Kawasaki GTR 1400

Ako dođje do nekog vlasnika GTR-a...il da pišem na MUP :mrgreen:
Uglavnom prodajem Remus top s granom za GTR 1400, model ZGT40A. Street legal je dakle može se homologirati
Više o tome na forum oglasu;



Cijena po dogovoru za GTR-aše....
 

Attachments

  • WhatsApp Slika 2023-01-18 u 12.46.45.jpg
    WhatsApp Slika 2023-01-18 u 12.46.45.jpg
    143.4 KB · Views: 0

Zaheb....stavio upit u ZZR 1400 temu :)

Evo ispravak (y)
Da li je netko možda išao gledati ovaj iz oglasa?
Neko mišljenje vlasnika istih....?

Hvala avansno!!
 

Zaheb....stavio upit u ZZR 1400 temu :)

Evo ispravak (y)
Da li je netko možda išao gledati ovaj iz oglasa?
Neko mišljenje vlasnika istih....?

Hvala avansno!!
Po slikama mi izgleda u redu.
Ako je sic promjenjen onda + jer su tek s novijim modelom malo to poboljsali (serijski)
Top je nehomologiran i NE da se homologirati.
Ja kupio 2011g iz Njemacke i prosao svu tu problematiku oko topova i koji je street legal.
Ali ako ga kupis imam dobru vijest za tebe !
Naime ja sam uz svoj dobio Remus Hexacone koji ne mogu homologirati ali ti mozes!!
Naime homologacija vrijedi za model ZGT40A a ja imam ZGT40C
Pa ako se odlucis za tog črnoga znaj da imam top za tebe!
Imaš oglas tu na forumu.
 
Po slikama mi izgleda u redu.
Ako je sic promjenjen onda + jer su tek s novijim modelom malo to poboljsali (serijski)
Top je nehomologiran i NE da se homologirati.
Ja kupio 2011g iz Njemacke i prosao svu tu problematiku oko topova i koji je street legal.
Ali ako ga kupis imam dobru vijest za tebe !
Naime ja sam uz svoj dobio Remus Hexacone koji ne mogu homologirati ali ti mozes!!
Naime homologacija vrijedi za model ZGT40A a ja imam ZGT40C
Pa ako se odlucis za tog črnoga znaj da imam top za tebe!
Imaš oglas tu na forumu.
(y) (y) (y)

A gle....tražim isključivo GTR-a, tako da...čujemo se :)

Samo da GSX-a prodam ;)

Tnx!!
 
(y) (y) (y)

A gle....tražim isključivo GTR-a, tako da...čujemo se :)

Samo da GSX-a prodam ;)

Tnx!!
Obavezno pitaj da li ima rezervni tj dva Fob Key-a tj transcievera. jedan ti je kao nijedan. A ak ga izgubiš moraš kompletnu elektroniku mjenjati. Rezervni transciever ti dodje s ugradnjom oko 3400-3600kn......pa imaš argument za srušiti cijenu.
A gotovo nemoguće ga je klonirati ( been there, done that...)
 
Obavezno pitaj da li ima rezervni tj dva Fob Key-a tj transcievera. jedan ti je kao nijedan. A ak ga izgubiš moraš kompletnu elektroniku mjenjati. Rezervni transciever ti dodje s ugradnjom oko 3400-3600kn......pa imaš argument za srušiti cijenu.
A gotovo nemoguće ga je klonirati ( been there, done that...)
Hvala na savjetima (y) (y) (y)
 
  • Like
Reactions: SinisaZG
Na vidim koliko km ima...?
Dok odem, vratim se, riješim papire......opet dođem na 7 somova...
ima 5300 km.
kak 7000 somova ??
Uvoz je ca 500-600 €, plus troskovi puta 100-150 €
Rjesis si tak kaj pogledas 2-3 komada u tom smjeru u slucaju ak se ti taj ne dopada.
Ovak zaraduju drugi na tebi ;)
Ak ti kaj treba, ja ti pomognem.
 
Obavezno pitaj da li ima rezervni tj dva Fob Key-a tj transcievera. jedan ti je kao nijedan. A ak ga izgubiš moraš kompletnu elektroniku mjenjati. Rezervni transciever ti dodje s ugradnjom oko 3400-3600kn......pa imaš argument za srušiti cijenu.
A gotovo nemoguće ga je klonirati ( been there, done that...)
Kontaktirao jednog prodavača, pa mi je rekao da je dodatni "elektronski ključ" dolazio samo uz nadoplatu...? Jel to točno?
 
Kontaktirao jednog prodavača, pa mi je rekao da je dodatni "elektronski ključ" dolazio samo uz nadoplatu...? Jel to točno?
E sada, neki dealeri isporučuju dva fob ključa ali većina samo jedan. To ovisi koliko je dealer "jak" Kawasaki isporučuje dva fob ključa onima koji imaju veću prodajnu moć. To sam saznao lutjući bespućima foruma vezana za GTR.... recimo ja kod kupovine nisam znao to ali bi sigurno bio jedan od elemenata pregovaranja pa barem nešto jer je sam Fob key bezobrazno skup.... Ekipa je kod kupovine uvjetovala da hoće imati dva a dealer ako je htio prodati motocikl je tako i napravio.
Ja bih bez obzira na sve tražio da mi barem neku lovu spusti zbog tog jednog fob keya a dealer ako želi prodati gtr-a spustiti će neku lovu. Pitaj ga samo koliko često je netko zainteresiran za GTR-a... nije to motor kojeg će lako prodati...
 
E sada, neki dealeri isporučuju dva fob ključa ali većina samo jedan. To ovisi koliko je dealer "jak" Kawasaki isporučuje dva fob ključa onima koji imaju veću prodajnu moć. To sam saznao lutjući bespućima foruma vezana za GTR.... recimo ja kod kupovine nisam znao to ali bi sigurno bio jedan od elemenata pregovaranja pa barem nešto jer je sam Fob key bezobrazno skup.... Ekipa je kod kupovine uvjetovala da hoće imati dva a dealer ako je htio prodati motocikl je tako i napravio.
Ja bih bez obzira na sve tražio da mi barem neku lovu spusti zbog tog jednog fob keya a dealer ako želi prodati gtr-a spustiti će neku lovu. Pitaj ga samo koliko često je netko zainteresiran za GTR-a... nije to motor kojeg će lako prodati...
Ma sve jasno.
Ima ih i par bez bočnih kofera.....ali po cijeni se to ne bi reklo :)