e
 
Papiri gpz500 ja nebi uzimo nesto sto nisu papiri cisti, ako imas buđet do 2300e da se kupit puno mladji motor.. A2 je do 35kw znaci gpz600 ne mozes vozit jedino ako nadjes neki koji u papirima ima 25 ili 35kw..
Za A2 pogledaj motore kawasaki ninja 250, yamaha xt660, yamaha srz660, ima tu drugih motora malo prouci a da se naci i neki bandit 600 ili xj600 sa papirima 25-35kw mozda hornet 600 itd.. ako si u tom buđetu koji si naveo do 2300e
Hvala na odgovoru, to je i meni bilo sumnjivo za papire pa sam poslao poruku vlasniku koja je caka sa tim, yamaha szr 660 mi se sviđa ali nisam uspio naći niti jednu na oglasniku, izgleda da ču još čekati dok se ne ukaže prava prilika.
 
Ako ti nije bitno da je 600cc 4cil onda imas jos motore yamaha xt600, suzuki gs500, honda cb500, kawasaki er5, kawa kle500.. ima motora za A2 da se naci svasta a ima i copera ako te to zanima 👍
 
Ako ti nije bitno da je 600cc 4cil onda imas jos motore yamaha xt600, suzuki gs500, honda cb500, kawasaki er5, kawa kle500.. ima motora za A2 da se naci svasta a ima i copera ako te to zanima 👍
Gledao sam i ove 500-tke i sviđaju mi se, ali ciljam na sportaka ili naked motor. Otvorio sam ovaj thread cisto da pitam za gore navedeni motor i dobio sam sve informacije, na kraju sam odustao od tog motora, tako da sam i dalje u potrazi za nečim.
 
Gledao sam i ove 500-tke i sviđaju mi se, ali ciljam na sportaka ili naked motor. Otvorio sam ovaj thread cisto da pitam za gore navedeni motor i dobio sam sve informacije, na kraju sam odustao od tog motora, tako da sam i dalje u potrazi za nečim.
Mali prijedlog, s obzirom da si ograničenog budžeta, nemoj se uopće ni trudit gledat motore stare 30 godina... skupljaj lovu di i kad možeš i kad naleti nekaj pristojno čopi... po meni, nemoj se čak ni ustručavat kupit motor s preko 35kW, par dečkiju/cura s kojima sam pričao nije imalo problema zbog toga, a imaju A2.. Javi mi se u P.M. da te ne zaboravim, a ja ću provjerit s nekoliko ljudi ima li šta dobroga...
 
  • Like
Reactions: reljacmat
Pozdrav,

Predlozio bih:



po meni, nemoj se čak ni ustručavat kupit motor s preko 35kW, par dečkiju/cura s kojima sam pričao nije imalo problema zbog toga, a imaju A2..

Imaju srece, ja sam 2x nadrljao (kazna 2000 kn jedva izbjegnuta) zbog A1 a motocikl 36 kw. Nakon toga se opametio i prodao.. ;)
 
Gledao sam i ove 500-tke i sviđaju mi se, ali ciljam na sportaka ili naked motor. Otvorio sam ovaj thread cisto da pitam za gore navedeni motor i dobio sam sve informacije, na kraju sam odustao od tog motora, tako da sam i dalje u potrazi za nečim.
Ako si zainteresiran imam ti Yamahu YBR 250, 2009. godina, cca 30000 km. Ostat će ti novaca i za opremu i za benzin.