Kawasaki GTR 1400

Shadow_HR said:
Ekipa imam jedno pitanje ako netko slučajno zna :)

Kupio sam Gtr-a prije 20-tak dana i oduševljen sam motorom :) , samo me zanima dali netko zna dali pašu donje plastike oklopa od novijeg modela ( 2010 pa na dalje ) na 2009 god. mislim na ove sa većim otvorima za hlađenje :)

Hvala


Definitivno ne pašu,i ja gledao :) ........trebalo bi promjeniti komplet prednji kraj :(
 
Silvio said:
Ma jok.. majstor gdje sam mijenjao gume rastavio senzore i zalemio nove baterije..  i sve ok  (y)

Silvio,dali znaš napamet koje baterije idu.......da ih kupim prije nego skinem gume da ne gubim vrijeme ? :)
 
Pozz ekipa...ima li itko kakvu informaciju o ovoj mrcini, vidim da se vec dugo prodaje.

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-gtr-1400-1352-cm3-oglas-25433015

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

 
Ne mogu pomoci, ali ako se odlucis onda samo pripazi kada su zadnji put minjani senzori tlaka guma i mislim da 2007 godiste nema ABS.

Sto se kilometraze tice. Zalosno da je tako malo kilometara napravio  :mrgreen:

Ja odvalija sa svojim 105,000. Taman se lipo masinica razradila  :LOL:

Pozz. Gordan
 
Abs ima bar pise na blatobranu :) za senzore me zaboli, totalno meni nepotrebna stavka :D nisam ljen provjeriti jedanput mjesecno na pumpu xD

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

 
garfield1974 said:
Ne mogu pomoci, ali ako se odlucis onda samo pripazi kada su zadnji put minjani senzori tlaka guma i mislim da 2007 godiste nema ABS.



Sto se kilometraze tice. Zalosno da je tako malo kilometara napravio  :mrgreen:



Ja odvalija sa svojim 105,000. Taman se lipo masinica razradila  :LOL:

Pozz. Gordan

Ovaj s oglasa ima ABS. Vidi se na slikama
I nije sigurno toliko napravija skinuto mu bar 40tisuc.
 
Cijene vanka tog modela, te godine i te km su cca 6tis+ eura.
A po taj motor treba netko otic, dovest ga, platit davanja na njega i na kraju zaradit nesto jel od toga zive. Ako je skinuto samo 40tis to je jos i dobro.

Vecina uvoznika rade na taj nacin.
 
Dragon Racing said:
Cijene vanka tog modela, te godine i te km su cca 6tis+ eura.
A po taj motor treba netko otic, dovest ga, platit davanja na njega i na kraju zaradit nesto jel od toga zive. Ako je skinuto samo 40tis to je jos i dobro.

Vecina uvoznika rade na taj nacin.
Ima istine u tome ali isto tako znam iz prve ruke da ljudi koji se bave uvozom imaju svoje nacine za pronaci motore sa malom kilometrazom i da su uredni za puno manje novaca nego sto mi vidimo kada upalimo strane oglase.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

 
Da je nesto cudno s tim motorom sigurno je jer ne bih stajao tako dugo na oglasu za te novce i zato sam poslao upit dali itko ima ikakvu informaciju

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

 
cemrecro said:
Ima istine u tome ali isto tako znam iz prve ruke da ljudi koji se bave uvozom imaju svoje nacine za pronaci motore sa malom kilometrazom i da su uredni za puno manje novaca nego sto mi vidimo kada upalimo strane oglase.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

U pravu si. Kod automobila takav je jedan na tisucu uvezenih.
E sad ti naleti bas na taj jedan.
Ako nije problem kilometraza, onda je razbijena karoserija kojima je popravak dosta skuplji nego kod nas.
Prije par god. Sam bia na tazgovoru za posao, trazili su autolimara, mogucnost bez iskustva.
Auto kuca Renault.
Traze limare jel ne mogu stizad napravit automobile, koliko ih uvoze i imaju kupce za njh.
Govorim o kupnji karaboliranih vozila.
A ti kao dobijes auto s malo km i iz ovlastenog salona.
 
Takoje, ma sveje to mafija..
Tko je vidio poštenog švercera.



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
garfield1974 said:
Ne mogu pomoci, ali ako se odlucis onda samo pripazi kada su zadnji put minjani senzori tlaka guma i mislim da 2007 godiste nema ABS.

Sto se kilometraze tice. Zalosno da je tako malo kilometara napravio  :mrgreen:

Ja odvalija sa svojim 105,000. Taman se lipo masinica razradila  :LOL:

Pozz. Gordan

Kud prije?
Jesi ti na brodu ili se ne skidas sa GTR-a? :misli:
 
Blago tebi kada je na moru sezona 11 mjeseci..
Tu na kontinentu, a posebno oko mene i nije nesto za motore...
Kada budes u mojim krajevima.. navrati.. (y)
 
cemrecro said:
Pozz ekipa...ima li itko kakvu informaciju o ovoj mrcini, vidim da se vec dugo prodaje.

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-gtr-1400-1352-cm3-oglas-25433015

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk


Evo ja sam pred par dana kupio taj motor.
Motor je izvana u odlicnom stanju, nema vecih tragova koristenja po kojima bi izgledalo da ima vise kilometara od navedenih. Ako i ima vise to nikad necu saznati😁
Senzori za tlak u gumama su ispravni ali pokazuje gresku da je na jednom baterija slaba.
Po papirima posljedni put je bio registriran 2016. G.
Treba zamjenit sve tekucine,filtere i gume, semeringe na vilicama,postelat ventile i jos par sitnica.
Sve u svemu motor ide odlicno i u 300 km koje sam napravio ja sam odusevljen.

 

Attachments

  • IMG_20200202_112608.jpg
    IMG_20200202_112608.jpg
    5.8 MB · Views: 211
  • IMG_20200202_112622.jpg
    IMG_20200202_112622.jpg
    6 MB · Views: 165