Kawasaki i Honda enduro

Bil

Member
Već me neko vrijeme kopka što poslje paKLEnog.Nije da ga uskoro mislim mijenjat jer još uvijek guštam s njim,za koju godinu možda.Zapelo mi je oko za malog stroma,znam da je po priči na forumu savršen ali nisam se u njega zaljubil na prvi pogled-nekak mi je zdepast.E sad interesira me dali znate sa čim Kawasaki misli zamjeniti KLE jer se dotični više ne proizvodi i dali i kada izlazi novi transalp.Na netu nemogu nać ništa o tome.Prednost bi na neviđeno dao Kawasakiju zbog poslovično niske cjene i naravno servisa u KMS-u koji je zakon.
 
Bil said:
Već me neko vrijeme kopka što poslje paKLEnog.Nije da ga uskoro mislim mijenjat jer još uvijek guštam s njim,za koju godinu možda.Zapelo mi je oko za malog stroma,znam da je po priči na forumu savršen ali nisam se u njega zaljubil na prvi pogled-nekak mi je zdepast.E sad interesira me dali znate sa čim Kawasaki misli zamjeniti KLE jer se dotični više ne proizvodi i dali i kada izlazi novi transalp.Na netu nemogu nać ništa o tome.Prednost bi na neviđeno dao Kawasakiju zbog poslovično niske cjene i naravno servisa u KMS-u koji je zakon.
Kažu da će Versys biti predstavljen u enduro izdanju i da bi to trebao biti nasljednik KLE-a.Ako tako misle,morat će dosta poraditi na njemu.Samo razlika u razmaku osovina je u odnosu na KLE,skoro deset cm.Onda je pitanje da li će ići na pravi enduro kotač od 21 col ili samo na 19 itd.Uostalom najvažnija stvar je u kubikaži.Istina je da 500 ccm nije 650,ali toga se treba sjetiti i kod održavanja i plaćanja davanja.Činjenica je da KLE traži nasljednika,ali isto tako Transalp,pa i mali Strom kojem je upravo dizajn bolna točka.Čekati i vidjeti! (y)
 
Dobro zboriš-čekati i vidjeti a ja upravo vidio novu Tenerku i izgleda opasno dobro,(jedino me brine sjedište 895)vodit če se žestoka bitka.