kawasaki ili honda

Honda je kvalitetna i to je jedino sta je....
Kawasaki je krama ali je pobjednik u svim klasama i opcenito best buy u HR

Da nebi rekli ovo i ono momentalno vozim yamahu.omentalno vozim Yamahu
 
tatto_ica said:
trebam savjet.....dali uzeti kawasaki zx6r ili hondu cbr600fsport????? :?

nakon svih odgovora sad znaš još manje! eto vidiš da je bolje da nisi uopće pitala! :mrgreen:
uzmi ono kaj misliš da TEBI bolje odgovara, konačno ti ćeš ga i voziti.
 
Ja ne mogu vjerovati koliko vi mozete svoga konja hvaliti :mrgreen: :mrgreen:

Ovako, vozio sam i testirao oba motora. CBR600RR je fenomenalan motor i u biti uopce ne kuzis kako brzo ides dok ne vidis kilometar sat ili jos bolje dok ne vidis kako se drugima udaljavas ili ih brzo hvatas kroz zavoje, ALI, moram priznati da me novi Kawasaki 636 opasno odusevio. Motor je stvarno fenomenalan. U svakom slucaju, sa oba motora ces pogoditi, Kawasaki je dosta jeftiniji pa ti mozda to prevagne.
 
Sasa MK Motori said:
Ja ne mogu vjerovati koliko vi mozete svoga konja hvaliti :mrgreen: :mrgreen:

Ovako, vozio sam i testirao oba motora. CBR600RR je fenomenalan motor i u biti uopce ne kuzis kako brzo ides dok ne vidis kilometar sat ili jos bolje dok ne vidis kako se drugima udaljavas ili ih brzo hvatas kroz zavoje, ALI, moram priznati da me novi Kawasaki 636 opasno odusevio. Motor je stvarno fenomenalan. U svakom slucaju, sa oba motora ces pogoditi, Kawasaki je dosta jeftiniji pa ti mozda to prevagne.

Napokon nešto objektivno i pametno napisano i to na topic-temu koja se u konačnici uvijek uglavnom svodi da "svaki c...o svoga konja hvali" :cool: :mrgreen:
 
hvala vam puno ali sada jos vise neznam koji cu motor...nemislim ga uzeti pa da ga vozim par god nego samo jedno vrijeme
nije mi vazno koji je jeftiniji tj cijena neigra nikakvu ulogu...

vec sam napisala da sam vozila oba motora i opet se nisam odlucila.boja mi nije vazna ali ako budem uzimala kawasaki onda cu zeleni a ako hondu crno-crvena

kawasaki mi je jako lijep po izgledu i jako je primjetan ali stari mi savjetuje hondu jer je i on ima i do sada ga nikada nije izdala....rekao mi je da igram na sigurno ali ipak da je to moj odabir!!!
 
Nisam nikad vozio kawasakija, ali imam već 8000km na 600f '99 iza sebe. Motor se vozi ko bicikl, gume se s lakoćom pale do rubova. I to s takvom lakoćom da me strah toga...sinoć sam s par prijatelja izašao na poligon i zaprepastio sam se kad sam skužio da mi je trebalo više pokušaja da se sa 100 na sat zaustavim u manje od 50 metara, da prednja ne prokliže, i još hrpa osnova za koje sam mislio da znam...brrr :?
 
cherokee said:
DEFINITVNO CBR-ku ako misliš na cesti provoditi neko vrijeme.

Na 600-ki sam odvozio kakvih 12000 km i nikad nisam požalio. I dostojno je prepustila mjesto:






I potpisujem ono HONDA JE HONDA!



:D
 
cherokee said:
DEFINITVNO CBR-ku ako misliš na cesti provoditi neko vrijeme.

Na 600-ki sam odvozio kakvih 12000 km i nikad nisam požalio. I dostojno je prepustila mjesto:






I potpisujem ono HONDA JE HONDA!

da ali xx1100 je ipak prevelik za mene......

njega imam priliku cesto vozit (od starog) motor je prva liga jedan od najboljih koje sam do sada vozila ali nezelim ga jer ga uzmem cesto od starog...nije to za mene
 
jokezakon said:
4rijeke said:
još nisam naišao na nijedan test u nijednim novinama gdje je Honda ispred Kawe......dovoljno?

honda je honda, znači iza kawine guze :mrgreen:

drž' se Hyosunga, Honda je najoptimalnija uvjek bila, u svim klasama, najbolja nikad nije, ali sigurno najbolje drži cijenu, pitam se zašto :idea:

i sad će ispasti da se ja reklamiram sam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
drago mi je kad me spominjete u SVIM temama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
4rijeke said:
jokezakon said:
4rijeke said:
još nisam naišao na nijedan test u nijednim novinama gdje je Honda ispred Kawe......dovoljno?

honda je honda, znači iza kawine guze :mrgreen:

drž' se Hyosunga, Honda je najoptimalnija uvjek bila, u svim klasama, najbolja nikad nije, ali sigurno najbolje drži cijenu, pitam se zašto :idea:

i sad će ispasti da se ja reklamiram sam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ajde priznaj kolko te dosao post
:mrgreen:
 
jokezakon je bio jeftin, piva i porcija (mala) ćevapa....bez luka :wink:
 
prvo posao onda lova :wink: pa nismo......(znaš već) pa da si plaćamo unaprijed :mrgreen:
 
Sasa MK Motori said:
tatto_ica said:
hvala vam puno ali sada jos vise neznam koji cu motor...

A slusaj onda staroga, sa Hondom nemres fualti, motor je vise nego odlican. Baci osvrt na nas test : http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=105 Mozda ti to pomogne. U svakom slucaju za curu, mislim da je Honda udobnija i niza. Takodjer mi se za curu nekako primjerenije cini crno-crvena boja nego kawasaki zelena :mrgreen:

i ti i miko ste krivo shvatili, cura pita za CBR 600 FS, ne RR i vjerovatno ga slijedom toga komparira sa starijom šesticom, a ne 05'

2gmiko; stara 6ica je tvrda do boli, i ako tebi na njoj ne treba amortizer volana, onda je tebi fotelja i PS2 logičan izbor
 
tatto_ica said:
hvala vam puno ali sada jos vise neznam koji cu motor...nemislim ga uzeti pa da ga vozim par god nego samo jedno vrijeme
nije mi vazno koji je jeftiniji tj cijena neigra nikakvu ulogu...

vec sam napisala da sam vozila oba motora i opet se nisam odlucila.boja mi nije vazna ali ako budem uzimala kawasaki onda cu zeleni a ako hondu crno-crvena

kawasaki mi je jako lijep po izgledu i jako je primjetan ali stari mi savjetuje hondu jer je i on ima i do sada ga nikada nije izdala....rekao mi je da igram na sigurno ali ipak da je to moj odabir!!!

Igraj na sigurno :cool:
 
jokezakon said:
i ti i miko ste krivo shvatili, cura pita za CBR 600 FS, ne RR i vjerovatno ga slijedom toga komparira sa starijom šesticom, a ne 05'
2gmiko; stara 6ica je tvrda do boli, i ako tebi na njoj ne treba amortizer volana, onda je tebi fotelja i PS2 logičan izbor

Mislio sam da je to njena greska u pisanju. Tada cu izjaviti kako sam bez savjeta. tatto_ica kakav motor ti zapravo zelis. NE mozes mijesati kruske i jabuke. 636 stari model je tvrd do bola, 600 f je sa druge strane fotelja. No mozda ti mislis na onaj stari model 6-tice prema kojem sada izbacuju noog zzr-a 600. Mislim daj tocno uz model definiraj i godiste, u suprotnom ti je dosta tesko objasniti i pojednostaviti odabir.
 
jokezakon said:
Sasa MK Motori said:
tatto_ica said:
hvala vam puno ali sada jos vise neznam koji cu motor...

A slusaj onda staroga, sa Hondom nemres fualti, motor je vise nego odlican. Baci osvrt na nas test : http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=105 Mozda ti to pomogne. U svakom slucaju za curu, mislim da je Honda udobnija i niza. Takodjer mi se za curu nekako primjerenije cini crno-crvena boja nego kawasaki zelena :mrgreen:

i ti i miko ste krivo shvatili, cura pita za CBR 600 FS, ne RR i vjerovatno ga slijedom toga komparira sa starijom šesticom, a ne 05'

2gmiko; stara 6ica je tvrda do boli, i ako tebi na njoj ne treba amortizer volana, onda je tebi fotelja i PS2 logičan izbor

Mislim da je kristalno jasno da govorim o novom modelu, prema tome, nema potrebe za glupiranjem.
 
Bez obzira što se ne slažem s tobom,Saša MK Motori, mislim da bi cura trebala navesti točno koji motor,koje godište ili barem znati točno napisati što želi. Jer oko ovog se možemo dopisivati godinama i neće nitko dobit jasniju sliku ni jednog ni drugog motora. Po meni (nisam baš neki sveznalica ali ni neznalica) razdijelio bih:
1.) Honda- CBR600RR- supersport - staza ili nekom mladiću za
preseravanje po gradu
- CBR600F - cesta - prvenstveno ali i na stazi za nekog kome
rezultat nije sve u životu
2.)Kawasaki- ZX6R - supersport - isto kao CBR600RR

- ZZR600 - cesta - isto kao CBR600F

Jedino što je kod CBR-ke 600F postoji neka verzija Sport gdje nema spojenog sjedišta vozača i suvozača nego je odvojeno.
 
Sasa MK Motori said:
tatto_ica said:
hvala vam puno ali sada jos vise neznam koji cu motor...

A slusaj onda staroga, sa Hondom nemres fualti, motor je vise nego odlican. Baci osvrt na nas test : http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=105 Mozda ti to pomogne. U svakom slucaju za curu, mislim da je Honda udobnija i niza. Takodjer mi se za curu nekako primjerenije cini crno-crvena boja nego kawasaki zelena :mrgreen:
Sasa, nije mi jasno zbog cega bjezite od zelenog kawasakija.